[quote name='Rybc!a']Anula, czy te zdjęcia które skonstruowałam są dobre? Umieściłaś je na Allegro ?[/quote]
Tak dziękuję były o.k. Tak na przyszłość Aniu , jak będziesz wstawiała zdjęcia to pamiętaj proszę , żeby nie miały więcej niż 50 kb. Na większości portali na które wstawia się ogłoszenia , nie mogą być zdjęcia większe niż 50 kb.
A na allegro oczywiście zmianiłam;) .
[quote name='Sabina02']Nie ma co sie zamartwiac! Kropeczek jest slicznym, kochanym pieskiem i napewno wkrotce znajdzie swoj domek! :lol:[/quote]
Nie mam co do tego wątpliwości , to tylko kwestia czasu!
[quote name='Masza4']Potrzebne są pieniążki, nawet symboliczne kwoty na hotelik!!!
Prosimy!!![/quote]
Masza, mój bank ma teraz przerwę techniczną :angryy: . Pieniązki postaram się wpłacić jutro z samego rana!
Pozdr.Anula
O matko ! Gosiu , nie wiem co powiedzieć ! I tak naprawdę nie wiem o co chodziło kierownikowi , temu panu L. ............. zwyczajna zła wola.........
Całe szczęście, że WY tam jesteście i działacie, bo marnie mogłoby być z takimi biedami jak Sułtan..........
Będę śledzić jego losy i jeżeli mogłabym jakoś pomóc to tylko daj mi znać.
Sciskam Was dziewczyny mocno i pozdrawiam:calus:
Anula