monikita napisala na innym watku
:Czy jest juz ktos kto do srody dostarczy te szczeniaki do wrocławia?!
Jutro mój maż jedzie do Wałbrzycha, mozemy jakos pomóc!
mój tel.607-613-280
skoro maz jej jedzie to mzoe niedlugo bedzie wracaj...sprobujcie
ja mysle ze watek jest w dobrym miejscu ...zywienie i czym nie zywic...moj kuratoe tez uwielbia winogrona...podzielmy sie wiadomosciami co szkodzi...ziemniaki i kasza tez-psy ich nie trawia
biedna ta Mordziucha...przeciez jak oni sobie to wyobrazaja ze pies od razu bedzie idealem:(:(:(
normalne ze pies jak spi to sie ma prawo przestraszyc i tak zareagowac jak go calowac chciala..
ja caly czas jestem i czekam na wiesci:)a Karolinaa czy myslisz o sterylce Filki??to naprawd dobry pomysl...zyczymy duzo zdrowka i czekamy jeszcze na wiesci od Agi i Sonii...
w piatek bym sie postarala bo mam bardzo latany dzien ale jakos bym dala rade...a w czwartek moge po 16 tzn jesli nie jest to za pozno to ok 16:30-40 moglabym po nia byc....mam na studiach tragicznie niemadry grafik..wiecie po 2 godz bezsensownych przerw ale damy rade:)