karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
Moi sasiedzi sa bardzo chetni do pomocy.....pt "Pani Karolino bo tu taki pies,no trzeba mu pomoc"..... Oczywiscie wszyscy beda pomagac, a jak pies zabrany to od czasu do czasu ktos spyta "jak tam". Ja juz za sasiedzka pomoc dziekuje;) Ja nie mam gdzie wziac corki Małej. Jedyne co to moze jechac do schroniska.tylko ona nie lata na razie sama po osiedlu.Widzialam ja raz wtedy co pisalam,jak szla z nimi i tyle.....
-
[quote name='fizia']Karusiu na śmierć zapomniałam, ze miałam Małej zrobić wydarzenie na fb Zrobię, obiecuję... A na razie zrobiłam nowy album na profilu psiaków ze schroniska As, dla psiaków, które nie są w schronisku, ale tez szukają pomocy i tam umieściłam Małą - [URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=120311848042613&set=a.120311598042638.21335.100001913967138[/URL][/QUOTE] Bardzo dziekuje!!!a ja Ci wyslalam wiadomosc na FB tylko na prywatne konto;)
-
Niezwykły Poldek NARESZCIE W NOWYM DOMKU !!! :D
karusiap replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
[quote name='wtatara']Poldek na pewno jest szczęśliwy[/QUOTE] Poldek pewnie tak.Troche gorzej zapewne Kenny,ktora bedzie musiala ogarniac 3 psy w tym jednego po operacji,jesli sie nie myle.... -
[quote name='ULKA12']Super, że mu się udało. Państwo pojechali po niego czy Wy go zawoziłyście? Jakby coś to dajcie znać zawsze mogę tam podjechać :-)[/QUOTE] My bylismy. I w tym miejscu ogromnie dziekuje Sailorowi:loveu: oraz DoPi za wrobienie Sailora:evil_lol::loveu: Oprocz tego odrobaczylam dzis 4 dorosle psy u Pana.Jeszcze musze podhalana. Ulka na pewno za jakis czas bym Cie prosila o zagladniecie:)
-
Lord w nowym wspanialym domku. 7 latek jest tak zaangazowany w opieke nad malym,ze obiecal budzic tate o 12 w nocy by chodzil z Lordem an spacer:evil_lol:negocjowal tez z mama by mogl wstawac o 5 a nie 6 rano:) a wykastrowac moze go juz jutro skoro trzeba (pomylka ze szczepieniem:evil_lol::loveu:) [IMG]http://i54.tinypic.com/2vj4ilk.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2ue5jm1.jpg[/IMG] a Lord to slodki przytulak...tylko na kolanka:)
-
Nadal bardzo prosze o pomoc dla Malej.Jutro kolejna wizyta u weta. Niestety z KTOZu nie dostaniemy dofinansowania.Napisalam prosbe,ale ze nie podalam w jakiej lecznicy leczymy i ze prosze by TAM nam sfinasowali (napisalam,ze suka jest w leczeniu i prosze o pomoc w sfinansowaniu,bo mam juz rachunek 600 zl), to dostalam zgode na leczenie u Dr Szpeyera. Tlumaczylam Pani,ze przeciez nie bede wozila suki, ktora jest w tarkcie leczenia z Wieliczki do Krakowa i zaczynala leczenie od nowa....wiec moge wziac karte leczenia i przeniesc sie do dr.
-
[quote name='AniaB']karusiu, jak nie znajdziesz nikogo to ja moge pomóc ale dopiero w weekend i to niestety tak po 13.00 w sobote - w niedziele o dowolnej porze..[/QUOTE] Dziekuje Aniu!!:):* Udalo sie i probujemy dzisiaj;)
-
Czy ktos pojechalby ze mna jutro przez Olkusz do Zawiercia zawiesc psa na ktorego czeka nowy dom?
