karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
[quote name='greatmadwomen']a gdzie sunia jest teraz? tylko na DT rozumiem? (proszę nie brać do siebie tych pytań, ja tylko się pytam jak by co! bo raz po takich pytaniach dziewczyna zrobiła sobie nadzieję że wezmę psa i to juz od razu)[/QUOTE] Suka jest dalej u tych ludzi chyba...jeden wet nie uspil...inny.... Na Dt lub Ds oczywiscie....
-
8 msczna czarna suka w typie labradora bardzo pilnie szuka chocby DT!!! Dzis przyprowadzono ja do uspienia, jest chyba zbyt zywiolowa a w domu starsze osoby. bardzo prosze,moze ktos ja uratuje?
-
Całe zycie na łańcuchu, by skończyć na kanapie:):)Tobis szczesliwy!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Super zdjecia!! Bardzo prosze o oglaszanie chlopaka:) -
matamata dziekuje!!!!:) Mała wczoraj wieczorem zle sie czula,byla osowiala i nie chciala jesc. Moze dlatego,ze odlozylismy tabletki przeciwbolowe i drugi lek,zostal antybiotyk. Dzis juz jest dobrze,zjadla i lasila sie jak zwykle:)Pan Tomek obandazowal jej lapke i nie drazni juz rany pazurami:) Kolejne wplaty: 50 zl p. Ewa i p. Tadeusz D. 30 zl p. Katarzyna S. 50 zl p. Anna C. Bardzo dziekuje!!!!!!! Bylam tez w KTOZie napisalam prosbe o dofinansowanie leczenia Małej, w czwartek powinna byc secyzja. Oprocz tego postaram sie kupic Małej karme dla rekonwalescentow.
-
[quote name='Margareta Szefler']Oczywiście odpowiem na wszystkie pytania!! :)[/QUOTE] Ja na ten moment moge tylko powiedziec,ze Kofi to cudowny pies,pelen zycia,radosci i milosci:) I zycze ogromnie mocno powodzenia.Oraz, ze jesli kofi do Panstwa trafi to zawsze moga Panstwo liczyc na nasze rady,wsparcie i wszelka pomoc.
-
[quote name='Margareta Szefler']Witam! To ja staram się o adopcję Kofiego :) Śledziłam jego losy w waszych postach, a teraz mam nadzieję, że wszystko się ułoży i piesek niedługo ze mną zamieszka :)[/QUOTE] OO witamy serdecznie! Wspaniale, ze sie Pani zalogowala.Mozemy ma biezaco zameczac pytaniami:)
-
Nooo slicznosci!!!:loveu:
-
pies mop, bialy wyploszek, wiekowa oneczka CZEKAJA NA DOM.Maja domy:)Y
karusiap replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Cudnie!!On tak garnal sie do czlowieka:) -
wiesci wiesci wiesci:multi: U Zabki wszytsko dobrze.Jamnisia zajela sie nia jak dzieckiem. Uczy Zabke jak powinna sie w jej ocenie zachowywac. Na spacerze razem obszczekuja namolnych psich kolegow. Popoludnia Zabka i Tyhe spedzaja przytulone do pana przed telewizorem. Poczatkowo Zabka bala sie wychodzic an spacer. Cala chodzila jak galareta, mimo tego,ze pierwsza ubierana do wyjscia byla jamniczka. Teraz juz wie,ze wroci do domu i zachowuje sie normalnie. Ladnie je, spi z kotami na fotelu i zaanektowala sobie kocia zabawke-pajacyka, do przytulania. Dzisiaj pierwszy raz zwierzaki zostaly same w domu. Zamknelam drzwi pod ktorymi satal Zabka (chciala isc ze mna) zeszlam na polpietro i slysze jak skuczy. Nie najeczala sie jednak bo jamniczka szczeknela dwa razy i nastala cisza. Jamnisia karci ja poszczekujac specyficznie kiedy trzeba, a zabka karnie slucha. Jest kochana. Suczki zgraly sie, co nas bardzo cieszy , uklady z kotami tez sa nienaganne. Zabka bardzo sie stara." :loveu::loveu:
-
[quote name='fizia']Czy to znaczy, że czeka Ją jeszcze operacja?[/QUOTE] Oby jedna:( Mała na pewno bedzie sterylizowana , gdy wygoi sie ta rana. Wtedy lekarze zobacza co dzieje sie w brzuszku. Oby sledziona nie byla do wyciecia.... Jeszcze naprawde duzo przed nami:( Plus oczekiwanie na wyniki histop. i na mozliwosc zrobienia RTG.
-
Całe zycie na łańcuchu, by skończyć na kanapie:):)Tobis szczesliwy!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Tobis zostal dzis zaszczepiony. Chlopak jest cudny!!Wlazi na kolanka, a skakac potrafi na wysokosc czlwoieka:) -
Malutka dostala do dorota1 30 zl-dziekuje!!!!:) Mała jest bardzo wesola,radosna....tuli sie.....jak nadrobic stracone 9 lat? Bylismy u weta, kombinuje przy ranie, ma jeszcze cos w brzuszku nieladnego, co wyszlo na USG:( Rachunek na ten moment to nie cale 600 zl. Czeka nas przynajmniej drugie tyle:(ale byle byla zdrowa,nic innego sie nie liczy...
-
Noworoczne wiesci od Ledy:) "Dzień dobry! Leda bardzo nie lubi fajerwerków, ale w szczycie wystrzałów głaskałam ją intensywnie po uszach (z nadzieją, że mniej będzie słyszeć) i jakos przetrwałyśmy, Zozol natomiast z zainteresowaniem wyglądał przez okno i podziwiał iluminacje-to pod każdym względem parodia pieska, zaskakuje ciągle:) Postępy Ledy zaszły już na pięterko naszego domu, gdzie śpi w którymś z naszych łóżek (z Zozolem oczywiście + człowiek=dość ciasno, ale jak przyjemnie...) i radośnie rano merda ogonem na dzień dobry.Jest coś jeszcze... od tygodnia spuszczamy ją na spacerach ze smyczy, po czym w szaleńczym tempie penetruje cały lasek, wącha tropy i calutkim ciałem wyraża swoją radość z nieograniczonej wolności, trzyma sie jednak stale w zasięgu wzroku i czujnie podąża za wyprowadzającym i - grzecznie, bez smyczy wraca z nami do domu.Niesamowite, prawda? Obecnie mamy w domu gościa( faceta-niestety) i Leda znowu jest wystraszona w jego obecności, ale gdy tylko gość wyjdzie, Leda zachowuje się już spokojnie. Pisałam już, że Leda szczeka intensywnie na odwiedzających nas i i nielicznych przechodniów na ulicy? Bardzo śmiesznie szczeka:) No i ma już za sobą podróż z nami na Swięta (ok.200km) i pobyt 3 -dniowy w obcym dla niej domu(ale z nami), gdzie wyraznie czuła się nieswojo, ale miło było widzieć jej olbrzymią radość po powrocie do domu! Z jedzeniem sprawa się już zupełnie ustabilizowała-najwięcej zjada wieczorem, gdy już nic się nie dzieje i jest cicho, wiem , co lubi, dużo nie je, ale ma ładną sierść i wygląda dobrze. Natomiast prawie w ogóle nie pije wody, chętnie piłaby mleko, ale ma po nim biegunkę. Jedzenie dostaje gotowane, więc może nie potrzebuje dodatkowego picia? Jest zdrowa, więc chyba nie jest odwodniona, załatwia wszystkie potrzeby na spacerach i nie "nabiera się" na mleko rozcieńczone wodą( próbowałam ją przechytrzyć, żeby coś piła:) ale nie wyszło:( Zdjęcia prześlą wkrótce dzieci, a ja Panią pozdrawiam i życzę samych owocnych przedsięwzięć w Nowym Roku!!!" [IMG]http://i51.tinypic.com/25502uh.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/5vxeac.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2w1tfnd.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/1498k2b.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/erc1vl.jpg[/IMG]
-
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
karusiap replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Syla']karusiap, doszło 10 zł a to Twoja deklaracja za 1 miesiąc.Bardzo solidnie wszystko sobie wpisuję i takie mam od Ciebie wpłaty: 16.06, 19.07, 04.10, 04.11, 26.11, 07.01.Czyli według mojej tabelki (oprócz zeszytu) zapłaciłaś za czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik i listopad.Jak brak było wpłaty to przesuwałam miesiące, żeby dziur nie było.Mogę jeszcze raz sprawdzić na koncie miesiąc po miesiącu...[/QUOTE] Nie,to ja przepraszam. Dalam mojej Mamie nr konta na dwa psiaki gdzie mam deklaracje,ale poprosilam by wplacila 20 zl na Rambo,bo tutaj mam zaleglosci.poszlo jednak po dyszce jak zwykle . Zaraz wplace za grudzien i w najblizszym czasie za styczen.