Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. Dzieńdoberek:multi::multi::multi: Bowska z Zuznaki jest "lampa":diabloti::diabloti::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: goi się na niej jak na psie:lol: no to byle tak dalej... Basia, a kiedy dziewczynka będzie mogła poszaleć na spacerkach?
  2. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]oochh... i znowu śliczne foty spacerowo-parkowe:) i Bimberos w łóżeczku :calus: no normalnie ma chłopak sam luksus :p[/COLOR][/B] [COLOR=Blue][B]te luksusy to on sobie sam robi:cool3: [/B][/COLOR] [B][COLOR=Purple]zazdroszczę taki parków ślicznych :roll: kiedy nas tam zabierzesz? :eviltong:[/COLOR][/B] [B][COLOR=Blue]to jest rzut beretem odemnie więc w każdej chwili, ale to nie jest duży park:roll:[/COLOR][/B] [B][COLOR=Purple]dopóki nie upaprzesz :diabloti: :evil_lol: [COLOR=Blue]jaaaa? raczej Bimberos:cool3::cool3::cool3:[/COLOR] [/COLOR][/B] [/quote] [quote name='teqquila'][COLOR=Green][B]no czasm tak jest ze mi nie kca sprzedac nie widza ze ja juz ppelnoletnia czy co :evil_lol: [COLOR=Blue]hehe... przecież wiesz, ze dają Ci 13 lat to co się dziwisz:diabloti::eviltong: [/COLOR] Bimberosowa kurka wzal na gg od czasu dom czasu a nie [/B][/COLOR] [B][COLOR=Blue]Jakoś ostatnio nie wyrabiam już na gg wieczorami... albo dogo, albo gg coś trzeba wybrać[/COLOR][/B]:eviltong::diabloti:[/quote] [quote name='caroolcia']hi hi hi solidny bąkers :evil_lol:[/quote] [B][COLOR=Blue]noooooo, efekt był najlepszy:cool3:[/COLOR][/B]:cool3::cool3: [quote name='caroolcia']ale piekielna stronka [B][SIZE=4][COLOR=red]999[/COLOR][/SIZE][/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [B][COLOR=Blue]piekielna, ale odwrotnie[/COLOR]:diabloti:[/B] [quote name='zuzolandia']hello !!! przy tej pogodzie jakies 3-4 dni ;-) ja zmieniam w kazda sobote ,odkurzam loze co 2 dzien a i tak spimy w kociej kuwecie z darmowym pilingiem ehheehheeh witanko i buzianko !!!!![/quote] [B][COLOR=Blue]hehe, ja mam troche lepiej bo Bimber ma krótką sierść... ale faktycznie o tej porze roku to pranko prawie co tydzień:roll: [/COLOR][/B]
  3. [quote name='Alicja']:evil_lol::evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol:Bimberowa ....czy wy w wakacje 2008 jedziecie nad morze :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no chyba tak:diabloti:
  4. echhhh, ciekawa jestem jak długo będzie czysta ta pościel:cool3::cool3::cool3: ostatnio w nocy puścił bąka i mi zrobił plame na prześcieradle:angryy::evil_lol: niedługo nie wyrobie z praniem:cool3:
  5. [quote name='Danusia12']Napewno nie u siebie :evil_lol:[/quote] Upss, w takim razie idę do siebie... troszkę się zasiedziałam:roll: :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:;)
  6. bry wieczór:multi::multi::multi::multi: uuuuu to Zuzce chyba po sterylce się coś przestawiło, albo teraz ciężej jest jej utrzymać qupkę... może jeszcze ją tam wszystko boli?:roll:
  7. wow.... no proszę jak się zmobilizowałaś:multi::multi::multi::multi: foteczki ekstra:loveu::loveu::loveu:
  8. Nieeeeeeeee?:hmmmm::confused: to gdzie ja jezdem?:cool3::niewiem:
