Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. tak tak ja tez o to prosze
  2. na razie tak...ale nie wiem ile to potrwa...poza tym to tez nie najlepiej jak za bardzo sie psinki do nich przywiaza ale na razie sa bezpieczne..
  3. psinki nadal szukaja domku a z dnia na dzien przyzwyczajaja sie do obecnego domku...ktory nie moze byc ich na zawsze...niestety
  4. tak tak niestety czekaja...bylam dzis u nich..sa takie radosne i pelne zycia...
  5. kurcze no to nie dobrze z tym allegro...wycofal sie ale moze to i lepiej bo bez zgody rodzicow nie ma co... jutro pieski dostana karme:) dziekuje Therion
  6. ja juz sie postaram przemowic wlascicielom do rozsadku...
  7. ok czekam na wiadomosc..pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje
  8. no to zeby juz ci nie robic klopotu to ja podjade gdzie ci bedzie pasowalo nawet pod dom..poprosze tate to zabierzemy autem
  9. tak tak sunie nadal czekaja na dom..dzwoni ktos co jakis czas i na tym sie konczy...tylko czy jest jakis kontakt z ososba zainteresowana z allegro..wiecie zeby sie czegos dowiedziec gdzie ma pojsc psinka... Therion w niedziele prawdopodobnie pojade do wlascicieli, jesli ktos by wzial jednego pieska to moze chciaz jakas mniejsza karma dla drugiego??jesli ktos wezmie...
  10. Therion dzieki ze chociaz ty sie interesujesz losem psinek....juz jestem nie moge sie dodzwnic do wlasciciela ale mysle ze karma bedzie potrzenba jak najszybciej sie dowiem
  11. mam nadzieje ze jak wroce to bedzie kolejka chetnych do psinek:)
  12. ok dziekuje Ci bardzo...aha mam prosbe,musze na pare dni wyjechac i nie bede miala chyba dostepu do neta..prosze podnoscie sunie z gory dziekuje
  13. czemu to zwiarzeta sa od nas uzaleznione skoro ludzie sa tacy beznadziejni??? wszedzie pisze ze bokserki nie sa rasowe ale czy przez to sa mniej kochane?? bo jak ktos sie dowiaduje to jakos czesto mu odchodzi potrzeba posiadania "przyjaciela",,,ale to nawet lepiej ze psinki nie trafia do takich ludzi....ale zeby wogole gdzies trafily...
  14. tak tak na tym punkcie to jestesmy akurat z rodzicami przeczuleni...juz raz szukalismy domku dla znajdy i nowi wlasciciele byli sprawdzani na 100 stron...na szczescie wybor byl trafny:)
  15. ok dziekuje bardzo.ja szczerze licze ze sie ktos znajdzie dzwonia ludzie w sumie ale chyba licza na rasowce..:/ a z ta sterylizacja to jak sie nie rusza to chyba sama to zrobie bo juz nie wiem...mysle ze jak dostana karme to sie zgodza.zmusze ich jakos:) a moze ktos sie znajdzie do przyszlego tygodnia i nie bede musiala Cie klopotac bo dzwonila dzis dziewczyna ze nawet dwa by wziela ale wyslalam fotki i cisza...mam nadzieje ze naradza sie z rodzina...
  16. niestety tak wlasnie moze sie stac...choc robie wszystko by bylo inaczej...ale ile jeszcze beda czekac..
  17. no wlasnie moze sie ktos jednak zdecyduje na cudna psinke??
  18. hmmm... mysle ze glownie zdali sie na mnie i czuje sie dlatego za nie odpowiedzialna...tak wiem..jesli jeszcze nie byli z psinka u lekarza to sami zawieziemy ja z rodzicami..
  19. aha no i cos mi umknelo...jedna sunia ma chora lapke tzn. zwichnieta lub cos w tym rodzaju..moze ktos ma ochote wyleczyc lapcie??
  20. Therion dziekuje bardzo..wiecie co zastanawiam sie juz co robic gdzie szukac im domu...moi rodzice mowia ze tamci panstwo na pewno nie zatrzymaja pieskow ( a miala jakas nadzieje) a ja boje sie ze te psinki sie przyzwyczaja,,,na pewno juz zdazyly w jakims stopniu...nie wiem tez ile jeszcze beda mogly tam mieszkac a obawiam sie ze niedlugo..
  21. Therion pisalas kiedys o mozliwosci zalatwienia jedzenia dla psinek...moi rodice zawoza ile moga ale zawsze pomoc sie przyda ..czy to nadal aktualne??pozdrawiam
  22. ja rowniez bardzo dziekuje...pozdrawiam goraco
  23. kurcze ludzie dzwonia ale w wielu przypadkach nie doczytawszy ze nie sa to rasowe psinki, wiec po tej informacji odechciewa im sie...ehhh
  24. kurcze te psinki naprawde sa przekochane...gdybym sma nie miala w mieszkaniu w bloku 2 psow ,2 kotow + zolwik i krolik:) to sama bym je najchetniej wziela...ehh ale ja bym wszystkie biedactwa wziela...ludzie jesli ktos ma warunki i serducho wezcie psinki
  25. super bardzo dziekuje..:)zorientuje sie jaka jest sytuacja z jedzeniem
×
×
  • Create New...