karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Agnieszko wiem ze jest Ci ciezko..przerabialam dokladnie wszytsko..100 par zjedzonych butow.nowe drewniane drzwi zdrapane..ale to tylko rzeczy a milosc psa jest warta wszytskiego...ona faktycznie potrzebuje czasu..u nas jest inaczej bo jestem jak najbardziej zwolenniczka psa w lozku:)nagle Sonia ma kogos kto ja glaska...cieszy sie nia...ona chce Was miec przy sobie..boi sie ze znowu zostanie sama...prosze o cierpliwosc bo jeszcze nie raz da sie we znaki jak to pies...ale uwierz ze warto..a jakbys potrzebowala pomocy to daj znac...a jak mama..czy to znaczy ze nie polubila Soni??:evil_lol: -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Agnieszko co tam u Was??jak Sonia?? -
KRAKOW Toporek - od narzedzia ktorym probowano go usmiercic! MA DOM!
karusiap replied to Perfi's topic in Już w nowym domu
kurcze po co to robia nadzieje... -
:angryy: to jakies wielkie zbiorowe nieporozumienie
-
kurierem??slyszalam juz nawet o przypadku wyslania psa paczka..oczywiscie mial w srodku miske z woda-troskliwi...czasem nie wiem o czym ci ludzie mysla
-
Sznuki bez łapki i sierści! Jest chory! :( Za TM [*] :(
karusiap replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie ma sily powstrzymac łez...czemu te biedne zwierzeta musza tak cierpiec????:(:(:( -
organizacje niemieckie chcialy pomoc a oni nie chcieli??przeciez nie robia nic z potrzeby serca w tym schronie ..mogli sobie ulzyc i odrzucili pomoc..nie ma na nich zadnej sily??przeciez podlegaja komus...ktos musi miec wplyw na to co wyprawiaja w schronie...co to za ludzie wogole??masakra
-
elik sprobuj poszukac mar. gajko w wyszukiwarce listy uzytkownikow na gorze na niebieskim pasku albo wpisz w "szukaj" i pokaza sie posty...chyba bo ja to anty techniczna jestem:)
-
moze krakow ma pomysl jak pomoc wlbrzychowi a raczej nie ludzko traktowanym psinom w tamtejszym schronie:( http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2392620#post2392620
-
co mozna zrobic??ja tez sie dolaczam...
-
elik super!!ja tez jeszcze poszukam..dziewczyny na pewno odbiora:)
-
Speranza bez łapy - strach, cierpienie i nadzieja.MA WRESZCIE DOM!
karusiap replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Speranza brawo.czekamy na dalsze postepy... -
Jagienko strasznie Ci dziekuje...:loveu: szczerze mowiac jakos podswiadomie na Ciebie liczylam..moze dlatego, ze mialam przyjemnosc Cie poznac...super..to jescze sie dokladnie umowimy...
-
Ty to masz Halbinko szczescie...pelen luz i odpoczynek w niedziele:evil_lol: pozazdroscis...ale ja tam mysle ze gdyby nie atrakcje zapewnaine przez pomyslowwy zwierzyniec(moj na szczescie nie ma az tak artystycznej duszy:)) to nudzilabys sie...bo co to za niedziela gdy sie siedzi i odpoczywa:diabloti: oj...przydalaby sie taka...
-
Kraków - miesieczny szczeniak ktory otarl sie o schron :)
karusiap replied to Perfi's topic in Już w nowym domu
slicznosci:) -
mam wielka prosbe...w piatek Justyna moze przywiesc mix boksie do nowego domku ale dom nie jest sprawdzony...jest tam pies i male dziecko jak juz pisalam ale Pani mowi ze siedzi w domu i ma dla wszytskich czas...zgodzila sie przy przyjechac zobaczyc domek,sunie i porozmawiac z nia zanim ewentualnie przyjechalby piesek...pasuje jej czwartek.i tu moja wielka prosba.czy ktos moglby ze mna tam pojechac...nie znam sie tak dobrze na wydawaniu pieskow i sprawdzaniu domow i nie chce popelnic bledu...to jest kurdwanow...prosze czy ktos znajdzie czas??
-
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
karusiap replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
aha...ja bym mogla ok 17 wiec jakum byla potrzebna to piszcie...w razie naglej potrzeby zrezygnuje z jakis wykladow... -
no to super...brawo...w piatek prawdopodobnie przywiezie dziewczyna mix boksie ze schroniska i sprobujemy czy bedzie ok z tym domkiem o ktorym pisalam...gdyby nie zgodzila sie z tamta sunia albo cos by nie wyszlo bedziemy szukac dalej...
-
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
karusiap replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
ile potrzeba jeszcze pieniazkow??i o ktorej bedziecie odbierac Norcie??moze moglabym pomoc w transporcie...zawsze lepiej niz wydawac na taxi..tylko zalezy od godziny..