Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. dalej nikt sie nie zglosil po sunie??
  2. musi to byc osoba maja ca duzo wolnego czasu i milosci i cierpliwosci...i chyba bez innych psow tak?
  3. kurcze Babel ma tak dobrze u Halbinki ze chyba za malo sie skupiamy na znalezieniu mu domku....ja tak przywyklam ze on u siebie:oops:
  4. biedna mordka...z nia naprawde trzeba duuzo pracowac co jest nierealne przy tylu bidach..:(
  5. jejku jaka radosc czytac takie nowiny:loveu:
  6. jejku ta psinka ma wszytskie kosci na wierzchu:(
  7. Bodzio jest piekny i kochany i na pewno znajdzie domek!!!!
  8. Babelek i spolka sa na pewno oaza spokoju...:evil_lol:
  9. czekam,y teraz na zdjecia Filki:)
  10. Ambra po raz kolejny serdeczne dzieki:)ale obiecalam ze sie naucze:oops: a Patia tez miala wielki udzial w znalezieniu psiakom domkow:loveu:
  11. kurcze:(najgorsze jest wlasnie to...ale jakos ulzyc biedakowi ehh takie marzenia moje.,...bo ja ciagle mam nadzieje ze jest dla niego szansa na jakies wyleczenie a tym samym adopcje...nadzieja umiera ostatnia...
  12. Jagienko a czy sa jakies przeciwskazania ze Berosik nie wychodzi na spacery?
  13. kurcze z tego co czytam to mala jest wszedzie oglaszana gdzie jeszcze szukac jej domku...
  14. oj Halbinka pozno poszla spac...a teraz nas opuscila na pare dni:)
  15. a jak tam nasza kochana psinka??grzeczna z niej dzewczynka??
  16. hahaha najgorzej w takiej sytuacji zachowac powage:)
  17. Aga zdjecia doszly i sa po prostu:loveu: p[ostaram sie by jak najszybciej trafily na forum ale mam jakies problemy z netem ale zrobie wszytsko:)
  18. zdjecie zdjecia zdjecia!!!ja sama nie wiem jak:oops: ale jak mi Aga przeslesz na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to ja przesle komus zeby wstawil:)
  19. Halbinko bedzie dobrze...gromada bedzie tesknic za Pancia na pewno ale beda grzeczne:)
×
×
  • Create New...