karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
[quote name='DoPi']chłopak jest cudny, widziałam naocznie, ale jako poczatkujaca poczekam, aż Karusia go obłaskawi:evil_lol: no i moim zdaniem , chętnych na dom bedzie dużo, bo postawa Dilera jest wystawowa;)[/QUOTE] A zgadnij kochana kto idzie w sobote z Dilerem na spacer?I to z wlasnej,nieprzymuszonej woli:) A ja potem zamkne wszystkie boksy i do domku bedzie musial jechac jak nic....:siara:
-
Chyba ich pogielo....W zyciu nie podpisze nic co stworzyli kretyni wpisujac dobermany na jakakolwiek liste....
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Przenioslam Kofiego -
Macie fanty na bazarek ? Pomóżcie Sarze spłacić dług...czekamy na Was!
karusiap replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
Urocza jest Sarunia:) -
Całe zycie na łańcuchu, by skończyć na kanapie:):)Tobis szczesliwy!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Kurcze nie mieszkal w bloku,ale ja go do budy przeciez i tak nie dam.Wszystko zalezy naprawde jakie to osoby i co znaczy starsze;) ale mysle,ze jak najbardziej:)Blok,kochajace Panie,super:) -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Nasze pieski (glownie dobeczki:)) dostaly 150 zl od Pani Magdy!!!!Bardzo dziekuje po raz juz nie wiem ktory:) -
[quote name='MagdaM.']Bogu dzięki,jakie leki są potrzebne.kiedy planujecie badania?[/QUOTE] Na razie ma leki te Uri cos....nie sa zalecane inne. Co do USG to jutro bede dzwonila umawiac,zalezy mi jak najszybciej....znowu musze prosic p.Tomka o zawiezienie Malej...Wszystkie badania razem pewnie dadza jakis obraz...
-
Kiedyś był syberianem husky... Pies z interwencji KTOZ
karusiap replied to Asior's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ehh....niech szlag trafi tego chlopa....i wszystkich wokol,ktorzy widzieli meke psa a dopiero teraz jojczą , ze taki biedny... -
Zwrotow z powodu dzieci sie nie obawiam,bo ja nie wydaje psow do domu z malymi dziecmi,wiec takie odpadaja. Nic Ci Panstwo o niszczeniu nie mowili,to nie jest przyczyna. Potrzeby sygnalizuje. Ten Pan sam powiedzial,ze sunia nadaje sie do bloku.Mieszkala od 6 msca zycia u nich wiec na pewno w domu plus bieganie po podworku. Do obcych jest wylewna,cudowna i calusna, bo my bylismy dla niej zupelnie obcy. Szczeniak jest nieufny i na dystans.
-
Całe zycie na łańcuchu, by skończyć na kanapie:):)Tobis szczesliwy!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/167768_143949488998149_100001492950749_256027_5391169_n.jpg[/IMG] pileczka:) [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/167930_143949565664808_100001492950749_256028_2573852_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/166892_143949632331468_100001492950749_256029_7102538_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/168322_143949702331461_100001492950749_256033_8213827_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/167077_143949748998123_100001492950749_256034_2562322_n.jpg[/IMG] Wszystkie zdjecia dzieki agamice:)