karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
[quote name='Avaloth']dzięki i przepraszam Jagienkę i Karusiap za offa u nich, nawet nie wiedziałam że jest bardziej ogólny wątek..[/QUOTE] A my sie nie gniewamy;) a sterylki doskonale tez robia w Artwecie w Wieliczce:)
-
Nikt nie dzwoni o takie szczescie sliczne??:shake:
-
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
karusiap replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Czy doszla moja wplata za 2 msce?? -
[quote name='kasia_86']witam, czy może mi ktoś przesłać na PW lub na maila: [email][email protected][/email] nr konta i dane do przelewu? będzie to jedynie drobna kwota, gdyż większą nie dysponuję, wspieram również gdy tylko mogę inne psiaczki, ale może i taka się przyda, pozdrawiam Kasia S.[/QUOTE] Juz wysylam PW. Kazda drobna kwota jest naprawde bardzo cenna. Dziekuje:)!!!
-
Łaciatka już w swoim własnym domu oby na zawsze :)
karusiap replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
oj ja tez bym psa nie dala do mieszkania studenckiego..... -
[quote name='Patia']Allegro na 14 dni , podświetlone i pogrubione: [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1411888301"][B][COLOR=#0d58ac]http://allegro.pl/show_item.php?item=1411888301[/COLOR][/B][/URL][/QUOTE] Dziekuje!! Mała dostala rowniez 400 zl od p.Iwony K.!!Nie wiem jak dziekowac! Przywraca to wiare w ludzi. Ta Pani po prostu zadzwonila,poprosila o nr konta i wplacila.Nie zna mnie,nas....a zaufala.....
-
Całe zycie na łańcuchu, by skończyć na kanapie:):)Tobis szczesliwy!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Tobis dostal od elaja 200 zl:)Bardzo bardzo dziekuje!!!!!!! ze wskazaniem,ze moze podzielic sie z innymi naszymi psiakami;) -
Mam dla Was kochani prezent:cool3: Zabula od dzis w nowym domku!!!Domek idealny,cudowny i kochany,bardzo prozwierzecy:loveu::loveu::loveu:Zaba dogaduje sie pieknie z sunia i kotkami:)A jest ich pare;) Chodzi od kolanek do kolanek i na raczkach oraz tylko po kanapach:) [IMG]http://i52.tinypic.com/242zztw.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/rwq3ip.jpg[/IMG] kocham Cie ciociu Ago:loveu: [IMG]http://i53.tinypic.com/2lw7ns8.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/sy4ehz.jpg[/IMG] siostrzyczka:) [IMG]http://i53.tinypic.com/15q2lh2.jpg[/IMG]
-
[quote name='fizia']Karusiu - czy mogłabyś mi przesłać swój numer konta, gdzieś mam, tylko nie mogę znaleźć... a napisała do mnie jakaś pani [I]Witam, chcialabym przeslac pieniazki dla tego biednego pieska, ktory wabi sie Mala, prosze o jak najszybsze przeslanie numeru konta i danych niezbednych do przelewu.[/I] [I]pozdrawiam serdecznie Beata Kaczmarek[/I][/QUOTE] Wysylam PW Fiziu
-
Piękny, miły psiak z Olkusza-Tofik w swoim domku:)
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Pusto cos tu....a dlug rosnie.... Czy ktos moglby bazarek jakis skombinowac? -
Maleńka *ŻABCIA* (4-5 m-cy) -WRCA Z ADOPCJI! POMOCY!
karusiap replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Zabka to szczesliwe imie;) Oby Plamka tez;) -
haha jaki smieszny:)kochane 'malenstwo'
-
xxxx52 mnie o wetach schroniskowych i ich dzialaniach mowic nie musisz. Nie wszedzie jednak wolontariusz jest mile widziany co osoby z doswiadczeniem wiedza, a nowicjuszom trzeba uzmyslowic. Ton radzenia od rozkazywania tez sie rozni i tu widac jednoznacznie. Zreszta nie o tym watek.Nie ja jestem na miejscu.