karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
Macie fanty na bazarek ? Pomóżcie Sarze spłacić dług...czekamy na Was!
karusiap replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
No co Tyyy!!Rzeczy sa super,naprawde. Bedzie dobrze:) -
[quote name='Pola17']oris najlepiej karusiap jestes strasznie wredna skond wiesz ze nie wyadoptuje psa !!!!!!!!!!![/QUOTE] Jesli to do mnie nieskladne zdanie to licz sie ze slowami. Stąd wiem.....jakbys czytala ze zrozumieniem to bys wiedziala,ze nie podwazam Twoich mozliwosci znalezienia domu,tylko prawna mozliwosc wyadoptowania psa,ktory jest pod opieka Nadziei Dobermana (bo o pelnoletnosc to nawet mi nie chodzilo). Takze napij sie meliski i wyluzuj emocje.A jak sie wyluzujesz to czekam na przeprosiny.
-
Kiedyś był syberianem husky... Pies z interwencji KTOZ
karusiap replied to Asior's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dostalam na razie jedno zdj od p.Magdy:) -
Macie fanty na bazarek ? Pomóżcie Sarze spłacić dług...czekamy na Was!
karusiap replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
Juz pisze PW do keri:) -
Macie fanty na bazarek ? Pomóżcie Sarze spłacić dług...czekamy na Was!
karusiap replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kenny']mało nas tutaj niestety...w dodatku dług mamy spłacić jutro. załamię się :([/QUOTE] Kenny, keria ma rzeczy na bazarek na nasze psiaki w hotelu, ktore mam od niej odebrac. Jezeli ma kto zrobic bazarek przekaze je na Sare ( mysle,ze keria sie zgodzi). Co Ty na to? -
O podam namiary na karme:) Koniecznie spotkanie.Mamy zreszta zaproszenie do Rodziny Pirani z miotu Gucia. Julcia od Portosa juz wstepnie wie,jakbyscie tez pojechali byloby cudnie:)Tylko termin jakis ustalic.Sylwia (jej Pancia) pisala,zeby z psiakami przyjechac:) Z reszta moze byc trudniej,bo Kora Bialystok, Kastor ok Olsztyna, Czaki i brat Wroclaw. A Pani Sary moze mnie zabic lub ja ją predzej wiec odpada.
-
Łaciatka już w swoim własnym domu oby na zawsze :)
karusiap replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
jaka wyprawa:)hahaha Panstwo sie nie zdziwili jak taka banda wypadla?:) -
Całe zycie na łańcuchu, by skończyć na kanapie:):)Tobis szczesliwy!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[quote name='moana'] do zakochania...:oops:[/QUOTE] oj tak....nie da sie ukryc:) Byle szybko zakochal sie ktos,kto moze da domek Tobisiowi:) -
[quote name='kachul']tja 5 to on miał 5 lat temu :diabloti:[/QUOTE] Wlasnie,ile on ma lat?Bo, ze andzia z 5 zartuje to sie domyslam:loveu:ale powiedz prosze,ze Ty z 10 tez zartujesz?:roll: Kurcze takie cudenko....
-
U Kastorka wszytsko dobrze. Przeprowadzil sie z Rodzinka do domu z ogrodkiem. Zostal juz jakis czas temu wykastrowany. Niestety jest bardzo chudy, dostaje enzymy na trzustke i witaminy, w zimie chodzi w kubraczku:) [IMG]http://i55.tinypic.com/eitg0i.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/6yh2mh.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2hfmafp.jpg[/IMG] z Mniej przyjemnych wiesci.Dzwonila do mnie sasiadka pomagajaca Pani w Gdowie. Fryga jakis czas temu w cieczce poszla sobie gdzie si wrocila cala brudna itp. Obawa ciazy. W sumie dobrze,ze za wczasu alarmuje. Prosi o sterylke.Mam nadzieje,ze nasza zgoda od KTOZu jest nadal aktualna i uda sie kiedys,jakos ja zabrac,bo na szczescie szczepiona byla jakis czas temu.
