karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
A ja bardzo pilnie szukam kogos kto moglby podjechac do schroniska w Olkuszu
-
Dzwonila tez do mnie bardzo ciepla i mila Pani,ktora tez probowala oswajac Zabke.Gdyby sie dala juz by u niej mieszkala. Pani jesli przekona meza,przyjedzie poznac Zabeczke.Ma swoja sunie i 4 koty.Obawa jest,ze rezydentka zameczylaby Zabke,ale Pani jest bardzo przejeta Jej losem i bedzie starala sie pomoc:)
-
[quote name='andzia69']bosko!:):) a ja słyszałam, ze i Leda ma szansę na domek - prawda to?[/QUOTE] Ledulec?hmm jest Pani bardzo mocno Leda zainteresowana i mysle nad wizyta,ale po pierwsze nie jest to Krakow, a po drugie w domu jest 3 letnie dziecko.Ja jestem tej adopcji przeciwna,ale jak uda mi sie uprosic pewna osobe o wizyte to zobaczymy co z tego bedzie.
-
Bardzo prosze wszystkie osoby,ktore sa w mojej sprawie nekane smsami lub mailami przez zbanowanego majku33krakow o kontakt ze mna. Prawdopodobnie zglosze w koncu na policje nekanie przez ta osobe,gdyz dosc mam ciaglych,nieprzerwanych ciagow telefonicznych po kilkanascie,kilkadziesiat o kazdej porze dnia i nocy zakonczywszy po 1 w nocy, a rozpoczynajac od 5 rano.Nie dotycza nawet psow wiec mysle,ze beda sie kwalifikowac pod odpowiedni paragraf. Dodatkowo,gdyz ja juz nie odbieram od dawna,wiem,ze probuje mnie szkalowac w oczach innych osob. Zarzutem jest np. ze "lekka" reka wydalam oszczednosci moje i Jagienki placac u wetow>Skandal prawda?,ze choc tam nie chcemy miec dlugow i oplacilam leczenie naszego hotelowego psa. Nie wiem co ta osoba jeszcze wymysla,przeinacza siedzac i nudzac sie w domu. Kto zna mnie i Jego problem, rozumie.Jednak nie kazdy wie co to za osoba. Z gory dziekuje.
-
[quote name='Florentynka']ja mogę zrobić wizytę[/QUOTE] Florentynko mozesz sie jakos skontaktowac z Monday?Smsa nawet napisac,zeby zadzwonila do Ciebie ze szczegolami? Bo ja tylko prosbe przekleilam z "naszego" watku.
-
Czy ktos moglby pomoc? Monday napisala: Pilnie szukam kogoś na wizytę przedadopcyjną w okolicy krakowa. Dokładnie Owczary - z tego co znalazłam, to 18km od centrum Krakowa na północ drogą 794. Obok są miejscowości Brzozówka, Przybysławice, Niebyła. Jeżeli ktoś mógłby pomóc to błagam o kontakt 606 916 915 - nawet sms. Proszę...mamy szansę oddać psiaka, który już jakiś czas siedzi w schronie!!!
-
[quote name='fizia']A już wiadomo, kiedy ten zabieg?[/QUOTE] hmm glowe bym dala,ze napisalam.Albo zastosowalam skrot myslowy:oops:albo napisalam na innym watku:evil_lol: W kazdym razie Zabula ma zabieg jutro. Wolny termin byl jutro lub w piatek,a ja mysle,ze im szybciej tym lepiej.... Po poludniu zadzwonie,zapytam jak tam.