-
Niezwykły Poldek NARESZCIE W NOWYM DOMKU !!! :D
karusiap replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
Ja bym tam nie dala zadnego psa. Pies to nie zachcianka dla dzieci.....Poza tym wspolczuje kazdemu psu,ktory tam trafi. A szczegolnie kotu.Nie mozemy patrzac na psa krzywdzic kota...co to za podejscie,ze wyrzuca kota?? No cos mnie trafia normalnie.... -
[quote name='Prince']Pilnie potrzebna jest pomoc dla suni, która została porzucona wraz ze szczeniakami w Jaworznie-Byczynie. Szczeniaczki zabrało schronisko, sunia uciekła. Biega teraz przerażona po okolicy szukając dzieci. Historię pieska znam od mieszkającej w J. rodziny. Ani ja ani moja rodzina nie jesteśmy w stanie zająć się sunią, dlatego zwracam się z prośbą do wszystkich dogomaniaków o pomoc w odłowieniu pieska i o znalezieniu mu DT. Ja ze swej strony deklaruję się wspomóc akcję finansowo i mogę ewentualnie spróbować zorganizować mu hotelik w ok. Krakowa, tylko wtedy potrzebny będzie również transport.[/QUOTE] Jak daleko jest ta miejscowosc od Krakowa? czy sunia da sie zlapac?Jesli dasz rade ja zlapac lub uda sie to z pomoca i jestes w stanie zapewnic hotel lub kierowac akcja tzn zbierac deklaracje itp to transport to naprawde najmniejszy problem. Bo ja nie do konca rozumiem jaka pomoc jest potrzebna. Z DT bedzie bardzo ciezko zapewne,szczegolnie ze nic u suce niewiadomo. Czy zorganizowac hotelik oznacza oplacac go ? Napisz prosze jak mozemy pomoc i gdzie jest ta miejscowosc.
-
[quote name='paoiii']karusiap masz zdjęcia tej suczki??? Mam chętną osobe na adopcje labka, ale mix tez mysle ze moze być :) gdybys podesłala mi zdjecia na maila albo u wkleiła to dałabym znac czy cos z tego wyjdzie :)[/QUOTE] nie mam jeszcze zdjec,ale mam miec:)wiec jak beda to wstawie:)
-
[quote name='Therion']Karusia tylko w Nowym Targu jest podejrzana sytuacja, wydadzą ja potem na łańcuch, nie wysterylizowaną, może powiedzieć ,że znaleziona w Krakowie i do krakowskiego ?[/QUOTE] Ale przeciez ja nie mam zamiaru proponowac by zawiezli ja do Nowego Targu.Wiem co tam sie dzieje. Jesli juz to do Krakowskiego,tylko tak jak mowie,nie mam bezposredniego kontaktu,ani wplywu na to co kto zrobi. Patia,jesli dasz rade wczesniej,przekaz by sprobowali w Krakowie.
-
Mysle,ze lepsze schronisko niz zastrzyk....tylko ja nie mam kontaktu z tymi ludzmi,ale przekaze pomysly...
-
[quote name='Kenny']tzn. ja zakładam że ta karma będzie dodatkiem do normalnego jedzenia. czyli codziennie sobie jej troszkę poje, poza normalnymi posiłkami. absolutnie nie jako jedyna forma pożywienia. Bunia ma ok. 15kg. nie wiem czy w ogóle polubi suchą karmę, więc nie ma sensu na razie kupować więcej.[/QUOTE] racja:)a jak cos zawsze mozemy Asiorka w KTOZie przyatakowac z prosba o worek jakis;)
-
[quote name='Patia']Jeśli to ta suczka , o której myslę to podlega pod Nowy Targ[/QUOTE] To suczka, o ktorej myslisz. Ale zawsze moga podwiesc do krakowskiego.....
-
[quote name='Kenny']posłuchajcie - DT czeka na sunię Bunię !! :D teraz tylko musimy zebrać deklaracje = 120 zł + karma. Karmę suchą ja mam dla niej Miglior Cane Professional 5kg, na miesiąc powinna wystarczyć. Co z tymi 120 zł ? damy radę zebrać ?[/QUOTE] Kenny 5 kg wystarczy jej na miesiac?To chyba nie taka mala sunia?
-
Wiesci od Asi: "Cześć co słychać w Nowym Roku?U nas ok.Rozpuściłam Drwala ,pieszczoch straszny i zazdrośnik!Tylko głaskać i bawić a jak nie to nie zadowolony chodzi,wzdycha,prycha,piszczy,zaczął szczekać na inne psiury,czuje się pewnie i jest cholernie wdzięczny.Nie wyobrażam już sobie życia bez Drwala.Pozdrawiam serdecznie i ściskam i wielkie buziaki." :loveu::loveu::loveu::loveu: