Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. no wlasnie..moglybysmy sie wybrac np w ta niedziele tylko potrzebujemy kogos doswiadczonego:)
  2. nie no...ludzie potrafia byc tacy nieodpowiedzialni:(moze jednak lepiej ze okazalo sie to teraz niz na miejscu...
  3. tylko tak pierwszy raz to wolalabym z kims sie umowic zeby wiedziec co i jak..moze w niedziele bedzie np potrzebna pomoc albo ktos mnie zabierze:)
  4. dzwonilam wlasnie ale juz sa w drodze...a ja nie mam jak dojechac az tam:( Luiza powiedziala ze jada wczesniej wiec sobie poradza....szkoda..moze innym razem sie przydam
  5. ok to ja pojade...a powiedzcie mi gdzie to jest??tzn to ja juz sie dogadam z Luiza czy moze mnie wziac czy mam sama dojechac...a czy przyda sie wiecej osob?czy ja wystarcze??
  6. o co chodzi dokladnie z ta pomoca przy szczeniakach??
  7. jak to nie??ja caly czas czekam na nowe wiesci z zycia Platona:)
  8. duzo na pewno ale wdziecznosc Speranzy wynagrodzi ci wszytsko..
  9. super!!oby sie udalo
  10. trzymam kciuki za jamniorka:) czy ktos zawiozl ta surowice?
  11. przyjmuje codziennie do 20 w soboty krocej a w niedziele 10-14 chyba...ale dokladnie napisze ci wieczorkiem... czekamy na dalsze wiesci...:)
  12. ten u nas jest na ulicy Bialopradnickiej ale w jakich godz przyjmuje to Ci napisze dopiero wieczorkiem bo nawet nie wiem..zawsze tak chodze ze jest:) a bede tam dzis wiec sprawdze... oj charta to nie widzialam:)
  13. no to bliziutko..wogole chcialam powiedziec ze czasem moge sie przydac z transportem wiec jakby cos to postaram sie pomoc..
  14. aha a czy ktos zna dobrego weterynarza z Bronowic lub okolic Zabierzowa??bo znajoma tam ma najblizej a ja sie nie orientuje
  15. ale super!!!!ciesze sie ze Sonii wraca apetyt bo ta chudzina to faktycznie ma cos z charta:)kurcze ja mam dobrego wet ale u siebie na pradniku ale sprobuje sie dowiedziec o jakiegos dobrego z tamtych okolic...a gdzie zostala z Sonia teraz?jej pierwsze odwazne pozostanie samej ale jest grzeczniutka wiec da rade....:)
  16. tak ja bialy pradnik:)zachod dokladnie..okolice sudolu naszej piknej rzeki scieku:)
  17. po pierwsze chodzilo mi oczywiscie o AgeG a nie B:oops: drobna pomylka nie wiem skad:) aha no wiec milo mi bylo Cie poznac Sugarr:) a ja juz troche porozwieszalam na bialym pradniku..jutro reszta plus tutejsze lecznice wet... jaki dalmatynczyk??
  18. tak tak wszystko ok..znalazlam 3 dziewczyny i daly mi czesc plakatow..szczerze mowiac to nie wiem z kim sie spotkalam ale najwazniejsze ze plakaty sa:)
  19. dziewczyny postaralabym sie w tym tygodniu pomoc wam finansowo choc troche...jestem tez z krakowa wiec wolalabym osobiscie dac pieniadze (tylko nie jestem pewna czy np finansami zajmuje sie AgaB) niz wplacac na konta itp...wydaje mi sie to prostsze:)
  20. zeby domek znalazl sie tez jak blyskawica
  21. Toporek musi znowu uwierzyc w ludzi...chociaz ja sama juz watpie...
  22. co z sunia?czy mozna jej jakos pomoc oprocz szukania domku??
  23. podnosze psinke...takiego dostojnika musi ktos wziac:)
×
×
  • Create New...