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='szprotka_89']a idź z tą resztą :P jak byśmy miały być takie dokładne to ja Ci powinnam za paliwo oddawać więc sprawy nie ma:P[/QUOTE] wiec 10 zl od Kasi:loveu: -
[quote name='fizia']Ja mogłabym zrobić bazarek cegiełkowy - np. wirtualne, zielone żabki po 5 zł Ostatnio sporo takich bazarków i widzę, ze nawet są chętni Tylko czy ktoś mógłby użyczyć swoje konto, żeby zbierać te pieniążki?[/QUOTE] Byloby super Fiziu:loveu: Kto pomoze z kontem?Ja sie boje,ze juz sie nie polapie:oops: p.Tomek podwiezie Zabeczke w kontenerku dla bezpieczenstwa,a i Pana dr uczulilam, zeby bardzo uwazac na nasze malenstwo.Powiedzial,ze pamieta jakie miala oprzyrzadowanie podczas pierwszej wizyty wiec wie o co chodzi:evil_lol::lol: Zabka bedzie pod stala kontrola lekarzy, a ja pojade do niej w czwartek, bo wczesniej mam wozenie paru psiakow po wetach.Zapraszam chetnych:)
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Monday sprobuj tu, wiecej osob zaglada: [url]http://www.dogomania.pl/threads/32052-W%C4%85tek-Krakowskich-Zwierzak%C3%B3w[/url] a na kiedy ta wizyta?bedziemy szukac kogos z okolic -
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Apollinkowi zrobila sie paskudna przetoka od zeba...W sobote bylismy u lekarzy,dzis zostal caly dzien na badania i jesli jego stan zdrowia na to pozwoli to na wyrwanie zeba... Apollo jest juz naprawde mocno starym psem....Dzis byl taki bezbronny:(Nosilam go do auta, z auta, ukladalam w lecznicy...W hotelu pare miesiecy temu przy takich manewrach odwinal by sie nie raz....Ale nie teraz. mam nadzieje,ze po dzisiejszym dniu ulzy mu troszke w bolu z tego zeba i bedzie nadal cieszyl sie zyciem. Piekna mordeczka... -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
5 zl od Kasi (szprotka_89) Kasiu jeszcze Ci reszte jestem winna-pamietam;) -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
karusiap replied to hanek's topic in Już w nowym domu
No wlasnie...duzy pies w typie azjaty (tak?).Pojedzie do Jastrzebia:( -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
karusiap replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Ja tam szczegolnie wiarygodna w sprawach wygladu tez nie jestem,ale bardziej w kwestiach koloru:oops:Nasz wielki "spor" rozstrzygnac moze Jaga lub AniaB:evil_lol: a tak serio to psiak szorstki czy nie,ale cudny:(ciekawe czy jeszcze jest. Byl tez piekny bezowy,duzy, dlugowlosy.Bardzo lagodny i chyba mlody:( -
Kraków- dwie maleńkie szorstkowłose sunie, obie w domku!!!!
karusiap replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Sunki sa przesmieszne:)Dzis jak bralam inne psy z ich boksu skakaly po mnie radosnie. Stwierdzilam wiec,ze na pewno marza o spacerku;)Dobrze,ze poprosilam agamike,zeby mi pomogla, bo mialy do kogo uciekac jak zobaczyly u mnie smycze....ostatecznie daly sie przekonac na spacerek.Sa kochane:) Pracy jednak jeszcze troche przed nowym wlascicielem. -
Biedne kociaczki:( Jakbym mogla pomoc dajcie znac. Wlasnie dzwonil do mnie p.Tomek,ze oficjalnie potwierdza iz Zabka nie ma krzywego pysia:evil_lol:Jeszcze to sprawdze;) Co do finansow, Pani Monika pisala mi,ze wkrotce wplaci jakies pieniazki, bo ma wazne sprawy rodzinne na razie. Sterylka zostanie zrobiona i poprosze o zapisanie rachunku na mnie, a splace..no mam nadzieje, ze jakos splace. Poczatkowo Pani Monika mowila,ze i na to da wiec wciaz mam taka nadzieje. Pomoc by sie jednak na pewno przydala.Jesli ktos moze np bazarek zrobic:oops: A za hotelik bede placila po miesiacu.Mam nadzieje,ze bede miala z czego placic... Jutro bede u wetow z innym psiakiem wiec zapytam o ustalenia co do Zaby.
-
[quote name='wojtuś']Oj Żabka jest już coraz lepiej:) A ta sterylka będzie chyba konieczna [B]Karusia[/B] a po sterylce Żabka wraca od razu do hoteliku? Jak to jest z Psiakami hotelowymi po sterylce czy kastrowaniu. Dzięki za dzisiejszą wizytę:Rose:[/QUOTE] Po sterylkach i kastracjach psiaki wracaja do hoteliku. Zawsze po zabiegu pies idzie do budynku, nawet jelsi mieszkal na zewnatrz. Ale Zaba ma i tak boks budynkowy. Weterynarze swietnie wykonuja zabiegi wiec nie ma obaw. A p.Tomek zaglada do takiego delikwenta czesciej.
-
Kto poznaje panienke?:) [img]http://lh3.ggpht.com/_VWgFHOLHJEM/TNW0G5CmoII/AAAAAAAABRs/VeotXShuiTA/s512/PB060346.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_VWgFHOLHJEM/TNW0HV5oiLI/AAAAAAAABRw/sAPKbKso-LM/s640/PB060341.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_VWgFHOLHJEM/TNW2jXCBLNI/AAAAAAAABSI/pvFymyXIyfU/s512/PB060320.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_VWgFHOLHJEM/TNW2kWTNNHI/AAAAAAAABSQ/ME5DDoKjiQY/s640/PB060312.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_VWgFHOLHJEM/TNW4dDVhzHI/AAAAAAAABSc/D6ZnBy0IVUo/s640/PB060305.JPG[/img]