magda s jeszcze jedno..zapewne widzialas plot u poprzednich wlascicieli..musicie byc uczuleni bo te skubane nie dosc ze przeskakiwaly wyyyysokie ploty to jeszcze potrafily normalnie sie wspinac po plocie jak koty...wiec zadne ogrodzenie nie stanowi problemu....:)a w nieznanej okolicy latwo sie zgubic....pozdrawiam i czekamy na wiesci