Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. kopciuszku ja uwazam,ze w przypadku szczeniakow nie ma nawet o czym ukladac tekstow. To szczyle. Wystarczy chyba napisac,ze maja niespelna 2 msce i pilnie szukaja domow.
  2. [quote name='kopciuszek']Jestem u psiaczków wieczorkiem je pooogłaszam ...[/QUOTE] Cudnie-dziekuje!!!
  3. [quote name='Therion']Nie można ogarnąć tej liczby szczeniaków przed zimą, jak bede kogos to podam namiary,.[/QUOTE] Bede bardzo wdzieczna!!
  4. Dzwonil dzis do mnie bardzo sympatyczny Pan,ktory to byl wykonawca budki Zabeczki. Szuka jej tez domku,prosi o wiecej plakatow.Moze ktos by zrobil jakies , bo wiem,ze p.Roma rozlepiala ogloszenia. Pan z kolei prosi, by Zabka zamieszkala u kogos z osiedla...
  5. Prosze niech ktos pomoze mi oglaszac psy. 5 szczeniakow na wsi do adopcji: [URL="http://www.dogomania.197191-Wsi-spokojna-wsi-weso%C5%82a...i-co-rusz-szczeniaki-pod-siekierk%C4%99.-Prosz%C4%99-o-og%C5%82aszanie%21%21%21?p=15820749#post15820749"]http://www.dogomania.pl/threads/1971...9#post15820749[/URL] i 2 z 5 podrzuconych p.Tomkwoi do hotelu: [URL="http://www.dogomania.193890-Co-zrobic-gdy-psy-sie-nie-sprzedadza-Podrzucic%21Szczeniaki-do-adopcji?p=15820669#post15820669"]http://www.dogomania.pl/threads/1938...9#post15820669[/URL] a przeciez wciaz mamy dorosle psy pod opieka[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]
  6. Prosze niech ktos pomoze mi oglaszac psy. 5 szczeniakow na wsi do adopcji: http://www.dogomania.pl/threads/197191-Wsi-spokojna-wsi-weso%C5%82a...i-co-rusz-szczeniaki-pod-siekierk%C4%99.-Prosz%C4%99-o-og%C5%82aszanie!!!?p=15820749#post15820749 i 2 z 5 podrzuconych p.Tomkwoi do hotelu: http://www.dogomania.pl/threads/193890-Co-zrobic-gdy-psy-sie-nie-sprzedadza-Podrzucic!Szczeniaki-do-adopcji?p=15820669#post15820669 a przeciez wciaz mamy dorosle psy pod opieka:(
  7. [IMG]http://i52.tinypic.com/2mhenis.jpg[/IMG] ojciec: [IMG]http://i55.tinypic.com/xq9p1v.jpg[/IMG] matki, wszystkie male psy: [IMG]http://i52.tinypic.com/2ngh56f.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/23kcf0x.jpg[/IMG]
  8. Druga dziewczynka- [B] [SIZE=3]Tekila[/SIZE][/B]- mama chrzestna Bjuta [IMG]http://i53.tinypic.com/s2qq84.jpg[/IMG] I dwa bardziej kudlate i wieksze chlopaki: [SIZE=3][B]Szczęściarz[/B][/SIZE]- mama chrzestna Rudzia-Bianca [IMG]http://i55.tinypic.com/aeuwwm.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/21l7ig8.jpg[/IMG] [SIZE=3][B]Lord[/B][/SIZE]- mama chrzestna 2411Magdalenka [IMG]http://i53.tinypic.com/awc9jr.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2e2jdqe.jpg[/IMG]
  9. Stary człowiek i jego psy...ratuje je, sa mu podrzucane...a teraz urodzilo sie 5 szczeniakow. z 2 suk. Suki , gdy bedzie mozna pojda na sterylke-jesli sie uda. Szczeniaki szukaja pilnie domow. We wsi na nich chetni sa,juz przed jednym chlopem staruszek bronil psow. Chcial za wodke,ale Pan nie dal,bo tamten nie jednego psa po pijaku siekierka potraktowal..... Na wsi dzieci sie pobawia poki sceniacki male i kochane:angryy:a potem... Szczeniaki maja niecale dwa miesiace. 2 starsze o tydzien od 3 pozostalych. Bardzo prosze o pomoc w oglaszaniu!! Psy beda nie wielkie,wrecz male Sprawy Finanoswe: Wplywy: 20 zl od Bjuta z bazarku paoiii 20 zl Rudzia-Bianca jw 15 zl 2411magdalenka jw Wydatki: 4,50 zl na Pytantelum 24 zl tabletki na robale dla 4 doroslych psow Stan na 13.12.2010 50,50 zl [IMG]http://i54.tinypic.com/2v1akuw.jpg[/IMG] Chłopaczek: [SIZE=3][B]Lucky[/B] [/SIZE]-mama chrzestna Rudzia-Bianca [IMG]http://i55.tinypic.com/xvmud.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/5jtrh1.jpg[/IMG] Dziewczynka: [SIZE=3][B]Resia[/B][/SIZE]- mama chrzestna Bjuta- juz w nowym domku:) [IMG]http://i56.tinypic.com/2hdy70o.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2hnri9j.jpg[/IMG]
  10. Czy ktos pomoze oglaszac?? Ja mam kolejne 5 szczeniakow do adopcji.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/197191-Wsi-spokojna-wsi-weso%C5%82a...i-co-rusz-szczeniaki-pod-siekierk%C4%99.-Prosz%C4%99-o-og%C5%82aszanie!!!?p=15820749#post15820749[/url]
