Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. dziewczyny trzymajcie sie
  2. 4. wiecej takich ludzi jak Wy:loveu:
  3. Pecia odebralam ze uwazasz za zly pomysl szukanie domku tymczasowego dla psiaka..czy to znaczy ze chcecie go zatrzymac??bo nie rozumiem... jestescie wspanialymi ludzmi i dziekujemy a uratowanie Bolka....ale ten "ktos" nie moze nie poniesc kary...
  4. blagam zerknijcie...szukam Fredzi:( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2380458#post2380458[/URL] nie potrafie wkleic samych zdjec
  5. Halbinko...Tobie to pomnik wybudowac...:loveu: wiem ze to nie do konca tak wesolo jak masz spustoszenia w domu...ae trzymaj sie..szukamy domku dla Babelka a Ciebie podziwaim i zycze duuuzo cierpliwosci i powodzenia... jestes KOCHANA:loveu:
  6. czy ktos probowal skombinowac jakis dojazd z mapy dogo..jakby kazdy po kawalku..ludzie sa z calej Polski a to szansa..czy domek nadal czeka??czy nie wyjechalby po sunie jakiegos odcinka??
  7. podnosze...
  8. Elik ja mysle ze na pewno ktos wezmie..przeciez super ze to zgromadzilas..przyda sie bardzo:)
  9. jaki przystojny mysliciel:evil_lol:
  10. nie wiem skad moj poprzedni post znalazl sie bo troche w nieodpowiednim miejscu:)jak tam dziewczyny??trzymamy mocno kciuki i calujemy z moja gromada:loveu: czy potrzebna jakas pomoc??
  11. heheh te psinki maja jakies zboczenie na punkcie butw...moja dobermanka ma to samo..wiecznie z czyims butem w pysku,,,no w koncu czuja Pancie i Panow:)
  12. do gory...dalej nic??nie da rady?
  13. no i teraz musze sie zgodzic z Patia...fakt takie tam maja wyobrazenie o psach w takich srodowiskach...ale zeby chociaz nastraszyc tego faceta ze sie ni zajmie policja...jesli sie wyprze psa to swoje sie strachu naje...chya..bo moze olac to z gory na dzien..ale oprocz straszenia to policja musi sie tym zajac...
  14. zgadzam sie w 100% fochistka...jak jego to nie ruszy to moze ludzi troche...AgaG postaram sie dowiedziec jak to i gdzie zglosic ale napisze co wiem (jesli cos sie dowiem) dopiero wieczorem bo teraz musze wyjsc..jesli ktos jeszcze ma mozliwosc to niech sie dowiaduje..Aga ma pelne rece roboty..
  15. co racja to racja...domek jest i oby juz na zawsze:multi:
  16. ok dziekuje..chociaz czasem chyba w koncu trafiaja na watek i przenosza ale jak nie to napisze:)
  17. ja pie...jak ja bym go spotkala...bac sie takiego??z jednej str sie nie dziwie ale ja bym juz mu pokazala....trzeba to zglosic koniecznie!!!!biedaczysko...co on zawinil ze kocha ludzi, ktorzy na to nie zasluguja??:-( :-( :-(
×
×
  • Create New...