Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. [quote name='Avaloth']dzięki i przepraszam Jagienkę i Karusiap za offa u nich, nawet nie wiedziałam że jest bardziej ogólny wątek..[/QUOTE] A my sie nie gniewamy;) a sterylki doskonale tez robia w Artwecie w Wieliczce:)
  2. Nikt nie dzwoni o takie szczescie sliczne??:shake:
  3. Malutka dostala 35 zl od p.Jadgiwi K. Dziekuje!!!!!!! Jutro kontrola rany i USG, poki rana na boku sie nie wygoi nie bedzie kolejnego RTG.
  4. [quote name='kasia_86']witam, czy może mi ktoś przesłać na PW lub na maila: [email][email protected][/email] nr konta i dane do przelewu? będzie to jedynie drobna kwota, gdyż większą nie dysponuję, wspieram również gdy tylko mogę inne psiaczki, ale może i taka się przyda, pozdrawiam Kasia S.[/QUOTE] Juz wysylam PW. Kazda drobna kwota jest naprawde bardzo cenna. Dziekuje:)!!!
  5. Dziekujemy slicznie!! Ja rowniez dziekuje osobie z dogo,ktora dzis do mnie dzwonila w sprawie Małej,ale nie znam nicku....
  6. oj ja tez bym psa nie dala do mieszkania studenckiego.....
  7. [quote name='Patia']Allegro na 14 dni , podświetlone i pogrubione: [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1411888301"][B][COLOR=#0d58ac]http://allegro.pl/show_item.php?item=1411888301[/COLOR][/B][/URL][/QUOTE] Dziekuje!! Mała dostala rowniez 400 zl od p.Iwony K.!!Nie wiem jak dziekowac! Przywraca to wiare w ludzi. Ta Pani po prostu zadzwonila,poprosila o nr konta i wplacila.Nie zna mnie,nas....a zaufala.....
  8. Tobis dostal od elaja 200 zl:)Bardzo bardzo dziekuje!!!!!!! ze wskazaniem,ze moze podzielic sie z innymi naszymi psiakami;)
  9. Dziekujemy:) Z mniej przyjemnych spraw,Zabka ma oplacony pobyt w hoteliku do konca listopada. Zostal grudzien i te 12 dni stycznia....ale jak w domku,to musi juz to jakos pojsc:)
  10. posty skacza.Ale Zaba sie duza wydaje na zdjeciach:)
  11. Mam dla Was kochani prezent:cool3: Zabula od dzis w nowym domku!!!Domek idealny,cudowny i kochany,bardzo prozwierzecy:loveu::loveu::loveu:Zaba dogaduje sie pieknie z sunia i kotkami:)A jest ich pare;) Chodzi od kolanek do kolanek i na raczkach oraz tylko po kanapach:) [IMG]http://i52.tinypic.com/242zztw.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/rwq3ip.jpg[/IMG] kocham Cie ciociu Ago:loveu: [IMG]http://i53.tinypic.com/2lw7ns8.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/sy4ehz.jpg[/IMG] siostrzyczka:) [IMG]http://i53.tinypic.com/15q2lh2.jpg[/IMG]
  12. druga siostrzyczka:) [IMG]http://i52.tinypic.com/dqq0b4.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2lxz4a8.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/rrtbme.jpg[/IMG] Zabka jeszcze chyba nie wierzy w swoje szczescie.Jest czujna,boi sie usnac spokojnie.Na spacerku bardzo grzeczna:)
  13. [quote name='fizia']Karusiu - czy mogłabyś mi przesłać swój numer konta, gdzieś mam, tylko nie mogę znaleźć... a napisała do mnie jakaś pani [I]Witam, chcialabym przeslac pieniazki dla tego biednego pieska, ktory wabi sie Mala, prosze o jak najszybsze przeslanie numeru konta i danych niezbednych do przelewu.[/I] [I]pozdrawiam serdecznie Beata Kaczmarek[/I][/QUOTE] Wysylam PW Fiziu
  14. Mała dostala kolejne 50 zl od Pani Małgorzaty K.-Dziekuje!!!!:)
  15. Pewnie,ze musi:) Jutro rano zadzwonie zapytac jak sie czuje nasza dziewczynka...
  16. Pusto cos tu....a dlug rosnie.... Czy ktos moglby bazarek jakis skombinowac?
  17. Imie jest pewnie mylace.Wazy 30 kg, nie jest mala. Tekst moze byc z 1 strony,jesli ktos ma sile i wene to super,gdyby napisal tekst..... Plakacik tez bym prosila,zawsze gdzies w lecznicy mozna np powiesci Dziekuje kochane!!!!
  18. W tym momencie musialaby pojechac do schroniska....zreszta na razie za bardzo sie ich pilnuje...:( Bardzo prosze o ogloszenia dla Małej.....bardzo bardzo ich potrzebujemy....moze isc do najlepszego domu juz, a wszelkie badania i leczenie bedzie kontynuowane....nie ma na co czekac....
  19. Zabka to szczesliwe imie;) Oby Plamka tez;)
  20. [quote name='dorota1']Sunia jest naprawdę urocza.:lol: Karusiap podeślij mi proszę na pw nr konta, to coś wpłacę na Małą.[/QUOTE] Bardzo,bardzo dziekuje:*
  21. a oto Resia-Luna:) z przygarnieta mlodziutka Rysia [IMG]http://i52.tinypic.com/v7wbwi.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2nu6d6t.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2wgdndc.jpg[/IMG] i znowu z Rysia:) [IMG]http://i56.tinypic.com/2el7c4h.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/1jt1zd.jpg[/IMG]
  22. haha jaki smieszny:)kochane 'malenstwo'
  23. xxxx52 mnie o wetach schroniskowych i ich dzialaniach mowic nie musisz. Nie wszedzie jednak wolontariusz jest mile widziany co osoby z doswiadczeniem wiedza, a nowicjuszom trzeba uzmyslowic. Ton radzenia od rozkazywania tez sie rozni i tu widac jednoznacznie. Zreszta nie o tym watek.Nie ja jestem na miejscu.
×
×
  • Create New...