karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
Fiziu kochana pytaj gdzie sie da. Ja mysle,ze warto rozpatrzec propozycje tej Pani,ale tylko i wylacznie w kategoriach normalnej adopcji.Tzn Zaba czeka w hotelu,przechodzi sterylizacje a my robimy wizyte przedadopcyjna. Jak myslicie? Musze jutro pogadac z weterynarzem. Zabka moze byc 2 tyg w ciazy,odrobaczenie,szczepienie i sterylka w doobrej kolejnosci i z odpowiednimi odstepami grozi aborcyjna w zaawansowanej ciazy. Sterylka bez szczepien tez jest srednio bezpieczna. Bez sterylki wydawac jej nie chce,bo ludzie na slowo aborcyjna reaguja wrazliwie.... Pogadam z wetem,mysle ze odrobaczymy i sterylizujemy,niestety szczepienia potem choc niecierpie takiej kolejnosci....
-
Fizia ma Zabke!!:multi:Fiziu jestes niesamowita, Ty i Radek oczywiscie:):multi: Kenny kochana przetrzyma ja na noc:loveu: Tylko tu kolejna ogromna prosba.Kenny moze miec Zabke to 13, ja bede wolna po 17. Czy ktos moze zawiesc Zabe do hotelu?Rano?Byle przed 13?? bardzo prosze, juz teraz musi byc tylko lepiej...
-
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
karusiap replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Same negatywne. Dziewczyny podaly kiedys psu,poszedl w dluga i tyle go bylo widac....Pies moze potem stac sie osowialy np w poblizu ulicy,nie wiadomo w jakim miejscu,moze tez wogole nie zadzialac. Trzeba podac dokladnie do wagi psa. najgorsze dla mnie jest to,ze pies jest swiadomy,ale miesnie odmawiaja mu posluszenstwa.... -
Dobermanka Kordia PILNIE szuka DT lub DS. Bardzo proszę o POMOC!
karusiap replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Bylaby wielka szkoda. Fajny dom i juz po dokladnej wizycie.... -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
karusiap replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny blagam tylko nie sedalin!!! -
Dobermanka Kordia PILNIE szuka DT lub DS. Bardzo proszę o POMOC!
karusiap replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Klementynkaa']bardzo proszę io informacje nt Kordii, wisi na stronie adopcyjne, brak zadnych informacji a Państwo, którzy byli zainteresowani jej adopcją zostali z niczym! podobno ktos przestał odbierac od nich telefon! LUDZIE traktujmy się poważnie! zniechęcamy potencalne domy takim podejsciem! jeśli suczka pozostaje w swoim domu to osoba która założyła wątek o ogłozenia robi ma obowiązek o tym poinformowac bo wprowadza to ludzi w bład! jestem wściekła!!![/QUOTE] Madziu czy Ci Panstwo zdecydowali sie na innego "naszego" psiaka? -
[quote name='missieek']mamy termin na czwartek na godz 12 czy ktos np z kr mialby mozliwosc pojechac ze mna? bedzi mi smutno robic 500km w pojedynke :sadCyber: no nie liczac futer[/QUOTE] Popieram prosbe. Zawsze razniej z kims jechac.Missieek bierze dwa psiaki,pomoc sie przyda. Ja bym strasznie chciala jechac...tylko termin kurcze, no nie mam jak:(
-
Mam wielka prosbe, wiem,ze to nam utrudni komunikacje ale z pewnego waznego powodu,ktory bede zainteresowanym tlumaczyla na PW chcialam prosic czy mozemy ustalac termin lapania malej wlasnie na PW. Bardzo mi zalezy jedynie,zeby spotkac sie przed piatkiem,bo mnie znowu nie bedzie prawdopodobnie potem.
-
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
karusiap replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Malo prawdopodobne,ze dozorca dokarmia. Raczej powinna byc jakas kociara osiedlowa. U nas np Pani Zosia zawsze wieczorem karmi kociaki:)Jak chodzi Pani z psami to nie widac nikogo takiego gdzies w cichym miejscu,gdzie gromadza sie kociaki?