  9. [quote name='Donvitow']O ja cie Ale zniknęły mi ze skrzynki subskrybowane tematy:lol:[/quote] hehe, po zbanowaniu też nie miałam, widocznie to taka dodatkowa kara:cool3::diabloti: Witaj Karolina i zmobilizuj się wreszcie z foteczkmi:cool3:
  10. kurcze, nie wiem jak się tutaj powinnam z wami przywitać:cool3: cip, cip? czy ćwir, ćwir? po ptasiemu jeszcze nie umiem:diabloti::diabloti::diabloti:
  11. echhhhhh, jak kce nad morze, wtedy było tak fajnie cieplutko:loveu::loveu::loveu:
  12. [quote name='Danusia12']Przekupić??? :crazyeye: boszszsz....jeszcze się ZiEbro dowie :p[/quote] Ziebro to już przeszłość:p nie bajaj się... możesz zacząć nas przekupywać :p:diabloti:
  13. boszsz.... nastepna gadulińska galeria:cool3::cool3::cool3::cool3: Witajcie Tigierki:multi::multi::multi:
  14. Halbinka się pewnie też obraziła:evil_lol::evil_lol::evil_lol: będziesz musiał nas jakoś przekupić:loveu::eviltong::eviltong::evil_lol:
  15. Boszsz, ALutka, od wczorajszego popołudnia 15 stron:-o:-o:-o:-o:-o toż to ja wysiadam, poddaję się:cool3: Dzień dobry /wieczor:p:multi::multi::multi:
  16. ja też bym jej nikomu nie pokazywała... ona jest cuuuuuuuuuuuudna:loveu::loveu::loveu:
  17. wow... Menrzuś, Ty jesteś nerwowy???????:crazyeye: Agniestka ja bym raczej stąd uciekała i bez fotek się nie pokazywała:cool3: Menrzuś chyba stracił cierpliwość:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. [quote name='Danusia12']iiiieee tam - przyszłości nie ma.....20 tys już nie będzie:shake: coś Ci jeden eviltong nie wyszedl :eviltong:[/quote] eeee tam, a co ma nie być?.... przyszłość zawsze jakaś jest:cool3: a coś żpsuło chyba:cool3::roll:
  19. na przyszłość listonoszowi odechce się oglądania piesków:diabloti::diabloti::diabloti: Ty się zastanów, czy kto inny Tigi nie wypuścił:cool3:
  20. [quote name='teqquila'][COLOR=Green][B]tom lece z [U]piesem[/U] po zaopatrzenie :evil_lol::evil_lol: Wódka grzeje,wódka chłodzi,wódka nigdy nie zaszkodzi[/B][/COLOR][/quote] no tak... Tysio jest potrzebny, bo Tobie przecież nikt wódki nie sprzeda... nawet jak dowód pokażesz:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol:
  21. myślał indyk o niedzieli..... :eviltong::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: na przyszłość będziesz już gotowy.... chyba:roll: :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::p:eviltong:
  22. hehe Bimber też mi siare przy policji robi... cały zjeżony i powarkuje:shake: kiedyś naprawdę mi mandat za niego wlepią:cool3: i jak ty Tigę pilnujesz? bidule zimno było i chciała się wygodniej połozyć... biedny zdesperowany kotecek musiał sobie jakoś sam poradzić:diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol:
  23. uuuuu, to kiepściuchno, pech za pechem, ale tak bywa... złośliwość rzeczy martwychhhh:cool3: Trzymaj się, może podróż do pracy na nóżkach Cię ominie:roll::cool3::diabloti:
  24. [quote name='Danusia12']a takie przyspieszenie w pozyskiwaniu postów było, że nie zdążyło się upieeeeeeec :placz::placz:[/quote] to trza się było wcześniej przygotować:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: a Ty jak nasze służby drogowe... zdziwione, że w zimie śnieg pada:cool3::cool3::eviltong::diabloti: [quote name='Danusia12']jEndza :nono: :loveu:[/quote] wiem:p:eviltong:
×
×
  • Create New...