karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='olalolaa'][B]Proszę każdego Krakowiaka o pomoc, małą pomoc. Tylko o powieszenie na szybie swojego samochodu plakatu o zaginionej Chanel z mojego podpisu. Nie ma o niej żadnych wieści od początku listopada. :( Proszę, namawiajcie znajomych na taki plakat, to duża szansa że ktoś zobaczy i skojarzy.. Jeśli ktoś się zdecyduje to proszę o adres e-mail, niezwłocznie wyślę plakacik.[/B] [B]Lub napisać do mnie:[/B] [email][email protected][/email][/QUOTE] Swietny pomysl z tymi samochodami. Wyslalam prosbe o plakacik na maila. -
Dobek Max wreszcie znalazł swoją przystań
karusiap replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
Juz mam winowajce zasypania mojej skrzynki aktywowaniami linkow;) dzieki Agata!!!!!!!!!!!!!!!!! -
GROSIA - śliczna mała KLUSIA vel Mistrz Yoda - została KRAKUSKĄ :)
karusiap replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Oj tak,ma domek i to naprawde cudowny domek!!!!!zazdroszcze towarzystwa cudnego labka i bardzo kochanych,wspanialych Panstwa:)Moglabym siedziec u nich i gadac godzinami, bo to "nasi" sa:loveu::eviltong: -
GROSIA - śliczna mała KLUSIA vel Mistrz Yoda - została KRAKUSKĄ :)
karusiap replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Dzis wybieram sie na wizyte. Zadzwonie Elizko zaraz po niej. -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
20 zl Ani@2 za bazarek plytowy -
Asiu ja wplacalam na poczatku listopada, a nie ma mnie we wplatach za pazdziernik/listopad....chyba nie mam az takiego opoznienia,zeby to bylo za poprzednie, bo wplacalm co miesiac....Sprawdz prosze.
-
pies mop, bialy wyploszek, wiekowa oneczka CZEKAJA NA DOM.Maja domy:)Y
karusiap replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Przepiekny Mopik:)Nie do wiary!!:) -
GROSIA - śliczna mała KLUSIA vel Mistrz Yoda - została KRAKUSKĄ :)
karusiap replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Ale cudak:) Kochana jest!! Dzwonilam juz do chetnej Pani,ale byla zajeta i jak do mnie oddzwoni to umowimy sie na wizyte. Jesli Grosia trafi do tych Panstwa zamieszka osiedle obok mnie:) -
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Wszystko w porzadku.Trzeba bylo wyrwac trzy zeby...i oby juz dosc tych dolegliwosci. -
pies mop, bialy wyploszek, wiekowa oneczka CZEKAJA NA DOM.Maja domy:)Y
karusiap replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Cudne mordy. A mop po strzyzeniu ma ryjek jak krecik:) -
[quote name='Rottka']Mam zdjęcia Miśka, tylko nie umiem ich tu wkleić:oops: Mogłabym komuś wysłać na maila żeby je tu wkleił?[/QUOTE] Ja moge wstawic:) [email][email protected][/email]
-
Maxiu...biedactwo:( [*]
-
Piękna 3 miesięczna dobermanka - w nowym, kochającym domu
karusiap replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Łapcie, łapusie,podusie:loveu::loveu::loveu: Super wiesci:)ale kurcze trzeba by ja bylo przyzwyczajac pomalu do samotnego zostawania,bo moze byc kiedys duzy problem.... -
Gajuska w domu:multi: Ale ma szczescie, Pani Jola jest wspaniala. dzis Gajunia odjechala ze Skipem (ktorego bedzie na pewno ustawiac;)) i swoja Pancia do domku. Dojechali i jest wszystko w porzadku:loveu:Ostatni spacerek w hotelu, juz ze swoja Rodzinka:) [IMG]http://i53.tinypic.com/2ut2fsk.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/favr7q.jpg[/IMG]
-
Drwalatko niestety nie bedzie juz nigdy widzial normalnie.Miesiac po operacji mozna to stwierdzic na 100%.Ale cieszy sie zyciem widzac tak jak widzi.... Asia nadal chodzi z nim na zastrzyki w to drugie oczko. Mamy rachunki za leki i wizyty na 300 zl,reszta jest w uzytku na kolejne wizyty. Drwal to pluszak po prostu,brak slow:) Jaga w poniedzialek zeskanuje,jelsi tu slabo widac.
-
Powiem Wam,ze dzisiejszy dzien mnie dobil. Pierwszy raz w zyciu od osoby,ktora ma od nas za darmo,pod dom podwiezionego psa uslyszalam,ze to wszystko jest nienormalne,bo to nie mozliwe zeby bezinteresownie tyle robic. wozilam dzis pewna Pania caly dzien na sterylke i spowrotem i znowu po psa i spowrotem. W zamian: sterylizacja to okaleczanie,a ja jestem nienormalna,ze za darmo ja woze.Na pewno mam w tym interes....Zrobila mi wstyd w lecznicy i napsula krwi.....bylo mi cholernie przykro. Pies jest z tego watku i ma w domu cudnie,jest bardzo kochana,ale.....takie sceny jak dzis mialam podcinaja skrzydla...
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
100 zl od Pani Magdy M. za m.in bazarek jagi (Jaga balwanek cenna rzecz:evil_lol:)