-
Posts
8685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Imbirka
-
[quote name='caroolcia']Śliczny Imbirek dobry wabik :evil_lol:[/quote] [quote name='teqquila']wczoraj to tez slyszalam :) od kogos :evil_lol: :evil_lol:[/quote] ooo, no proszę, trzeba będzie przetestować:p:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='teqquila']no otoz mi wlasnie chodzilo troche zakrecona dzis jestem :evil_lol: :evil_lol:[/quote] taaaa, od wczoraj Cię tak trzyma?:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='teqquila']ale ja to wyciagne z Ciebie :evil_lol: :evil_lol: kiedys :evil_lol: :evil_lol:[/quote] boszsz, ale ciekawska baba:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
swoich nie mam, najwyżej Imbira:eviltong:
-
[quote name='teqquila']oj i to jak :evil_lol: :evil_lol: no i przytylam :multi: bom co nie ktore spodnie oge nosic bez paska :evil_lol: :evil_lol:[/quote] w uszach chyba przytyłaś, a nie w pasie:diabloti::cool3:
-
Kurcze, Ty już wróciłaś, a ja jeszcze siedze :placz:
- 78403 replies
-
to trzeba było od razu mówić, ze jojka dla Ewy fotografowałaś:cool3::diabloti:
-
[quote name='teqquila']e ja mam bardzo dobry wzrok i wszystko bardzo dobre :evil_lol: :evil_lol: a teraz to nawet hm... miesnie mam od chodzenia bardzo ladne z tylu :evil_lol: :evil_lol:[/quote] na tyłku?:crazyeye: ujędrnił Ci się zadek?:cool3::evil_lol:
-
a czemu wszystkie prawie od doopy strony?:cool3::cool3::cool3::evil_lol:;)
-
[quote name='teqquila']Witaneczko Tigrowe :) ile zdjecioszkow tutaj widze ale jakies takie nie wyrazne :evil_lol: :evil_lol:[/quote] ktoś tu chyba rutinoskorbin musi wziąć :diabloti::cool3:
-
[quote name='teqquila']a oprocz Imbira ?? :evil_lol: :evil_lol:[/quote] nie pamiętam:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:.... albo inaczej, nie powiem:eviltong:
-
[quote name='caroolcia']chociaż jakiś facet... :evil_lol: :eviltong:[/quote] no ba:p... za Twoją radą zacznę z nim na piffko chodzić:diabloti:, bo moje towarzycho wczoraj padło, jedno się byczy na urlopie, a drugie wzięło urlop na żadanie tylko ja się musiałam przemęczyć w robocie:cool3:
-
[quote name='teqquila']ta jasne ale juz nie sama co :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] oczywiście, ze nie, Imbir spał ze mną jak zwykle:diabloti:
-
hehe, filmik ekstra:multi: a jak jej doopcia lata z radości:loveu::loveu::loveu::evil_lol:
-
[quote name='ferraribox']Nie tak dawno był kacyk pourlopowy:evil_lol: , teraz nastepny?Oj bo mi w nałoga wpadniesz:evil_lol: ;)[/quote] Nałogowiec to ja już jestem, najwyżej mogę pogłębić ten swój stan;):diabloti: [quote name='teqquila']a po tych piffkach co bylo dalej :evil_lol: :evil_lol:[/quote] zmęczyłam się i poszłam spać:diabloti::roll: [quote name='evaxon']hejka piaskomordki:multi:[/quote] hejka kiełbaski na grila:evil_lol::evil_lol::evil_lol::multi: [quote name='AgusiaTerierka']hi hi hi [URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0018.jpg[/URL] Pies też po siłowni...?[/quote] nie, pies po pływaniu i skakaniu w morskich falach:cool3::evil_lol:
-
[quote name='teqquila']hehe przecwiczone ale na silowni czy hm... gdzie indziej :evil_lol: :evil_lol:[/quote] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: za mocno nie wnikaj:cool3: ćwiczyłam podnoszenie szklanki z piffkiem:p [quote name='caroolcia'][COLOR=olive][B]a chociaż ciasteczko z tego kumpla :razz: ??[/B][/COLOR] [/quote] :eating: noooooo:diabloti:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']A dziwisz się? Jak w środku nocy piszesz, to nie spodziewaj sie natychmiastowej odpowiedzi :evil_lol: Cześć Imbirka :multi:[/quote] ja bym powiedziała, ze to tutaj zdecydowana większość po nocy pisze:cool3: -
[quote name='mm.templum'] [SIZE=3]spaliśmy spokojnie i już lepiej się czuje, nie ma to jak urlop w łóżku z chorobą na karku. ...Bo Nikolas śpi bardzo spokojnie jak widać na załączonym obrazku:diabloti: [/SIZE] :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] oooo, kogoś choróbsko dopadło....:cool3: zdrówka życzymy:lol: taaaa, może i spokojnie ale na samym środku:diabloti: za to ty chyba na ścianie śpisz:evil_lol::evil_lol:;)
-
[quote name='caroolcia'] Muszę wam się pochawlić, że zdolna ze mnie dziewczynka i sama sobie wczoraj przykręciłam karnisz, powiesiłam zasłonki :multi: i wymieniłam zamek w drzwiach :multi:[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: nooo niezła jesteś kobieto, :lol:
-
no to teraz tylko tak trzymać, cieszę się ze pomału wracasz do formy:lol:
-
[quote name='sota36']:mad::mad::mad: to chlopak w wielachnymi [B]bimablami[/B] ( jeszcze)[/quote] :hmmmm::niewiem: czy ja dobrze rozumiem, ze to jajka?
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
a tak w ogóle to dzień dobry:multi:, znowu wszyscy śpią:roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']noo bo już się przeraziłam że z języczkiem :evil_lol:[/quote] :roflt::roflt::roflt::roflt: [COLOR=red][B]Joanna[/B][/COLOR] - jest duża indywidualnością, lubi i umie przewodzić innymi. Jest energiczna, jest także dobrym organizatorem. Wrażliwa, współczuje innym. Realizuje swoje piękne idee, chodzi zawsze i wszędzie własnymi, odkrywanymi przez siebie ścieżkami. Z natury wrażliwa na ludzka niedolę, ale niepoświęcająca działalności altruistycznej, swojego czasu ani sił. Współczuje innym, bo tak wypada. W miłości chłodna. Sumując: dziwny i trudny charakter. [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B][COLOR=Purple]Asiorku - rozsądku w życiu, umiaru w piciu. Dobrego zdrowia, pieniędzy mrowia. Ciągłej radości, szczęścia w miłości. Wspaniałej pracy, wysokiej płacy. Pomysłów wielu, dojścia do celu. Rekordów bicia i 100 lat życia.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B][COLOR=Purple] [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B][COLOR=Purple][IMG]http://republika.pl/blog_ty_379279/616254/tr/kwiatek__2_.gif[/IMG][IMG]http://republika.pl/blog_ty_379279/616254/tr/mis.gif[/IMG][IMG]http://republika.pl/blog_ty_379279/616254/tr/kwiatek__93_.gif[/IMG] [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]