Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. No super:) Dzwonila dzis do mnie Pani ktora byla odwiedziec wtedy Zabke,opowiada o niej gdzie sie da. Niestety na Zabke w dalszym ciagu nie mam ani grosza....
  2. [quote name='olalolaa'][B]Proszę każdego Krakowiaka o pomoc, małą pomoc. Tylko o powieszenie na szybie swojego samochodu plakatu o zaginionej Chanel z mojego podpisu. Nie ma o niej żadnych wieści od początku listopada. :( Proszę, namawiajcie znajomych na taki plakat, to duża szansa że ktoś zobaczy i skojarzy.. Jeśli ktoś się zdecyduje to proszę o adres e-mail, niezwłocznie wyślę plakacik.[/B] [B]Lub napisać do mnie:[/B] [email][email protected][/email][/QUOTE] Swietny pomysl z tymi samochodami. Wyslalam prosbe o plakacik na maila.
  3. Juz mam winowajce zasypania mojej skrzynki aktywowaniami linkow;) dzieki Agata!!!!!!!!!!!!!!!!!
  4. [quote name='fizia']Też prawda :) na buziaka trzeba sobie zasłużyć :) Nikt nie jest chętny do użyczenia swojego konta dla Żabki, żeby można było zrobić bazarek cegiełkowy?[/QUOTE] Bardzo prosimy! Za tydzien Zabka bedzie szczepiona.
  5. Oj tak,ma domek i to naprawde cudowny domek!!!!!zazdroszcze towarzystwa cudnego labka i bardzo kochanych,wspanialych Panstwa:)Moglabym siedziec u nich i gadac godzinami, bo to "nasi" sa:loveu::eviltong:
  6. Dzis wybieram sie na wizyte. Zadzwonie Elizko zaraz po niej.
  7. Asiu ja wplacalam na poczatku listopada, a nie ma mnie we wplatach za pazdziernik/listopad....chyba nie mam az takiego opoznienia,zeby to bylo za poprzednie, bo wplacalm co miesiac....Sprawdz prosze.
  8. Przepiekny Mopik:)Nie do wiary!!:)
  9. Jaki on wielki:-o Jaki pieknye!!Brak slow:loveu::loveu::loveu:
  10. Ale cudak:) Kochana jest!! Dzwonilam juz do chetnej Pani,ale byla zajeta i jak do mnie oddzwoni to umowimy sie na wizyte. Jesli Grosia trafi do tych Panstwa zamieszka osiedle obok mnie:)
  11. Wszystko w porzadku.Trzeba bylo wyrwac trzy zeby...i oby juz dosc tych dolegliwosci.
  12. Gucioslaw z siostrzyczka:loveu: [IMG]http://i52.tinypic.com/sosp37.jpg[/IMG]
  13. :) [IMG]http://i55.tinypic.com/e0o7bl.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/vywftv.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/bar0x.jpg[/IMG]
  14. Cudne mordy. A mop po strzyzeniu ma ryjek jak krecik:)
  15. [quote name='Rottka']Mam zdjęcia Miśka, tylko nie umiem ich tu wkleić:oops: Mogłabym komuś wysłać na maila żeby je tu wkleił?[/QUOTE] Ja moge wstawic:) [email][email protected][/email]
  16. Maxiu...biedactwo:( [*]
  17. Łapcie, łapusie,podusie:loveu::loveu::loveu: Super wiesci:)ale kurcze trzeba by ja bylo przyzwyczajac pomalu do samotnego zostawania,bo moze byc kiedys duzy problem....
  18. Gajuska w domu:multi: Ale ma szczescie, Pani Jola jest wspaniala. dzis Gajunia odjechala ze Skipem (ktorego bedzie na pewno ustawiac;)) i swoja Pancia do domku. Dojechali i jest wszystko w porzadku:loveu:Ostatni spacerek w hotelu, juz ze swoja Rodzinka:) [IMG]http://i53.tinypic.com/2ut2fsk.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/favr7q.jpg[/IMG]
  19. Drwalatko niestety nie bedzie juz nigdy widzial normalnie.Miesiac po operacji mozna to stwierdzic na 100%.Ale cieszy sie zyciem widzac tak jak widzi.... Asia nadal chodzi z nim na zastrzyki w to drugie oczko. Mamy rachunki za leki i wizyty na 300 zl,reszta jest w uzytku na kolejne wizyty. Drwal to pluszak po prostu,brak slow:) Jaga w poniedzialek zeskanuje,jelsi tu slabo widac.
  20. A kto to taki piekny??:) Dla pileczki wszystko:loveu: luzzz
  21. [quote name='fizia']A do mnie napisała Pani Wanda, żeby zapytać, jak się czuje Żabka[/QUOTE] Bardzo milo,ze tyle osob sie nia interesuje:) Jutro jade do Zaby?Chetni??:) Dowiem sie tez dzis lub jutro ile kosztowal zabieg z badaniem krwi. maluszkow byloby 8:(
  22. Powiem Wam,ze dzisiejszy dzien mnie dobil. Pierwszy raz w zyciu od osoby,ktora ma od nas za darmo,pod dom podwiezionego psa uslyszalam,ze to wszystko jest nienormalne,bo to nie mozliwe zeby bezinteresownie tyle robic. wozilam dzis pewna Pania caly dzien na sterylke i spowrotem i znowu po psa i spowrotem. W zamian: sterylizacja to okaleczanie,a ja jestem nienormalna,ze za darmo ja woze.Na pewno mam w tym interes....Zrobila mi wstyd w lecznicy i napsula krwi.....bylo mi cholernie przykro. Pies jest z tego watku i ma w domu cudnie,jest bardzo kochana,ale.....takie sceny jak dzis mialam podcinaja skrzydla...
  23. 100 zl od Pani Magdy M. za m.in bazarek jagi (Jaga balwanek cenna rzecz:evil_lol:)
  24. Sliczne:) Fiziu nie wiem czy az tam chodzilo,moze Pani przechodzila kolo abki idac do pracy np;)
×
×
  • Create New...