karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
dziekuje Aniu :) -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
dzieki.wiedzialam ze moge liczyc na ciebie:) -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
czy ktos tu jeszcze zaglada??jak tam Agnieszko?? -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
no to Karolinaa zycze milego wypoczynku jesli jedziesz na wakacje:) sunie wysterylizowalismy jak jeszcze byla u nas i dlatego tak chetnie ja owa Pani wziela...tak siostra wlasnie sie wybiera do TOZ -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
czy ktos tu jeszcze zaglada?? -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
powiedzcie mi co ja mam zrobic...jakos w lutym moj tata znalazl pieska.pieknego podobnego do owczarka nizinnego..psinka odchowala sie u nas troszke ale niestety nie chciala sie pogodzic z 2 innymi naszymi psami zreszta mieszkam w bloku i mam spory zwierzzyniec..zamiescilismy pare ogloszen..sposrod wszystkich wybralismy na nowy dom pania mloda pania mieszkajaca z mama , ktore mialy kiedys podobnego psa.moi rodzice sprawdzili warunki,byli w domu.kobieta ze szczescia plakala na widok suni,pokupowala jej nowe miski,koce...po pewnym czasie robilo sie co raz mniej milo.pisala z niezadowoleniem ze ies ja sobie podporzadkowuje ze warczy szczerzy sie,,,przeciez psa trzeba wychowac a w dodatku ta sunia niie wiadomo co w zyciu przeszla... niestety nie spisalismy umowy adopcyjnej ale ustna umowa byla taka ze gdyby cokolwiek bylo nie tak pies wraca do nas ,a nie bedzie ho oddawac nie wiadomo komu...potem zaczela wymyslac ze pies jest agresywny a ona z 3 lata chce miec dziecko i bedzie sie bala...a psinka mieszkala ze mna,spala i jej zabki nie wiem komu moglyby zrobic krzywde.. w kazdym razie zaniepokojona ostatnio cisza napisalam co slychac i co??pise zostal oddany na wiec do cioci i wujka owej kobiety...nic nie wiem czy ma dombrze czy mieszka w domu czy w budzie(gdze moja Fredziunia w budzie:()...i czy tez nie maja opsesji ze mala psinka jest agresywan..jak mozna tak ja z rak do rak dawac..pol roku mieszkala z ta kobieta ... prosimy o nr do ciotki by sprawdzic co i jak...bez szans... dzisiejsza rozmowe z moim tata zakonczyla bezczelnie rzucajac sluchawka ze pies jest jej i moze z nim robic co chce...czy umowa ustna nic nie znaczy..ona nie chce nam nic powiedziec,,krzyczy ze ja nekamy...to nie ta sama osoba co brala zakochana pieska... a ja po przeczytaniu historii o ozzym nie moge spac ze strachu.. moja siostra idzie jutro do TOZ zapytac czy mamy szanse jakos dotzrec tam..chce tylko wiedziec jak sie ma psinka...:( -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
niestety ja u psinki nie bylam bo do polowy wrzesnia jestem za granica,ale jestem pewna ze sunia nadal mieszka tam gdzie mieszkala...a z lapka miala cos Filka ale z tego co pisala Karolinaa nie ma juz po tym sladu..wiec Sonia jest zdrowiutka nic sie nie martw Agnieszko.. -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
dziekuje Patia jak tylko je dostane zglosze sie do Ciebie -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
sluchajcie jestem zalamana..kolejna sunia szuka domku...jutro otworze nowy watek dla nowej suni..tylko czy ktos pomoze mi wstawic fotki??jutro dostane je od siostry..a jest to 3 l 7 mscy dobermanka piena kochana..byla zaglodzona moj tata ja odchowal,dokarmil.wascicielka chce se jej pozbyc bo syn ozbywa sie swego owczarka i daje go jej gdyz zamierza zakupc sbie doga-chore i tyle!!!no nic jutro to opisze... -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
pieski wychowywaly se w domku z ogrodem i smyczy nie znaly ale skoro Filka sie uczy to i druga sunia da rade:)tylko im pozniej tym gorzej...ale bedzie dobrze,,,no a czystosc w domu...jak to mlody pies-musi sie jej nauczyc..pozdrawiam -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
no i co tu duzo mowic skoro zdjecia mowia same za siebie:);) wyglada na to ze naszej Filce sie udalo...oby i siostrzyczce sie poszczescilo... -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
AgaB dziekujemy za pomoc czekamy na fotki tzn na razie na odzew karolinaaa:) -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
przepraszam Agnieszko za moje watpliwosci faktycznie zle sie zrozumialysmy...myslalam ze ma mieszkac na polu caly czas a tak to co innego skoro jest mile widziana w domku...powodzenia w remoncie:) -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
czekamy... karolinaaa i jak tam udalo ci sie wyslac fotki na maila?? -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
hmmm no cos zaczyna sie ukladac tylko przeraza mnie to mieszkanie na polu...bo nie wiem ale jak dla mnie to psina potrzebuje pieszczot itp...ale zobaczymy jak to bedzie...Agnieszko czy piesek swobodnie biegal by po ogrodku?? aha no i co ze zdjeciami??ja niestety ne posiadam nowych Filki ale wierze ze karolinaa pokona te techniczne kruczki:) -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
hehe a wiec Agnieszko:)co do szczepien to raczej nie byla szczepiona ale chyba Patia mowila cos o tabletkach na odrobaczenie..psinka mieszka w domu z ogrodem ale bede szczera ze wolalabym by nie mieszkala w budzie na polu...ja po prostu uznaje spanie psow w moim lozku i ciezko mi przychodzi mysl o pozostawianiu ich w budzie,,, a Sonia..to ladne imie:) -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
kurcze no ja niestety rowniez nadal nie wiem jak sie wkleja te zdjecia ale jak tylko sie dowiem bede pisac:) -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
zgadzam sie w 100% ze lepiej poczekac a zeby domek byl dobry...tylko boje sie ze jest sunia coraz wieksza i ze sie za bardzo przyzwyczai do mieszkania w ogrodzie na pelnym luzie:)ale na pewno przystosuje sie gdzie trzeba... -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
na pewno czytaliscie jaka Karolina jest zadowolona z przyjazni z Filka..druga sunia jest rownie kochana:) -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
ja rowniez witam ciesze sie ze jest zainteresowanie...chociaz wlasnie przeczytalam hostorie Ozzyego i...slabo mi...nikogo nie chce obrazic bo wierze ze sunia trafi do kochajacego domku ale...nie wiem co mam powiedziec..na razie jestem w szoku....wiec czekamy na gotowy domek Pani Agnieszki lub innego szczesliwca do ktorego trafi sunia... -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
no ale oczywiscie nie moge tego znalesc.....moze ktos pomoc? -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
ok juz szukam dzieki:) -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Patia czy sa wiesci od Pani Agnieszki?? -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
no to super czekamy na Pania Agnieszke...tylko kurcze szkoda ze tak pozno..psinka co raz bardziej zapewne przywiazuje sie do obecnych wlascicieli i trzeba ich jakos poinformowac zeby koniecznie psinke trzymali..pogadam jutro z rodzicami czy dadza rade sie z nimi skontaktowac... -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
no to ciesze sie ze sie dogadujecie z Filka:) kurcze im wiecej nas szuaka domu da drugiej psinki tym lepiej..szkoda jej bo zasluguje na cieply domek (jak kazda psinka)...a ja chetnie czasem do Ciebie zadzwonie spytac jak tam mala:)wiec jesli nie jest to dla ciebie problem to wyslij mi nr na priva...bede w kraju pod koniec wrzesnia to sie odezwe:)