Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. ja bede w czarnej kurtce...brunetka:)wezme mojego brytana...:)
  2. ok do zobaczenia:)
  3. podziwiam Cie Lena...domek tymczasowy musi byc ciezka sprawa..potem sie teskni...ale pomysl ze dzieki Tobie rowniez Ramzesik jest szczesliwy i ma wlasny domek:)
  4. zgadzam sie w 100% z Karolina...co to siersci to pewnie brak witamin i powinno byc co raz lepiej..a co do szczekania to ja pamietam jak ona potrafi ryknac:)ma donosny glosik tylko musi sie pewniej poczuc...Aga blagam uwazajcie na nia co do ucieczek..jak ma takie tendencje to ja nawet na cos dlugiego wiazcie jak jest np sama na polu bo ona sie nie odnajdzie potem w okolicy...ale cos czuje ze juz pokochaliscie maja Soniecze:evil_lol:
  5. Jagienka cos tam udalo mi sie wygrzebac:)nie sa to co prawda cieple koce ale cos w rodzaju poszewek i przescieradel:)przyda sie??jesli tak to jak Ci pasuje sie spotkac??
  6. znowu allegro??czyni cuda...nie zapeszam:)
  7. brawo!!!!!!!!!!:lol:
  8. hahaha filet z mintaja dobre:)Agnieszka nie ma w domu dostepu do neta,a dzis mi pisala smsa ze nie miala czasu w pracy i jutro sie rozpisze:) ale maja dziewczynki cudnie:)
  9. cudne dziewczynki:loveu: jeszcze raz dziekuje Patia:)
  10. ok na jutro moemy sie spokojnie umowic po Ele'a..a pasuje Ci okolo poludnia?
  11. Patia slicznie dziekuje...:loveu: wyslalam Ci jeszcze Filke razy 2 , Sonie (wyglada marnie bo to po chorobie ale juz wrocila jej podobno energia:)) oraz Oskarka, ktory uczyl siostrzyczki File i Sonie wszelkich sztuczek i byl prowodyrem ucieczek..:)a jakie on minki robi:evil_lol:
  12. kocyki,poszewki,wszelkie ocieplenia..jasne ja tez postaram sie cos skombinowac..jak bede cos miala komu mozna przekazac??
  13. kurcze no bylam pewna ze mam adres do Ciebie ale nie moge znalesc...jak mozesz to przeslij mi:)
  14. Karolinaaa przeslala mi najnowsze fotki Filki..ale oczywiscie nie potrafie ich wkleic...
  15. czy bylo jakies zainteresowanie Ciapkiem lub mix boksia z plakatow??
  16. :oops: no tak oczywiscie masz racje...a czy ktos powie mi co mam zrobic??czy wystarczy zmienic tytul a jesli tak to jak??lewus ze mnie w sprawach technicznych....
  17. brawo!!!!!!!powodzenia Ramzesik!!!!
  18. Agnieszko jakies nowe wiesci z zycia Sonii:)??
  19. kurcze dziwne...pisala na gg ze zadzwoni...moze np nie ma jak bo jak do mnie pisala tez podala nr zebym ja sie odezwala...
  20. kurcze ja bardzo chetnie tylko nie wiem czy dam rade jutro..a o ktorej jedziecie??
  21. AgaG podalam Twoj nr (to ja dzwonilam do Ciebie)..mam nadzieje ze kobieta sie skontaktowala i wezmie szczeniaczka...
  22. ja tez trzymam mocno kciuki..POWODZENIA!!!
×
×
  • Create New...