Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. A ja nie mam zastrzezen co do przeprowadzenia wizyty. Bylam ciekawa,moja ciekawosc zostala zaspokojona i w zwiazku z tym, ze mieszkanie jest rodzicow potencjalnego domu to ....nie wypowiem sie wiecej co mysle na ten temat. Dzieki Bogu,ze Kofi do nich nie pojedzie.
  2. Ciekawa jestem bardzo czy wlasciciel mieszkania zmienil zdanie o 1 w nocy?Tak jak Jagienka dostala maila od Panstwa?? Ciekawe czy gdyby pierwsza maila nie napisala, czy wogole laskawie p.Margareta dala by znac czy moze Jurek zdazylby zabrac dzis Kofiego i w Gdansku okazaloby sie,ze juz go nie chca....Dziwne,ze od razu nikt nie zadzwonil do jagienki tylko o 1 w nocy dostala odpowiedz na swojego maila... Ja znam slowo na to-tchorzostwo. Bardzo sie ciesze,ze Kofi do was nie trafi.Znajdziemy mu Prawdziwy Dom!!
  3. [quote name='Rudzia-Bianca']Malutka co u Ciebie ?[/QUOTE] U Malutkiej bez zmian.Jutro bardzo wazne badania!!!Trzymajcie kciuki....
  4. a ja jestem bardzo ciekawa jak to bylo.Czy potencjalny dom celowo wprowadzil w blad, czy na wizycie nie padlo bardzo podstawowe pytanie czyje to mieszkanie,czy moze my sobie zle wbilysmy do glowy. Az mnie cos trafia normalnie....Tyle dni bez ogloszen.... A co jakby Jurek zabral juz Kofiego do Skarzyska?? Kuzwa no nie wytrzymam. Odwolane i bujajcie sie dalej z psem....
  5. [quote name='missieek']podnosze lesnego stworka, nikt o nim nie pamieta? :([/QUOTE] Pamietac pamietac...tylko co z tego:(
  6. a Evelka ma ta krowke łaciata.....moze faktycznie warto sprobowac,tylko bedzie trzeba sprawdzac szybko chetnyh z FB
  7. [COLOR=red]BARDZO PILNE!!!! EMILIA2280 SZUKA W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM DT DLA 2 MIKRO SZCZENIAKOW!!![/COLOR] [COLOR=black]Nawet platny, na 2-3 dni az sie cos znajdzie,lub hotelik,cokolwiek [URL="http://www.dogomania.199697-Dwie-male%C5%84kie-iskierki-pilnie-szukaj%C4%85-DT-lub-DS-czeka-je-%C5%9Bmier%C4%87-pod-ko%C5%82ami-samochod%C3%B3w/page3"]http://www.dogomania.pl/threads/1996...d%C3%B3w/page3[/URL] help!!!!![/COLOR]
  8. BARDZO PILNE!!!! EMILIA2280 SZUKA W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM DT DLA 2 MIKRO SZCZENIAKOW!!! Nawet platny, na 2-3 dni az sie cos znajdzie,lub hotelik,cokolwiek http://www.dogomania.pl/threads/199697-Dwie-male%C5%84kie-iskierki-pilnie-szukaj%C4%85-DT-lub-DS-czeka-je-%C5%9Bmier%C4%87-pod-ko%C5%82ami-samochod%C3%B3w/page3 help!!!!!
  9. oj ma ten KTOZ roboty ma.,.... Asior prosila o zamieszczenie apelu,ze pilnie poszukujemy domu dla 1,5 roczego nowofunlanda!!! Psiak lagodny i sliczny!!!!
