-
Posts
8685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Imbirka
-
cześć moje kochane dziewczyny :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: jak to tak idzie po rodzinie to na to wychodzi, ze mnie też coś dopadło, tylko czy ja mam proste po babci czy krzywe po matce:hmmmm::niewiem: gosia, ty sie kobieto nie przejmuj bo tutaj do tej zwariowanej dogomaniackiej rodziny trzeba się dostosować:evil_lol::evil_lol::evil_lol::cool3:;) a tera Bimberos:loveu: bo coś zagadany został:cool3: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0027-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0028.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0029.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0030.jpg[/IMG] :evil_lol:;) [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0031.jpg[/IMG]
-
[quote name='madzia i medor']Nie chcą mi pomóc... mówią, że to syndrom krzywego muska:roll::roll::roll::diabloti:[/quote] to trzeba w takim razie jakoś to naprostować:cool3::cool3::cool3::evil_lol:
-
[quote name='madzia i medor']Ale cudowne:loveu: [URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0026.jpg[/URL] Co to to ja miałam napisać:hmmmm::niewiem:Mniejsza o to i tak nie byłoby to nic mądrego:evil_lol:[/quote] w tym wieku skleroza?:crazyeye: no co ty? zacznij się leczyć:diabloti::diabloti::diabloti:
-
mówiłam o wstawianiu zdjęć a nie o rodzeniu:cool3::cool3::cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja wiem, ze Ty dzisiaj jesteś monotematyczna:evil_lol::evil_lol::evil_lol:;)
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:mdleje::mdleje::mdleje:no nie mogę, ja wymiękam, co Ty dzisiaj taki uparty?:cool3::cool3::cool3: proszę bardzo -noc - termin o kilku znaczeniach:(m.in.) [LIST] [*]część [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Doba"]doby[/URL], w czasie której [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82o%C5%84ce"]Słońce[/URL] znajduje się poniżej linii [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Horyzont"]horyzontu[/URL];[/LIST] -
[quote name='evaxon']mi niee:shake: ale za to Justynie....:roll:[/quote] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: no fakt, źle się wyraziłam
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
boszsz, ja nie mówię o dziwactwach, tylko o tym co jest dniem a co nocą -
Aż tak, ci siknęło?:crazyeye::diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='evaxon']Madzik 13 parła wiec moze ona:niewiem: ale w babci wieku to juz nie bardzo rodzic:shake:[/quote] Ewcia, ale ja o zdjęciach a nie o rodzeniu:evil_lol::evil_lol::cool3::cool3::cool3:
-
Ale na tej fotce faktycznie wyglądasz jakbyś była w ciązy:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol:;)
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
no wiesz? 7.45 to raczej rano, a nie noc:cool3::cool3::cool3: -
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:czy mnie tu jeszcze dzis nie było..... w takim razie witanko :hand:[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] witanko:multi:, rano Cię u nas nie widziałam:cool3: [quote name='teqquila']hehe nie powiem przy wszystkich :evil_lol: :evil_lol: wstydziocham sie :evil_lol: :evil_lol:[/quote] nie wierzę:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='evaxon']Justyśka noooo:diabloti:[/quote] [quote name='evaxon']Jus[B]Tyśka [/B]noooo:diabloti:[/quote] widzę, że też Cię olała:cool3::cool3::cool3::evil_lol: [quote name='teqquila']nie powiedziam Wam :) :evil_lol: :evil_lol: za duzo byscie kcialy wiedziec :evil_lol: o testowaniu :evil_lol:[/quote] a może coś byśmy się nauczyły?:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:razz:nie czytam ...pytam tylko kto rodził....... a mnie namowiła Klocusiowa do wstawiania fotaskow ...bo wszystkie wstawiają .....:cool1: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] no tak, jak wszyscy to "babcia" też....:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:;)
-
to domyj się najpierw, a jak już będziesz gotowa prawie do snu to zapraszam do zerknięcia na Bimbra:diabloti::evil_lol::evil_lol:;)
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Ale nie w środku nocy :eviltong:[/quote] ja napisałam z samego rana:cool3::cool3: w środku nocy to ja śpię:p -
Żółta tapa, muczka i agresor zapraszają!!!Dla znajomych Zeus,Aza,Misia!!!
Imbirka replied to gosikf & dogs's topic in Galeria
Witajcie:multi::multi::multi::multi: przyszliśmi obejrzeć nową bokserkową galeryjkę:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: eksta, masz dwa fafelki i Misię:multi: będzie co oglądać:lol: a takie ślady na ciele to my znamy [url]http://img130.imageshack.us/img130/193/dsc00052hv6.jpg[/url], Imbir też jest kolekcjoner:cool3::cool3::cool3: -
[quote name='gosikf & dogs']Historia Imbira jest bardzo...no wiecie...no taka fajna, tak super to się skończyło...:placz: Wybaczcie to ze szczęścia. To jest właśnie to dla czego warto życ. Zapraszam do moich bidul. W podpisie. Pozdrawiam wszystkich chorych na boksowiroze!:p[/quote] Witamy:multi::multi::multi::multi::multi: i oczywiście zapraszamy częściej:lol: kilka fotek Bimbra i spadamy na pola:cool3: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0022.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0023.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0024.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0025.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0026.jpg[/IMG]
-
[quote name='caroolcia']no no no pikantnie.... :evil_lol:[/quote] hehe, ale nie chce powiedzieć kto...:cool3::cool3::cool3: [quote name='teqquila']nie powiem nie powiem :) :evil_lol: :evil_lol:[/quote] :obrazic: nie to nie
-
[quote name='teqquila']nie Ciebie nie mam na mysli :evil_lol: :evil_lol: wole kogos innego :evil_lol: :evil_lol:[/quote] uffffff.....:diabloti: kogo, kogo, no powiedz kogo....
-
[quote name='olekg18']Czesc dziewczynko z bokserem:) Słyszałem ,ze Imbirowa simbikowa i Klaudiowa za rok pojawią się na zlocie dgm:)[/quote] ciekawe, ale Imbirowa nic na ten temat nie wie:cool1:
-
[quote name='evaxon']:grin: no tego sie nie spodziewałam :grin: daj no lepiej foty:evil_lol: i sie nie wykrecaj ze w pracy jestes:evil_lol:[/quote] zaskoczona? :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::eviltong: a gdzie ja niby jestem, Bimbra fotek w pracy nie mam:cool3:
-
[quote name='teqquila']Julia co chcesz mnie przetestowac ??:evil_lol: a moj kurna agresywny mnie kto inny moze przetestowac buhehehe[/quote] Ciebie nie i mam nadzieję, że nie masz mnie na myśli do tego testowania....:cool3: :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='caroolcia']ja to nie mam szans na takie taktyki - z dwoma odstraszam - Burbek jeż a Bona agresor :evil_lol:[/quote] uuuuuu, to kiepsko:cool3: muszę nauczyć Bimbra zeby był miły:diabloti::evil_lol:
-
[quote name='teqquila']od wczoraj :cool3: :loveu: :loveu: :evil_lol: :evil_lol: taka hm... wskowronkach :evil_lol: :evil_lol:[/quote] tylko nie zacznij tu ćwierkać i treli żadnych nie uskuteczniaj:cool3::cool3::cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Klaudia :-)']Julia a gdzie nowe fotki?[/quote] w domu, w aparacie:p:diabloti:;)