Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. Szczeniakow:oops:chyba zrobilam za duzo literowek i skrotow myslowych:oops: Mial suke i dwa razy nie dopilnowal. No i musial cos zrobic z maluchami a ciezko sprzedac bylo wiec juz teraz by sterylizowal.... :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. Rendi sie przypomina. Dostalam dzis w KTOZie wielki wor karmy dla Rendi,dziekuej slicznie!!! [IMG]http://i40.tinypic.com/nzkrjl.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/f3yq90.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/p3qbs.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/30ndf2v.jpg[/IMG]
  3. Taaa tamten Pan faktycznie sie nie nadaje....szczebiakow miec nie chce, bo bardzo ciezko to sprzedac potem...a psy mieszkaja w domu,ale lancuchy maja mnie nie zdziwic bo przeciez jak wyjezdza to je wiaze.... ma dobka,sznaucera....jakakolwiek dyskusja konczy sie tym,ze to chyba on robi mi przysluge a nie na odwot i do widzebia. mieszka w Zadrozu
  4. [quote name='Lu_Gosiak']jutro Tofik ma kastracje - trzymajcie kciuki:)[/QUOTE] bardzo mocno trzymam:)
  5. [quote name='Foksia i Dżekuś']Mała jest dzisiaj w krakowskiej i mam nadzieje ze zgłosi sie jakis cudowny domek ,nalezy sie małej;)[/QUOTE] Dziekuje Pani Beatko!!:) A Tobie Paulinka po raz kolejny za bazarek;)
  6. yhy taaa , a o przeszukiwaniu torebek i wyciaganiu co sie spodoba to juz nie powiemy co??:eviltong::loveu:
  7. [quote name='DoPi']Pgonił na spacerze nad Wisłą kota :cool3:[/QUOTE] No to pieknie. Dobrze,ze sa juz razem:)
  8. [quote name='_Aga_'][url]http://www.dogomania.pl/threads/201352-KURTKI-P%C5%81ASZCZE-na-KwP-cz.-II-do-14.02.2011-g.23.00?p=16224389#post16224389[/url] Nowy bazarek od matamata :)[/QUOTE] Super!!dziekujemy!!:)
  9. a jak to sie stalo,ze SLIM uciekl i latal sam po osiedlu?
  10. Do domku zawiozlam wczoraj Szczesciarza:)Zostal Lucki do adopcji: Szczeciarz-Zorro: [IMG]http://i56.tinypic.com/34sm3qg.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2efol0n.jpg[/IMG]
  11. Ta Pani twierdzi tak przy co drugim psie;)ale fakt moze byc ciezko z Ginger....ale mamy sposoby.Zadanie jest by zostaly jej dwa psy Ursus i Fryga i tak musi sie stac:(
  12. [quote name='AMIGA']A ile jeszcze ich zostalo - Ginger już zostaje na stałe w Gdowie?[/QUOTE] Nie,nie.Docelowo tez ma szukac domu....ale biorac pod uwage jaka dzika jest Szira, to z Ginger moze byc tez tragedia....
  13. [quote name='AMIGA']Tak, mnie się jego numer nie wyświetlił. Mieszka gdzieś koło Ojcowa. A czemu nie jest najlepszy? Bo snuł opowieści, że ma duży teren i ma już dobermana (lub dobermankę) i że nie potrzebuje psa do hodowli, że psy mają pilnować terenu. Jak spytalam, czy pies będzie w domu, czy na zewnątrz, to powiedzial, że jak zimno to w domu, a jak ciepło, to na zewnątrz, że ma ogrooomną budę na którą wydal kilkaset złotych[/QUOTE] No to on.....w takim razie skoro do pilnowania terenu to nie musze jechac na wizyte;)ja nie mialam jak gadac wiec nie wypytalam duzo.Oddzwonie i powiemco i jak.szczegolnie,ze maja psa a tu suka nie ma jak byc teraz wysterylizowana.
  14. [quote name='AMIGA']Dzwonił do mnie wczoraj pan zainteresowany Etną (:crazyeye: skąd ludzie wykopują takie stare ogłoszenia??). Pan byl bardzo zainteresowany sunią dobermanką. Powiedzialam mu o "hotelowiczce" Szirze. Podalam mu nr.tel. [B]karusip[/B]. Najpierw zadzwonił do mnie drugi raz - przyznał się,że ma kilka numerów i już sobie pomylił do kogo już dzwonił. Do Karoliny nie mógł się dodzwonić - czy mu się w końcu udało? Podejrzewam, że nie jest to najlepszy "kandydat" na pana Sziruni, no ale próbowac trzeba. Może w końcu się "wyłuska" tego naj, naj, naj[/QUOTE] A dzwonil z zastrzezonego?Jesli tak to w koncu sie dodzwonil,tylko pewna bylam,ze pyta o inna suke bo nie potrafil powiedziec o co chodzi. Ale czemu nie jest najlepszy?
  15. [quote name='AMIGA']Otrzymałam już kilka dni temu wpłatę od stałego naszego darczyńcy [B]qdera [/B]pieniążki. Przekazuję na Wasz psiaczki 40 zł. Czy mam je przesłać na konto? Jeśli tak, to proszę na pw o przypomnienie numeru konta[/QUOTE] Dziekujemy!!!!!:*
  16. łapcie, łapcie, łapusie:):):*** Ale przystojniacha:)hehe moja Helka jak spi tak jak on to wydaje sie takaa chudziutka,jakos wszytsko sie jej wtedy zapada gdzies:)
  17. [quote name='Rudzia-Bianca']I jak dzisiaj Malutka ? Najważniejsze że już po i że histopatologia w porządku , ufff tłuszczak i potworniak to ostatnio moje ulubine słowa :)[/QUOTE] Moj Skarbek juz w hoteliku.Znowu jest ufo w kolnierzu:) Histeryczka jest okropna,wiecie jaka to tragedia jak sciaga sie bandaz z lapci??pol miasta musi slyszec:) Jutro rano bede dzwonic po nowe wiesci, a w pon sie zobaczymy:) Za 3 tyg szczepienie i funfel nowka sunia gotowa do adopcji:) Choc wlasciwie nowy,najlepszy dom pod sloncem moze tez ja zaszczepic....;) Ile to psisko sie wycierpialo by byc zdrowa,,,,by zyc,,,,
  18. a ja dzis widzialam Toyke:)wiedzialam,ze jest mala,ale az tak??:)Taki lisek cudny!! Faktycznie siadla przy nodze Magdy Taty i ani rusz dalej:) A Panciostwo sa nia zachwyceni:)
  19. EwikS dala nam 50 zl , bardzo dziekuje!!! a DoPi 30, czyli 100% wiecej za zakupy z bazarku:)
  20. [quote name='ewikS']jutro będę w hoteliku, niestety sama bo dzieciaki mam chore....[/QUOTE] Super:)Bedzie nas juz sporrooo:)
  21. Dziewczyny spokojnie. Jezeli pies jest w krakowskim schronisku to przeciez nikt go nie uspi,ze wzgledu na swoja rase.No bez jaj. Ten kto to pisal ma chyba nierowno pod sufitem. No chyba,ze pies jest w innym schronie.....
×
×
  • Create New...