karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
Ciekawa jestem bardzo czy wlasciciel mieszkania zmienil zdanie o 1 w nocy?Tak jak Jagienka dostala maila od Panstwa?? Ciekawe czy gdyby pierwsza maila nie napisala, czy wogole laskawie p.Margareta dala by znac czy moze Jurek zdazylby zabrac dzis Kofiego i w Gdansku okazaloby sie,ze juz go nie chca....Dziwne,ze od razu nikt nie zadzwonil do jagienki tylko o 1 w nocy dostala odpowiedz na swojego maila... Ja znam slowo na to-tchorzostwo. Bardzo sie ciesze,ze Kofi do was nie trafi.Znajdziemy mu Prawdziwy Dom!!
-
a ja jestem bardzo ciekawa jak to bylo.Czy potencjalny dom celowo wprowadzil w blad, czy na wizycie nie padlo bardzo podstawowe pytanie czyje to mieszkanie,czy moze my sobie zle wbilysmy do glowy. Az mnie cos trafia normalnie....Tyle dni bez ogloszen.... A co jakby Jurek zabral juz Kofiego do Skarzyska?? Kuzwa no nie wytrzymam. Odwolane i bujajcie sie dalej z psem....
-
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
karusiap replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
a Evelka ma ta krowke łaciata.....moze faktycznie warto sprobowac,tylko bedzie trzeba sprawdzac szybko chetnyh z FB -
Łaciatka już w swoim własnym domu oby na zawsze :)
karusiap replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
[COLOR=red]BARDZO PILNE!!!! EMILIA2280 SZUKA W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM DT DLA 2 MIKRO SZCZENIAKOW!!![/COLOR] [COLOR=black]Nawet platny, na 2-3 dni az sie cos znajdzie,lub hotelik,cokolwiek [URL="http://www.dogomania.199697-Dwie-male%C5%84kie-iskierki-pilnie-szukaj%C4%85-DT-lub-DS-czeka-je-%C5%9Bmier%C4%87-pod-ko%C5%82ami-samochod%C3%B3w/page3"]http://www.dogomania.pl/threads/1996...d%C3%B3w/page3[/URL] help!!!!![/COLOR] -
BARDZO PILNE!!!! EMILIA2280 SZUKA W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM DT DLA 2 MIKRO SZCZENIAKOW!!! Nawet platny, na 2-3 dni az sie cos znajdzie,lub hotelik,cokolwiek http://www.dogomania.pl/threads/199697-Dwie-male%C5%84kie-iskierki-pilnie-szukaj%C4%85-DT-lub-DS-czeka-je-%C5%9Bmier%C4%87-pod-ko%C5%82ami-samochod%C3%B3w/page3 help!!!!!
-
oj ma ten KTOZ roboty ma.,.... Asior prosila o zamieszczenie apelu,ze pilnie poszukujemy domu dla 1,5 roczego nowofunlanda!!! Psiak lagodny i sliczny!!!!
-
Dobek Max wreszcie znalazł swoją przystań
karusiap replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
Max nadal w hotelu..... -
[quote name='greatmadwomen']dowiedz się czy nie niszczy w mieszkaniu, proszę[/QUOTE] Juz nieaktualne...ale dziekuje. Kobieta ,ktora znalazla psa dala go do swoich znajomych;)
-
[COLOR=red]Stan na 23.01.2011[/COLOR] [COLOR=black]Aktualnie w Krakowskim schronisku sa 3 dobermany Tora- 8 lat,oddana przez wlascicieli,zmiana warunkow zycia.Bardzo zle znosi schron,nie chce zostawac w boksie[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/206cyn8.jpg[/IMG] Borek- 10 lat,znaleziony na ulicy. Chudziutki,pewnie ze stresu,mimo ze mieszka sam i w cieple[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/xfb0bc.jpg[/IMG] [/COLOR] [COLOR=black] Rudi- 6 lat, oddany w styczniu przez wlascicieli, [/COLOR] [IMG]http://i55.tinypic.com/s6r6ms.jpg[/IMG] Felek, ok 6 mscy na DT, znaleziony przywiazany do drzewa,od jutra nie ma gdzie sie podziac [IMG]http://i54.tinypic.com/2mws3dd.jpg[/IMG] Lolek, pod opieka KTOZu,musze zdjecia sciagnac tylko i dobki u nas w hoteliku;/
-
Nie licze na cud,ale sprobuje:roll: Dzwonila do mnie Asior. Do KTOZu zglosila sie kobieta,ktora znalazla ok 6mscznego dobermana przywiazanego do drzewa a kartka,ze wlasciciel wyjechal za granice.... Nie moze go trzymac,bo suka jej go nie akceptuje. KTOZ ma juz kilka psow po hotelach.... szukamy DT....
-
Łaciatka już w swoim własnym domu oby na zawsze :)
karusiap replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
Przepiekna krowka laciata:loveu: -
*TOYA* Młoda sunia w wersji ONka! Już w DS! ~Happy End~
karusiap replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Patia nie prowadzi tego hoteliku,ale zdarza jejs ie trzymac tam bezdomniaki jak polowie Krakowa i nie tylko:) Nie wiem czy Toya mogla trafic lepiej,ale na wizyte stracicie tylko czas;) -
[quote name='fizia'][URL]http://www.facebook.com/pages/Zaginal-Dom/157152424324141?ref=ts#!/event.php?eid=175788035796608[/URL][/QUOTE] Dziekuje Fiziu!!! W srode kolejne badania:) Mała jest radosna,ale 9 letni pies teraz uczy sie bawic......lzy staja w oczach gdy mysle,ze tyle lat nie byla szczesliwa:(nigdy nie widzialam jej tak wesolej jak teraz...skacze....podgryza....dosc mocno niestety:) Nauczymy sie jeszcze bawic.....
-
[quote name='Kenny']dzięki karusiap, ja niestety nie dam rady jutro jechać bo cały dzień siedzę na aukcji w m1 z psiakami, ale w tygodniu powinnam znaleźć chwilę.[/QUOTE] Ja jutro bede w schronisku , zapytam.No ale chyba lepiej zalatwiac z kierownikiem. A kiedy ktos bedzie jehal z Krk do Jaworzna,ze moglby zabrac kontener?
-
[quote name='Kenny']nie ma ktoś pożyczyć takiej klatki?[/QUOTE] W schronisku maja wszelkiej wielkosci kontenery,tez takie naprawde duuuze.Trzeba by autem wziac bo im wiekszy tym ciezszy,my na Zabe we dwie nosilysmy. No i poprosic kierownika o pozyczke, podpisuje sie chyba na jakas kwote odpowiedzialnosc za pozyczenie.
-
no nieee, jaki cudak:) cos ostatnio czesto gubia te francuzy;/