karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
karusiap replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czekamy z niecierpliwoscia na wiesci...trzymam kciuki...bedzie dobrze-musi byc!!!! -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
ogloszenia sa juz w tak wielu miejscach, ze ktos musi sie w koncu znalesc -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
a ja mysle ze im wiecej fotek tym lepiej..niech sie wszyscy dobrze przyjrza pieknym damom:) -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
hehehe moze byc i ULMA:)nie bylo nigdzie podanego imienia bo suczka go na razie nie ma..czeka az ja jej Pani lub Pan wreszcie ochrzci... -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
ok nie ma problemu..jestem z nimi caly czas w kontakcie wiec informuja mnie kto dzwoni..zreszta robia tez dobra selekcje:)bede pisac jak tylko sie cos dowiem -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
ja piszac do Camary podalam nr moich rodzicow na kom i dom bo sa zamieszani i wtajemniczeni w cala sprawe..ale jak wolicie aha dobrze napisze do irmy jeszcze:) -
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
karusiap replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
piszcie gdyby ktokolwiek sie czegos dowiedzial.....:(:( -
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
karusiap replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:(:( czy mozna jakos pomoc??nie mam bezposrednio teraz jak bo jestem za granica ale dajcie znac czego potrzeba...oprocz domku dla drugiej psinki...czy pieniazki nadal zbieracie?? -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
kurcze juz sie sama pogubilam wyslalam chyba albo pozno w nocy albo dzis rano...nie ..to bylo wczoraj w nocy,wiec jesli nie doszedl to daj znac -
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
karusiap replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
halo halo...co tam z bernisia?? -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
AgaG napisalam wczoraj do camary ma wszystkie dane ..wyslalam jej fotke jaka mialam ale faktycznie napisze do pati moze da rade wyslac jedna z tych co ma ona -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
tak wlasnie dla tej cudnej panienki szukamy kochajacego domku:) -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Therion dziekuje Ci bardzo za wsparcie bo juz zaczynalam sie zastanawiac czy ja robie cos zle...przeciez chce tylko dobrze dla psinek i ciesze sie ze sa ze mna osoby takie jak Ty, ktore chca tego samego... widac innym latwo krytykowac a trudno zrobic samemu... szukamy dalej.. -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
bede uzywac wszekich argumentow:) -
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
karusiap replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ile jeszcze potrzeba pieniazkow??wiem ze kazdy grosz sie liczy..ide zaraz pomeczyc moja druga polowke zebysmy cos wplacili:)bo ja nie mam:( -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
dobrze ,nie moge tego zrobic teraz bo jestem za granica.juz rozmawialam z wlascicielami o sterylizacji..nie sa zdecydowani a przeciez nie dam rady ich zmusic...ale postaram sie zalatwic fundusze i transport...tylko nie wiem kto sie nia bedzie po zabiegu opiekowal bo oni pracuja...niestety wracam za ok 2 miesiace ale zrobie co bede mogla -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
znam losy tych biednych pieskow i tak jak ty staram sie walczyc o lepszy ich los gdzie tylko moge...powodzenia -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
aha a poza tym twoje wypowiedzi brzmia jak atak na mnie...i tak..owszem bede szukala domow kolejnym miotom jesli zajdzie taka potrzeba bo nie obroce sie plecami -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
nie nie maja na to pieniedzy...nie sadze by to zrobili...i w tym momencie odpusc sobie wiazanke na ten temat... na razie jeszcze zaden zwierzak nie ucierpial bo jeden jest juz w kochajacym domu a i druga sunia ma na to szanse...sadze ze nie dopuszcza do kolejnych niechcianych miotow -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
jakies glupie docinki w stylu"jakas ty dobra.litosciwa"??o co tobie dziwczyno chodzi...ty zapewne powiedzialabys"radzcie sobie,trzeba bylo wysterylizowac suke, nie bede pomagac bo dalej bedziecie rozmnazac" super podejscie.pogratulowac i pozazdroscic..wiec wybacz ze nie jestem toba i chce pomoc i szukam domu dla nich w czym pomagaja mi ludzie z tego forum... -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
wlasnie widze jak nie piszesz tego zlosliwie...twoje kasliwe uwagi w niczym nie pomoga bo nie odkrylas ameryki mowiac ze jest duzo bezdomnych zwierzat... a dogryzanie mnie jest juz zupelnie nie na miejscu wiec moze poszukaj innego forum i powyzywaj sie troche a jak bedziesz chciala pomoc to zapraszamy.. odpusc sobie..i tak zebys wiedziala ze jestem dobra i kocham zwierzeta za pewno mocniej niz ty zegnam cie -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
nie wiem czy mieli wczesniej pieniadze i nie zamierzam wnikac w ich sytuacje..ja koncze te dyskusje bo oskarzanie i "czemu czemu nie zrobili tego czy tamtego" nic nie da..jestem tu by znalesc dom suczkom a nie by oskarzac i zastanawiac sie nad ludzkim postepowaniem..wiec szukam domku dalej i koncze dyskusje o wlascicielach... -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
no ja bardzo przepraszam ale chyba troche przesadzasz...nie znasz sytuacji,ludzi ..nie wolno ci tak pisac...to nie sa zi ludzie skoro sami wzieli kiedys psa ze schroniska ato ze zycie roznie sie uklada to nie zycze Ci bys sie przekonala ze mozna miec pieniadze a na drugi dzen nie miec za co psa nakarmic...ja jestem im wdzieczna ze trzymaja tyle sunie i dali im domi karmia a nie odadli od razu...czasem trzeba sie zastanowic zanim zacznie sie kogos oskarzac..brak odpowiedzialnosci??moze, zapewne tak ale beez przesady!! -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
jesli nie zadzwoni to my sie z nia skontaktujemy...dzis byl jakis telefon ale musze zadzwonic wieczorem do rodzicow co z tego wyszlo i dam znac -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
tak druga sunia nadal czeka...