-
[quote name='Foksia i Dżekuś']Jagienka Tobis zaduzy i nie te kolory ,sama proponowalam podoobna Olusie z Olkusza ktora jest w niepolomicach ale oni chca tylko malenstwo .A ile wazy suni ,a szczeniak jaki bedzie duzy? Bo moj łapek jest czarny podpalany z bialym wiec moze tego szczeniaczka bysmy zaproponowali ? jade dzisiaj sparwdzic jeden dom ale tam nie chce dac lapka bo mam juz dwa domki z ogrodem i z innym psiakiem wiec biore je pod uwage ,a ten jest w bloku i nie ma zwierzat wiec pokaze im zdjecia ,a reszte telefonow jutro dam na pw.;)[/QUOTE] Nie wiadomo jak duzy bedzie szczeniak,bo nie znamy ojca. Ale 5 kg nie ma szans, 10-15 na bank. Maly moze isc do bloku,choc drugi pies wskazany. sunia moze isc do kazdych domowych warunkow, do najlepszego domku:)
-
[quote name='Jagienka']Czyli w ogłoszeniach piszemy, że wymaga leczenia, ale nie pisac konkretów? Ja porobię ogłoszenia jutro, i Małej i Tobiemu dorobię. Tylko z Malutką myślałam, ze czekamy na diagnoze.[/QUOTE] Super,dziekuje:) Jaguś moze nie pisz o leczeniu, ja to bede tlumaczyc w zrozmowie,bo w zasadzie jeszcze nie wiemy czy nie wystarcza te 2 tyg podleczenia.
-
Mała juz po badaniach. Wyszly zlogi w nerkach i przewodzie moczowym.Nie do konca wiadomo jakiego pochodzenia. Moze to byc jakis stan zapalny w organizmie i krysztalki czegos uszkadzaja kanaliki nerkowe-cos w tym rodzaju. Dwa tyg na lekach i sprawdzamy czy tfu tfu nie jest to jakis proces immunologiczny. Nie ma na razie potrzeby specjalistycznej karmy. Dostaje leki by zakwasic wyniki moczu bo sa zbyt zasadowe i wogole powyrownywac wszystko... Czy ktos moze wykupic albo zrobic gdzie ogloszenia dla Małej?Nie wiem gdzie szukac a oczywiscie zaplace.
-
Całe zycie na łańcuchu, by skończyć na kanapie:):)Tobis szczesliwy!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Na razie nikt nie odbieral pod tym nr , ktory mam od keri. Sprobuje wieczorem,moze Pani w pracy:) Ale jest jeszcze Trejsi,duuzo wiecej niz 5 kg,ale tak urocza ze:) No i Tobisia tez mysle warto pokazac mimo wszystko. -
Całe zycie na łańcuchu, by skończyć na kanapie:):)Tobis szczesliwy!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Na razie nikt nie odbieral pod tym nr , ktory mam od keri. Sprobuje wieczorem,moze Pani w pracy:) Ale jest jeszcze Trejsi,duuzo wiecej niz 5 kg,ale tak urocza ze:) No i Tobisia tez mysle warto pokazac mimo wszystko. -
[quote name='Soema'][I][B]Grzegorz Lindenberg, Koalicja [/B] @Fauka Żadnej takiej listy nie stworzyliśmy. Dopiero powstanie jako rozporządzenie wykonawcze do ustawy - część ras będzie wymagać zdania egzaminu od właściciela a część będzie zakazana. Z powodów dosyć oczywistych. Na pewno nie przewidujemy zakazania owczarków niemieckich czy dogów ;-) Dopisano: 14-02-2011 12:01:00[/I][/QUOTE] Dla mnie nie jest oczywiste zakazanie jakiejkolwiek rasy....
-
Kraków-2 letnia,sparalizowana pekinka-Roxi ma dom.
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Musze wkleic z komentarzem od Pani Magdy:evil_lol::loveu: "Roxi winner Dog Pardubicka 2011", na drugim miejscu uplasowała się Sonia z hodowli Crazy Dragon i na trzecim miejscu Tobiasz z"Black Eye" [IMG]http://i51.tinypic.com/2nki0ow.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
[quote name='dzodzo']a ja proponuje najpierw skontaktowac sie z Oris, pies jest pod opieką Nadziei dobermana i byc moze sa wobec niego inne plany?[/QUOTE] Tez nie bardzo rozumiem zalatwiania tej sprawy ot tak sobie.....Moze dajcie Panu namiary na Oris,bo Pola17 go raczej nie wyadoptuje....