Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. dokładnie:evil_lol: , wakacje już, czas na odpoczynek psze pani:evil_lol:
  2. no nie wiem, a dzwonił ktoś do Kasi???
  3. :loveu: Box jaki ty ruchliwy ostatnio jesteś:evil_lol:
  4. w weckend macie już wakacje:multi: to może niedziela????
  5. Bell, bo sie ludzie wystraszą, że tu taka piła polonistka siedzi:evil_lol:
  6. troszkę mnie zainspirowaliście:lol: Zdjęcie rodzinne:lol: [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/9805/a24wa8gg.jpg[/IMG]
  7. Nasze psy też sie lubią, ale czasami im odbija:lol:
  8. oj to czekamy na zdjęcia:multi: :multi: :multi:
  9. ale wiesz, że kto z kim przestaje takim sie staje:diabloti:
  10. [quote name='teqquila']a tak pancie kochammm [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/8030/a24wa.jpg[/IMG][/quote] jak ja kocham swoją pańcię:loveu: , słodkie to zdjęcie:lol:
  11. [B]dzisiejsze szaleństwo wodne[/B]:evil_lol: Najpierw trzeba mnie zgonić z łóżka:lol: [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/6192/r10000014ap.jpg[/IMG] już jedziemy samochodem:lol: [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/776/r10000022ih.jpg[/IMG] i już moczę tyłeczek:lol: [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/2678/r10000090gk.jpg[/IMG] [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/8651/r10000101vf.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/1710/r10000129dq.jpg[/IMG] styl pływacki rozpaczliwy:evil_lol: [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/5833/r10000134sw.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7311/r10000145wq.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/2783/r10000150in.jpg[/IMG] poświęciłam się dla foteczek i sama weszłam do wody, mam nadzieję, że uczulenia nie będę mieć:evil_lol:
  12. co tak mało Dagona??????????:lol: Asia bokserki przecież tak uroczo się plują:evil_lol:
  13. jak się go dobrze nakręci to skoczy:lol: . Jedziemy z psami nad wode, wieczorkiem się odezwę:lol:
  14. zmień sobie status i nie będą cie nękać, albo uruchom opcję widoczny tylko dla tych z listy:lol:
  15. ja mam cały czas status "niewidoczny" bo ostatnia propozycja opalania się nago przy lotnisku z jakimś małolatem hmmmmmmmm, kuszące:diabloti: :evil_lol: [SIZE=1]mój domowy nr prześle ci na pw, bo w profilu jest z pracy[/SIZE]
  16. Asia, to w końcu masz to gg zainstalowane?????
  17. Diana odmłodnij troszkę, bo w takim razie ja przy tobie za babcię będe się mogła uważać:evil_lol:
  18. Jak się dobrze odbije to skoczy:lol: Piłeczka ma się dobrze tylko troszkę zmieniła kolor, ale wytrzymała jest:lol: a foteczki nowe, może dziś wieczorem wstawie:lol:
  19. no to dawaj foteczki:lol:
  20. ostatnie 2 zdjęcia z moich zapasów, bede musiała popstrykać:lol: [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/285/r15lo.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5856/r29br.jpg[/IMG]
  21. mnie też zastanawia, a przeraza mnie to, że ten mój szczeniak (bo wtedy jeszcze nim był) błąkał się po lesie w tenajgorsze mrozy w styczniu. Schronisko zostało powiadomione, że od kilku dni błąka się piesek i przyjechali po niego. Był łysy a nie złapał nawet kataru. Strasznie silny organizm
  22. jak doprowadziłam w końcu mojego Imbirka do stanu, w którym już nie straszy, to też zaczęły się pytania o dopuszczenie:shake: jak był łysy i chudy to nikt nie robił na niego zakusów, oczywiście odpowiedz jest negatywna, a ostatnio usłyszał jeden pseudohodowca, że to kastrat '(imbir nie jest). Jak sobie przypomne mine tego pana to mam ubaw:lol:
  23. no to tak, lepiej teraz niż by się miało przerodzić w coś gorszego, będe za niego trzymać kciuki:lol:
  24. Będziesz też go ciąć? A w jakim on jest wieku?
  25. wnikasz w szczegóły:evil_lol:
×
×
  • Create New...