Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. Ja też się zastanawiałam, ale wolałam nie pytać:evil_lol:
  2. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Kasia, sprawdzałaś pocztę, przesłałam ci Opcię:lol: Jakby co to dawaj swoje sugestie, będziemy poprawiać:lol:
  3. :evil_lol: A co to za amory?:evil_lol: Asia dawaj zdjątka, :lol:
  4. Ją po poopci poznałam, ale żeby poopci własnego pasa nie poznać:shake: teqquila jesteś pewna?
  5. myślisz :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm: , zobaczyłam klapnięte uszko i mi tak wyszło:lol:
  6. a u nas był straszny upał, o aparacie to proszę nie zapomnieć bo fafluny chcę obejrzeć:mad:
  7. Trzeba go było wymryziać:lol: Teraz jeszcze foteczki z dzisiejszego dnia:lol: Nasze spotkania trzeciego stopnia:evil_lol: [IMG]http://img324.imageshack.us/img324/7137/s10000083jd.jpg[/IMG] [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/4439/s10000098lh.jpg[/IMG] [IMG]http://img324.imageshack.us/img324/893/snowy15fq.jpg[/IMG] i przystanek na drodze hydrant:lol: [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/1295/s10000103oh.jpg[/IMG] [IMG]http://img324.imageshack.us/img324/3856/s10000117bl.jpg[/IMG] [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/2541/s10000122uq.jpg[/IMG]
  8. no to jeszcze zdjątka od cioci Klaudii:lol: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/2707/pict00372mk.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img172.imageshack.us/img172/8572/pict00358ah.png[/IMG][/URL]
  9. O rany jaki słodziak:loveu: jeszcze niechcący zakocham się w kotach:lol:
  10. Bardzo dziękujemy, za zdjątko ciociu Klaudio:lol: gonia dalmatyńczyk to Dino, dla którego szukamy domku i w tej chwili trzymamy kciuki za nowy (być może domek):lol:
  11. i jeszcze dwa zdjątka od cioci Klaudii:lol: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img327.imageshack.us/img327/101/pict01522dd.png[/IMG][/URL] wreszcie trochę cienia [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/4726/pict0168as3de.png[/IMG][/URL]
  12. Ewa, no nie mogę, ta jej słodka minka i ta poważna obroża:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  13. Dziękujemy bardzo, Imbinio wycałowany nadal poleguje na balkonie:lol: , a jutro mamy jechać nad wodę, nie wiem jak to będzie, całą noc miał opatrunek i rano już łapka wyglądała ładnie, zobaczymy jutro rano:shake: Iza i Madzia ja liczę na fotorelację ze spacerku, nareszcie zobaczę wasze fafluny:lol:
  14. Klaudia długo czekałyście na busika? Było tak gorąco.
  15. nie zobaczymy się Asiu:shake: Imbirek wycałowany odpoczywa na balkonie:lol: (całe szczęście, że mam wolne) [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1007/r10000060sa.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Koma']Tigra robi świetne miny w wodzie :lol: ale dzielna jest dziewczynka, że się wody nie boi ;)[/quote] Biedactwo najgorszą minkę miała, jak jej mój zbój patyczka zabrał, aż mi się jej zal zrobiło:lol: tutaj jest napaść mojego na Tigrę [IMG]http://img439.imageshack.us/img439/4574/a175cu.jpg[/IMG] a tutaj już nieszczęśliwa minka Tigry[COLOR=magenta]:shake: [/COLOR][IMG]http://img394.imageshack.us/img394/1504/a186tv.jpg[/IMG]
  17. nawet nie kuleje i dlatego się nie zorientowałam, jak posiedział w domu i zaczął sobie wylizywać łapkę to się zorientowałam, że coś nie tak, troszkę zostawił ciapki na podłodze, ranka jest mała i dziś jest już lepiej:lol: opatrunek zrobiony i jestem b.grzecznym pieskiem bo nie ściągam go:lol:
  18. z uszkami ok, nic się nie dzieje, tylko okazało się, że łapka ucierpiała, a dokładnie opuszka:shake:
  19. My biegamy na takie spotkania żeby się socjalizować, Imbir w końcu nauczył się bawić z psami a nie tylko na nie powarkiwać (niestety jeszcze mu się to zdaza i muszę mieć go na oku):lol:
  20. Twoja ekipa jak zwykle niesamowita:lol: mój dziś szalał na sptkanku dogomaniaków z łodzi, padł w domu jak nigdy:lol:
  21. Tigra prawie cały czas trzymała się nóg swojej pańci:lol: [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/5121/10001588ov.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/904/nowy151dk.jpg[/IMG]
  22. i jeszcze jedno grupowe zdjątko w wykonaniu Asii:lol: Imbir, Opka, Tyson, Tigra, Fanta, Mika, Dino i Dagon: [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/654/dgm6tp.jpg[/IMG]
  23. a teraz foteczki w wykonaniu ciocin teqquili:lol: [quote name='teqquila']zgadnijcie kto to :smile: [COLOR=#ff00ff]to ja tylko dodam, że to Imbir zaatakował Tigrę[/COLOR] [IMG]http://img439.imageshack.us/img439/4574/a175cu.jpg[/IMG] Tigra Imbir i Dagon [COLOR=magenta](i zabrał patyczka....:shake: ) [/COLOR][IMG]http://img394.imageshack.us/img394/1504/a186tv.jpg[/IMG] Imbir i Tigra [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/4164/a195zk.jpg[/IMG] Julia i Opka [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/1982/a284ug.jpg[/IMG] Imbir [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/9108/a299tm.jpg[/IMG] znow Opka [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/3109/a302ov.jpg[/IMG] Imbir [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/2587/a319gu.jpg[/IMG] Imbir i Opka [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/1649/a323yt.jpg[/IMG] Imbir [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/8344/a428ll.jpg[/IMG] [/QUOTE]
  24. Wklejam jeszcze foteczki w wykonaniu cioci simbik:lol: [quote name='simbik'] a tu Imbir (Julia) jako treser dzikich bestii - czyli przyśpieszony kurs jak zostać pozorantem oraz treserem [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/6025/lub268xu.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/3426/lub300cl.jpg[/IMG] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/5008/lub315hu.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/9611/lub323wh.jpg[/IMG] wszyscy mają po kijeczku...tylko dla Opci zabrakło :shake: [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/3190/lub273io.jpg[/IMG] psie igraszki [IMG]http://img102.imageshack.us/img102/5470/lub281tf.jpg[/IMG] idziemy dalej w las... [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/4955/lub342nj.jpg[/IMG] [/QUOTE]
  25. No to się cieszę, że wygląda troszkę lepiej:lol:
×
×
  • Create New...