Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. trzymamy mocno...duzo zdrowka Bolus
  2. oj ja popytam weta...hehe pestek bedzie na kilogramy
  3. Platonik jakis Ty kochany...rozumiesz ze Babelek chorusi??grzeczna psinka ale zabawek nie odda:evil_lol:
  4. kurcze gdyby nikt sie nie znalazl to cos bym pokombinowala..obawiam sie ze i tak przeszkoda bedzie brak funduszy na benzyne...:oops:
  5. a smacznego smacznego:)co moja psina pocznie bez jablek??trudno bede wybierac pestki:evil_lol:
  6. ale jablka sa ok??moja Hera objada sie nimi
  7. kurcze a ja dawalam mojemu tyle winogron...ale jak nie ma objawow juz tzn ze jest ok??czy to po jakims czasie moze wyjsc?
  8. tez mysle ze trzeba sprobowac wyrwac ja i pieniadze dac na leczenie
  9. no i badz tu madra:roll:
  10. monikita napisala na innym watku :Czy jest juz ktos kto do srody dostarczy te szczeniaki do wrocławia?! Jutro mój maż jedzie do Wałbrzycha, mozemy jakos pomóc! mój tel.607-613-280 skoro maz jej jedzie to mzoe niedlugo bedzie wracaj...sprobujcie
  11. ja mysle ze watek jest w dobrym miejscu ...zywienie i czym nie zywic...moj kuratoe tez uwielbia winogrona...podzielmy sie wiadomosciami co szkodzi...ziemniaki i kasza tez-psy ich nie trawia
  12. biedna ta Mordziucha...przeciez jak oni sobie to wyobrazaja ze pies od razu bedzie idealem:(:(:( normalne ze pies jak spi to sie ma prawo przestraszyc i tak zareagowac jak go calowac chciala..
  13. o to Platonik jeszcze nie spi...ale ale...czy to nie zakrawa na kazirodztwo?:evil_lol:
  14. a jak to jest?kiedy ten transport do wroclawia jest potrzebny?
  15. ja caly czas jestem i czekam na wiesci:)a Karolinaa czy myslisz o sterylce Filki??to naprawd dobry pomysl...zyczymy duzo zdrowka i czekamy jeszcze na wiesci od Agi i Sonii...
  16. jasne czekam na wiesci i postaram sie pomoc
  17. a co sie stalo?miala mordusia szanse na dom??
  18. w piatek bym sie postarala bo mam bardzo latany dzien ale jakos bym dala rade...a w czwartek moge po 16 tzn jesli nie jest to za pozno to ok 16:30-40 moglabym po nia byc....mam na studiach tragicznie niemadry grafik..wiecie po 2 godz bezsensownych przerw ale damy rade:)
  19. kurcze trzeba sprobowac jutro
  20. a no to faktycznie blisko...moj TZ jest z Olszy wiec wszedzie bliziutko:)
  21. nie ma za co....z czasem u mnie kruchutko ale przeciez dla psinki zawsze sie znajdzie:)
  22. Ty to masz Halbinko nosa do platonowatych
  23. a czy jest potrzebna pomoc np wlasnie przy norze(spacer czy cos??)...no i pieniazki rozumiem nadal potrzebne?wysle cos z rzeczy z bazarku..
  24. a czy ktos kontaktowal sie z Pegasus?? Patia ja tez bym sie starala wplacac cokolwiek...
×
×
  • Create New...