karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
[quote name='fizia']Kurcze tak już zimno...te maluchy mieszkają w jakimś w miarę osłoniętym od wiatru i mrozu miejscu?[/QUOTE] One mieszkaja w domu. Wszystkie psy tego pana mieszkaja z nim poza duzym i kudlatym,ktory ma bude wyslana sloma. Pan mi tlumaczyl,ze nie mozna psow samopas po wsi puszczac wiec nawet dorosle wychodza z nim. Ale jak zaczna te maluchy sie rozlazic po calym domu....nie chce myslec jak tam bedzie wygladalo...
-
KRAKÓW - już nie szkielet, mix dobka w swoim wymarzonym domku!!!!!
karusiap replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']no wiesz...dobeczka to nijako ja wcisnęłam:evil_lol: bo wiedziałam, ze nie odpuścisz:eviltong:[/QUOTE] :diabloti: Dobra robota!!:Rose::siara: -
KRAKÓW - już nie szkielet, mix dobka w swoim wymarzonym domku!!!!!
karusiap replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Matko jedyna:(co za bida:( To i ja prostestuje ! A co:) Elizko chyba w ten dzien co rozmawialysmy, a ja zamartwialam sie co z ta bida zrobic,zadzwonila wieczorem Aska,ze wiezie...tantarara Dobeczka:):) -
KRAKÓW - już nie szkielet, mix dobka w swoim wymarzonym domku!!!!!
karusiap replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Co tu duzo mowic. Lolek jest najpiekniejszy. Aska.....Ty wiesz;)Dzieki , ze go zabraliscie!!!! -
To po co jest dogo,jesli nie zebysmy nawzajem ostrzegali sie przed zlymi ludzmi ratujac tym psy?
-
Wiemy o Remiku.Szukamy miejsca,gdzie mozn by go zabrac.Mam nadzieje,ze cos sie uda wymyslic.
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Aga_']Jagienko - przelałam w końcu na Twoje konto pieniążki z tego bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194275-w-przygotowaniu?p=15520330#post15520330[/URL] Pozdrawiam :)[/QUOTE] Dziekujemy Aga!!:loveu: -
Ledusia w domku ma sie swietnie:multi::loveu:Prosze tylko o porady, bo ona nie chce nic jesc.Czym by ja zachecac?? [IMG]http://i53.tinypic.com/fviavk.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/3523yj4.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2rnvpzk.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2nk1d15.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/vzitqu.jpg[/IMG]
-
Tola macie tam w schronisku slome,zeby psom porzadnie budy wypchac?
-
Super,ze ma watek!! Cudny jest,ale chudy a tu taka zima:( Oj dzieci to on moze znosic,ale nie damy go chyba do domu gdzie go beda ciagnac za ogon czy uszy;)
-
Mamusia i 4 maluchy w DS, DZIĘKUJEMY !!!!
karusiap replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ajula']zastanawiam się, czy powinnam się obrazić :hmmmm: chyba nasz Fundacja nie wydaje się komuś wiarygodna kiedy jeszcze nie byłam w fundacji, wydając psy do adopcji zawsze prosiłam jakąś fundację o umowę adopcyjną fundacyjną, bo tak jest moim zdaniem bezpieczniej dla psa - fundacja więcej znaczy niż pojedynczy człowiek i ma więcej możliwości interwencji w przypadku problemów[/QUOTE] Pomoge Ci odpowiedziec-Nie powinnas;) Oj tam oj tam:)Przeciez pisze,ze z ciekawosci pytam tylko.Nie znam Waszej Fundacji, nie mam powodow by podwazac czyjac wiarygodnosc.Myslalam,ze przegapilam jakies informacje. Zawsze dobrze sie zabezpieczyc-jak najbardziej;) -
Mamusia i 4 maluchy w DS, DZIĘKUJEMY !!!!
karusiap replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='DoPi']Karuś , ja nie wiem, czy postapiłam słusznie, ale bez jakiegokolwiek papierka bym suni nie wydała. Poprosiłam pana Roberta o podpisanie (w momencie przekazania Lady) umowy adopcyjnej ze mną. Jak Ajula podpisze umowę Fundacyjną to swoja odłożę ad akta.[/QUOTE] Dla mnie super slusznie kochana:loveu:Tak tylko pytalam czy Fundacja sprawuje jakas piecze nad maluchami,ze na nich ma byc umowa.Ale skoro masz swoja to ja mysle,ze ona najwazniejsza:) -
[quote name='salibinka']Karusiu, mam sporą kennelkę u siebie - możemy ją zawieźć dzisiaj wieczorem do Krzeszowic. Nie mam telefonu do p. Eli, więc podaję swój: 509 166 430.[/QUOTE] Salibinko nie wiem jak Ci dziekowac.W takim razie juz dzwonie do p.Eli i podam Jej Twoj nr:)
-
Mamusia i 4 maluchy w DS, DZIĘKUJEMY !!!!
karusiap replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
A ja mam takie pytanie z czystej ciekawosci. Czemu umowy sa na Fundacje a nie po prostu na DoPI od razu przy wydawaniu psa? -
[quote name='karusiap']Bardzo prosimy o pomoc w przewiezieniu kenelki z okolic Brodowicza do Czernej (to chyba okolice Krzeszowic)!!To nie jest daleka trasa. Bardzo prosze,Timur chory na nosowke bedzie mogl grzac sie w domku!!!! link do watku: http://www.dogomania.pl/threads/195578-Pomocy!!!!!!-Alternatywa-umierania-w-olkuszu./page9 POMOCY!! Maja byc mrozy ok -10 stopni....Timur moze grzac sie w domku.Nikt nie da rady podrzucic kenelki?? Ponawiam prosbe! Pies ma zapalenie oskrzeli, w kenelce pojdzie do domu. Czy ktos moze przewiesc?
-
Cudny psiaczek:)
-
Bardzo prosimy o pomoc w przewiezieniu kenelki z okolic Brodowicza do Czernej (to chyba okolice Krzeszowic)!!To nie jest daleka trasa. Bardzo prosze,Timur chory na nosowke bedzie mogl grzac sie w domku!!!! link do watku: http://www.dogomania.pl/threads/195578-Pomocy!!!!!!-Alternatywa-umierania-w-olkuszu./page9 POMOCY!! Maja byc mrozy ok -10 stopni....Timur moze grzac sie w domku.Nikt nie da rady podrzucic kenelki??
-
[quote name='elaja'] PINIE POTRZEBNA DUŻA KLATKA KENNELOWA DLA TIMURA , KTÓRY W OLKUSZU ZARAZIŁ SIĘ NOSÓWKĄ - W BUDZIE NA ZEWNĄTRZ NIE PRZEŻYJE , TO JEDYNA SZANSA ABY MÓGŁ CHOCIAŻ TYDZIEŃ BYĆ W DOMU W CIEPLE NA ZEWNĄTRZ GROZI MU ZAPALENIE PŁUC A MROZY ZAPOWIADAJĄ [URL="http://www.dogomania.p/lthreads/195578-Pomocy!!!!!!=Alternatywa-umierania-w-olkuszu elajo tak jak pisalam na watku Timurka.Mamy klatke do odbioru na juz,byle maly mial cieplo.