karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Agnieszko moze mozemy sie jakos spotkac,porozmawiac...ewentualnie podjechac do Sonii...jak nie masz czasu to ja moge podjechac jakos...ustalilybysmy cos ja bym obejrzala ogrodzenie z punktu widzenia zaradnosci psinki:)i cos bysmy wymyslily w razie czego??? -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
hmm ja jestem wczesniej ale widze ze rad nie ma...nie wiem co mam robic.. -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
no to teraz juz sama nie wiem co mam robic...Agnieszko czemu mialabym z Toba nie rozmawiac? oczywiscie ze bym Ci pomogla i zawsze moglabys na mnie liczyc (a czy chodzi Ci np o pomoc wychowawcza??)...tylko boje sie najbardziej ze po jakims czasie nie wiem z jakich powodow np wlasnie wychowawczych zdecydujesz sie sunie oddac...ale mysle ze bysmy sobie daly rade...Agnieszko a co by sie dzialo z sunia w zimie kiedy bedziecie z mezem w pracy?? ja na razie musze leciec bede ok 17...prosze o wypowiedzi i rady.... -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
kochajacy domek pilnie potrzebny...zbliza sie zima a sunia juz tyle sie wyczekala...jest pieknym radosnym i energicznym psiakiem -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
nie wiem jak dziekowac...wspolnymi silami musi sie udac...a plakat po prostu 1 klasa:) -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
kiwi gdybys potrzebowala wiecej zdjec daj znac..postaram sie cos polepszyc w mojej wiedzy technicznej... irma super bardzo dziekujemy!!!! -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=26994&page=13[/URL] to zdjecia tez z watku ale ja ich nie mam bo wklejala Patia -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
a tak wogole to szczerze powiem ze troche sie podlamalam...juz tyle sie naobiecywalam ze ta wesola mordka w koncu bedzie miala domek..a tu nic..a ona tak potrzebuje czulosci... -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
jasne..moge zebrac wszytskie zdjecia psinki,ktore mam takze najnowsze ktorych nie ma na forum tylko moj problem polega na tym ze nie potrafie ich tu wkleic...kto pomoze?? -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
oczywiscie nie dam jej na zewnatrz...bardzo prosze o pomoc bo wlasciciel mysli ze w tn weekend bedzie zabrana i nie wiem ile ja jeszcze przechowa...tzn mysle ze na razie moze tam byc ale chodzi o to ze tez mieszka w budzie a zima idzie...domek szybko potrzebny.... dziekuje kiwi a namiary podawaj na mnie 507058628, lub 0124156218 a mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] kurcze ludzie sa tacy nieodpowiedzialni..psina mogla juz miec domek -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
tak tak szukamy od nowa...tak to jest liczyc na kogos...a tamten Pan nie odbiera..ide sprobowac jeszcze raz... dokladnie jak mowi kiwi da sie wszytskiego nauczyc -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
no wlasnie..sunia wychowala sie w ogrodzie i niechetnie przebywa w domu ale jest mloda i wszytskiego mozna ja nauczyc, wystarcza checi i troche cierpliwosci...to nie jest pies do budy (jak zaden inny) ale ja nie moge czekac...szukamy nowego domu dla pieknej suni!! -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
niestety cisza....ja nie wiem juz..biedna psina czeka juz tyle czasu juz dawno mogla miec domek:( -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
mnie sie chce plakac normalnie...tez dalam sobie spokoj z szukaniem a moglo byc pare domkow...zastanawiam sie co jesli Pan znalazl juz sobie psa...ehh nic zostaje nam nadzieja , ze to dobry dom i nadal czeka..tez ma bramke 1,70 a wiec wysokosc dla boksi malo znaczaca ale ja mysle ze jak sie chce to kazdy problem da sie rozwiazac....no nic czekamy na telefon albo sama zadzwonie wieczorem -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Agnieszko ja nie mam pojecia co moge Ci doradzic..widze, ze sa same problemy...Sonia jak to pies ..tam gdzie jest przeskakiwala przez bramke...dzis ma dzwonic tamten Pan wiec wybor juz nalezy do Ciebie..bardzo Cie prosze napisz co i jak bo jesli nie to powiem temu Panu ze psiak jest do wziecia..nie moze byc tam nie wiadomo ile...nie potrafie Ci niestet doradzic bo nie wiem jak Sonia zachowywala by sie w nowym miejscu...ale nie wiem czemu musialaby byc przy budzie nawet jak bedziecie w domu?? wiedzialam ze cos sie stanie:( -
Ramzes- młody,gończo-boksiu! Ma już kochający dom!
karusiap replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
podnosze psiaka -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
tak tak to na bank...mam wzor od supergogi wiec jest ok -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
ja zmykam czekam na wiesci pozdrawiam i trzymam kciuki -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
aha no to ten weekend super!!by bylo....casting moze byc ale Sonia nie jest raczej zdecydowana na pewno daloby sie ja przekupic:) co do zostawania samej to problemu nie widze teraz caly czas jest sama..a w domku mysle ze troche milosci ,czulosci i cierpliwosci i dalaby rade..musisz wziac pod uwage ze moze byc jej cezko zrozumiec ze ktos ja kocha(oprocz mnie:))i moze byc poczatkowo trudnym wspolmieszkancem...ja nie spie bo mam wyprwawe za maisto...a tak bym pospala... Agnieszko moj nr kom 507058628 gdybys z wyjazdu miala jakies pytania...ja zrozumialam ze przyszly weekend bo mowilas ze odezwiesz sie w pon a mnie sie weekendy pomylily,,,hehe no a kury to Sonia lubi....niestety...zaduszac wiec oby nie pokonala siatki....a najwyzej zrobi jej sie dluga smycz a wolno by biegala przy was bo wtedy bardzo slucha..albo moze wydorosleje lub nie pokona siatki aha no i fakyt kojec na zime musialby buc cieplutki....ale sie rozpisalam to dlatego ze musze zarza zmykac -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Agnieszko jesli jestes w stanie powiedziec mi ze na 100% w weekend (przyszly czyli 4,5 .11) jesli dobrze rozumiem bierzesz Sonie to mysle ze byloby to mozliwe,tzn poczekac...a wogole skad jestes?:)aha no i chcialam zapytac jakby to bylo z Sonia kiedy Wy bedziecie w pracy?? aha no i milego wyjazdu:) -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
no wlasnie ja nic nie wiem o nim bo dzis zadzwonil...mowil ze ma do dyspozycji dom i ogrod i chce by psu bylo dobrze u niego a nie do budy...ale wiem ze u Ciebie tez by byla w zimie w domu...tak??nie wiem co mam robic..nie wiem jak u niego z czasem wolnym... a powiedz Agnieszko skoro bedziesz w poniedzialek na dogo to kiedy decydowalibyscie sie wziac juz Sonie?? nie chce bys po powrocie zostala czyms zaskoczona...wiec czy znasz juz date?? -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Agnieszko mam nadzieje ze dasz znac jak tylko bedzie ok.dzwonil dzis do mnie Pan ,ktory jest zdecydowany na psinke od zaraz.ja powiedzialam , ze czekam na Ciebie(jakos oswoilam sie z ta mysla).Ale umowilismy sie na telefon........ -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
no pewnie ze jej mowilam..duzo opowiadalam jak bedzie z nowa Pania na spacerki chodzic..cieszy sie na sama mysl:) w poniedzialek sie dopiero odezwiesz?szkoda ...a kiedy planujesz tak mniej wiecej wziac "malenstwo"? -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
karolinaa ja tez nie potrafie ale jak mozesz to wyslij mi na skrzynke [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]