  10. [quote name='greatmadwomen']dowiedz się czy nie niszczy w mieszkaniu, proszę[/QUOTE] Juz nieaktualne...ale dziekuje. Kobieta ,ktora znalazla psa dala go do swoich znajomych;)
  11. [COLOR=red]Stan na 23.01.2011[/COLOR] [COLOR=black]Aktualnie w Krakowskim schronisku sa 3 dobermany Tora- 8 lat,oddana przez wlascicieli,zmiana warunkow zycia.Bardzo zle znosi schron,nie chce zostawac w boksie[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/206cyn8.jpg[/IMG] Borek- 10 lat,znaleziony na ulicy. Chudziutki,pewnie ze stresu,mimo ze mieszka sam i w cieple[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/xfb0bc.jpg[/IMG] [/COLOR] [COLOR=black] Rudi- 6 lat, oddany w styczniu przez wlascicieli, [/COLOR] [IMG]http://i55.tinypic.com/s6r6ms.jpg[/IMG] Felek, ok 6 mscy na DT, znaleziony przywiazany do drzewa,od jutra nie ma gdzie sie podziac [IMG]http://i54.tinypic.com/2mws3dd.jpg[/IMG] Lolek, pod opieka KTOZu,musze zdjecia sciagnac tylko i dobki u nas w hoteliku;/
  12. Malutka dostala : 10 zl p.Dominika S. 200 zl p. Katarzyna Ś. Pieknie Paniom dziekuje!!!:loveu::loveu:
  13. Nie licze na cud,ale sprobuje:roll: Dzwonila do mnie Asior. Do KTOZu zglosila sie kobieta,ktora znalazla ok 6mscznego dobermana przywiazanego do drzewa a kartka,ze wlasciciel wyjechal za granice.... Nie moze go trzymac,bo suka jej go nie akceptuje. KTOZ ma juz kilka psow po hotelach.... szukamy DT....
  14. Przepiekna krowka laciata:loveu:
  15. Patia nie prowadzi tego hoteliku,ale zdarza jejs ie trzymac tam bezdomniaki jak polowie Krakowa i nie tylko:) Nie wiem czy Toya mogla trafic lepiej,ale na wizyte stracicie tylko czas;)
  16. [quote name='fizia'][URL]http://www.facebook.com/pages/Zaginal-Dom/157152424324141?ref=ts#!/event.php?eid=175788035796608[/URL][/QUOTE] Dziekuje Fiziu!!! W srode kolejne badania:) Mała jest radosna,ale 9 letni pies teraz uczy sie bawic......lzy staja w oczach gdy mysle,ze tyle lat nie byla szczesliwa:(nigdy nie widzialam jej tak wesolej jak teraz...skacze....podgryza....dosc mocno niestety:) Nauczymy sie jeszcze bawic.....
  17. [quote name='Kenny']myślę, że na dniach. zobaczę jak mi dadzą wolne.[/QUOTE] aa no to jak nie jutro,to zalatwimy to juz w tygodniu;)jak bedziesz potrzebowala pomocy w transporcie transporterka (hmmm) to dawaj znac;)
  18. [quote name='Kenny']dzięki karusiap, ja niestety nie dam rady jutro jechać bo cały dzień siedzę na aukcji w m1 z psiakami, ale w tygodniu powinnam znaleźć chwilę.[/QUOTE] Ja jutro bede w schronisku , zapytam.No ale chyba lepiej zalatwiac z kierownikiem. A kiedy ktos bedzie jehal z Krk do Jaworzna,ze moglby zabrac kontener?
  19. [quote name='karusiap']A ja nic nie powiem:eviltong:iech malagos sie spowiada;)Powiem tylko,ze spotkanie z p.Maja i Jej TZ to byla czysta przyjemnosc:)nie wpsominajac o kotkach...[/QUOTE] hmmm albo ja albo dogo wariuje....;)
  20. [quote name='malagos']Ja aż paluchy do łokcie obgryzłam, ale nie, nie czekam wcale....:talker:[/QUOTE] A ja nic nie powiem:eviltong:iech malagos sie spowiada;)Powiem tylko,ze spotkanie z p.Maja i Jej TZ to byla czysta przyjemnosc:)nie wpsominajac o kotkach...
  21. No chyba najlepiej bedzie zadzwonic jutro i spytac po prostu,bo nie wiem kto wydaje takie decyzje jak nie ma kierownika.
  22. [quote name='Kenny']Prince pożyczycie kontener ? karusiap można by było jutro ?[/QUOTE] Kurcze ciezko mi powiedziec,bo nie bedzie kierownika raczej i pewnie Pan z biura tez.....zapytam Age co mysli, czy jest szansa.
  23. [quote name='Kenny']nie ma ktoś pożyczyć takiej klatki?[/QUOTE] W schronisku maja wszelkiej wielkosci kontenery,tez takie naprawde duuuze.Trzeba by autem wziac bo im wiekszy tym ciezszy,my na Zabe we dwie nosilysmy. No i poprosic kierownika o pozyczke, podpisuje sie chyba na jakas kwote odpowiedzialnosc za pozyczenie.
  24. no nieee, jaki cudak:) cos ostatnio czesto gubia te francuzy;/
×
×
  • Create New...