  11. ja rowniez pomoge szukac jak tylko cos sie wyklaruje
  12. Ale Zivulec sie dzis wyszalal:)Przecudowna sunia!!! A ja po slizgawce jechalam za nia....
  13. Bardzo prosze o ogloszenia dla Felki i nowego Miska!!
  14. Jade jutro obfocic 5 szczeniakow, z 2 suk....ogolnie psow jest...kilka doroslych i malych Jesli ktos mialby DT.....
  15. Jade jutro obfocic 5 szczeniakow, z 2 suk....ogolnie psow jest...kilka doroslych i malych Jesli ktos mialby DT.....
  16. [quote name='AMIGA']Karolinko, wiem co czujesz, ale przecież on nie może wiecznie siedzieć w hotelu. A daleko jedzie? Będziesz go odwiedzać może jak już się zadomowi.[/QUOTE] Dla mnie moze siedziec w hotelu:( Bedzie Pani Olu sasiadem Drwala z tej samej ulicy:)
  17. Maxymilianek jedzie w piatek najprawdopodobniej do nowego domu....Nie potrafie sie cieszyc widzac jak na mnie patrzy,jak sie przytula,rozdaje calusy i nie zauwaza innych osob....Oby nie myslal,ze to okres przejsciowy, albo ze go porzucilam...:(
  18. [quote name='wtatara']dzisiaj przeleje pieniązki z bazarku[/QUOTE] dziekuje Dzis minal miesiac Zabki w hoteliku.
  19. Zabcia dzis zrobila siku na polku:multi: Byly dzis tez u malej Pani Roma i Pani Zofia. Obie wspaniale osoby.Chcialy juz dzis Zabke zabrac,ale nie dalam;) Sprawa jest taka,ze p.Zofia mialaby mala wziac na miesiac i jadac do tesciowej podwiesc ja. Oczywiscie wizyta u tesciowej bylaby obowiazkowo,ale...to az Międzyrzecze i ja chyba wolalabym by mala zostala w Krk i zamieszkala w bloku a nie domku z ogrodem....Wypowiedzcie sie prosze... W lecznicy zaplacilam 480 zl. Sterylka,szczepienie i badania. [IMG]http://i51.tinypic.com/14wh06.jpg[/IMG] Na hotel juz mi nie starczylo.Zostalo 20 zl od p.Moniki.
  20. phi,nietykalska sie znalazla [IMG]http://i54.tinypic.com/25jch1g.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/v8erf4.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/i3gnlc.jpg[/IMG]
  21. chodz cos Ci powiem:loveu: [IMG]http://i53.tinypic.com/e5i849.jpg[/IMG] no sluchaj no.. [IMG]http://i52.tinypic.com/6oh28j.jpg[/IMG] tylko nikomu nie mow:evil_lol: [IMG]http://i53.tinypic.com/2hi1o1w.jpg[/IMG] i chowanko [IMG]http://i53.tinypic.com/2h73xg4.jpg[/IMG] znalazlem Cie:multi: [IMG]http://i53.tinypic.com/ojnwr9.jpg[/IMG]
  22. Ledusia od dzis w nowym domku,oby juz na zawsze,bo Pania ma naprawde bardzo kochana:) [IMG]http://i56.tinypic.com/90tys9.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2wqu6w2.jpg[/IMG] nowy kumpel Zozol:) [IMG]http://i54.tinypic.com/wvr2tk.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/x27yoh.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2dm5ruw.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Topi']A ten ewentualny domek "poza Krakowem" to gdzie ? Konkretnie w jakiej miejscowości ?[/QUOTE] Nie wiem,bo Pani Roma nie spytala.Jutro sie dowiemy;)
  24. [quote name='Aga-ta']szkoda, ze nie widzieliscie jak Maxiu wskoczyl Karolince na kolanka zaraz po wyjsciu z boksu (specjalnie nie trzeba bylo go zapraszac:) ) To byla milosc od pierwszego wejrzenia:loveu:[/QUOTE] Tak pisala Aga-ta 3.04.2007 roku,zaraz po zabraniu Maxa z hotelu.Nasza milosc nadal trwa:)traktuje Maxa jak wlasnego,ukochanego psa....a jutro maja przyjechac do hotelu pewni Panstwo poznac mojego Skarbka....Niestety wcale sie nie ciesze i mozecie mi przez 50 str pisac,ze hotel to nie zycie dla psa, ja to wiem,ale.....czy ktso bedzie wystarczajaco idealny dla Niego?
  25. Leda jutro jedzie do nowego domku:) Natomiast reszta czeka na szczepienie i sterylki.Chcialabym to wreszcie zalatwic...Tylko zywcem nie mam kiedy,to wyprawa na caly dzien tam i spowrotem.A ze moje auto jezdzi kiedy chce, a chce ostatnio co raz mniej to musze prosic znowu o pomoc....
×
×
  • Create New...