karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Dokladnie.... Jak zmarla moja Miciunia,zostaly nam 3 psy, drugi kot i zolw a bylo pusto jak nie wiem. Brakowalo TEGO KOGOS......zawsze jest pustka nie do zapelnienia....a z kazdym odejsciem "zazdroszcze" ludziom bez zwierzakow.....bo nie cierpia, gdy ich zabraknie...tylko co to za zycie... -
Tak mi sie marzy tyle szczescia dla wszystkich psiakow:loveu:zdjecia od p.Joli:) Twarz nieudolnie zakrylam,bo nie wiem czy Pan by sobie zyczyl:) Sępy:diabloti: [IMG]http://i54.tinypic.com/rs8xme.jpg[/IMG] Spioszek:loveu: [IMG]http://i54.tinypic.com/2rxve6o.jpg[/IMG] Marzyciel:evil_lol: [IMG]http://i56.tinypic.com/2mz0ilt.jpg[/IMG] Tu po prostu placze ze smiechu.Gaja ma mine typowo dobermania....taka glupawke:)mooja Helka robi tak samo:evil_lol: [IMG]http://i53.tinypic.com/65yamu.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/d4c4y.jpg[/IMG]
-
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Ali zmarl pare dni temu:( Jego Pani jest zalamana....mimo dwoch suk,ktore sa,mowi,ze jest pusto i zle:( Byli dobrze....nagle zle sie poczul,lapki zaczely mu sie rozjezdzac i krecil glowka....moze wylew? Zmarl w domu,kochany i szczesliwy... Spij slonko [*] -
[quote name='greatmadwomen']no właśnie nie widziałam żadnej dobki na kwarantannie... gdzie ona była? na N? czy na ogólnych?[/QUOTE] na ogolnych.chyba na dniach ma konczyc
-
[quote name='greatmadwomen']Rudi wczoraj poszedł do domu :) nic więcej nie wiem bo się na szybko spytałam a w schronie był młyn[/QUOTE] o kurcze....no to jestem bardzo ciekawa gdzie.....oby dobrze trafil a czy ta "nowa" dobka skonczyla juz kwarantanne?widzialas ja moze?
-
Talesiatka jeszcze slabo znam,ale p.Tomek mowi,ze jest bardzo grzeczny i spokojny. Andzia natomiast to gwiazda:)kazdy sie nia zachwyca. Pieknie jedzie samochodem:) Na spacerach troszeczke ciagnie,ale po prostu jest silna. Psy potrafi zignorowac,ale jak ja jakis zaczepi albo sie nie spodoba,to szczeka mocno i startuje troszke. Do ludzi to chyba nikomu nie musze mowic jaki jest przytulak cudowny:)Boska jest:)
-
o matko ile psiakow:( Ja takze apeluje o wplaty i pomoc finansowa. Dziewczyny robia taka robote , ze slow brak. Mimo ogromnej ilosci psow domy musza byc dla nich idealne, a nie jak to niektorzy lubia.Byle gdzie,byle poszedl do domu.... Naprawde bubu wielkie uznanie, a spacery z Andzia i Talesem to sama przyjemnosc bo to cudowne psiaki:) Czy ewentualne nowe zdjecia lub wrazenia ze spacerow mozna na tym watku?
-
Niespełna 2 letnia,brazaowa dobermanka-księżniczka ma dom:)
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[quote name='greatmadwomen']:loveu: hihi i nie capnęła kotka :D[/QUOTE] Wylizala mu pysia:) -
Zrobie takie podsumowanie,bo do wykupienia ogloszen i tak musze napisac krotkie teksty. Inaczej Diler wogole nie znajdzie domu,bo nikt go nigdzie nie widzi..... Ciezko powiedziec o jakimkolwiek psie,ze na 100% bedzie super w mieszkaniu,jednak gdzie indziej go po prostu nie oddam..... Na smyczy chodzi roznie.Mielismy dobka ktory 6 lat stal tylko na lancuchu, a na smyczy spacerowal jak po 5 szkoleniach. Diler nie ma zadnych wylysien,jesli chodzi o ostatnie zdjecia to sa brazowe podpalenia dobermanie;) Dziekuje za wskazowki, na pewno zrobie wkrotce zwiezly tekst:)
-
Niespełna 2 letnia,brazaowa dobermanka-księżniczka ma dom:)
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i53.tinypic.com/28qq1hw.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/wilrg3.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2zolyms.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/169qpab.jpg[/IMG] -
Pisalam,ze Mala jest zdrowa?...hmm juz nie.Zapalenie teczowki,mamy leki,krople...i biale oko...ehhh moja radosc malutka... [IMG]http://i55.tinypic.com/oprcj8.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/35ndmwn.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2z823rk.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/n33w45.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/10yjioz.jpg[/IMG]
-
Całe zycie na łańcuchu, by skończyć na kanapie:):)Tobis szczesliwy!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Tobis to pies idealny,lagodny,kochany.... tylko jak ma ktos go zauwazyc skoro nie ma ogloszen.... [IMG]http://i52.tinypic.com/30m8rbq.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/294gdx5.jpg[/IMG] -
Dobek Max wreszcie znalazł swoją przystań
karusiap replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
Brak mi juz slow na to Szczescie moje... [IMG]http://i53.tinypic.com/300w2oi.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2yl4s55.jpg[/IMG] -
Torusia nadal ma biegunke,,,,wstretne robale:(ogolnie nie cierpi boksu...spacery tez ciezkie.Rozwesela sie tylko na dlugiej lince...jest mi jej tak cholernie szkoda:(okropnie znosi zamkniecie:( [IMG]http://i51.tinypic.com/3468eh0.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/312iy6b.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2w2342a.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/ztyzrk.jpg[/IMG] uciekam do michy [IMG]http://i56.tinypic.com/212torc.jpg[/IMG]
-
[quote name='greatmadwomen']A, B, C i D. Są to boksy ogólne I to izolatki S to szpital, O to obserwacja. Reszta to pojedyncze tzw. budy. Tak mi się zdaje. No właśnie z ogólnych to jak jest więcej psów niż dwa to lepiej w dwie osoby na wybieg je wziąć... A mało kto ma czas pomóc[/QUOTE] E F G H sa tez ogolne;)
-
Cudnie!!:)