kurcze:(najgorsze jest wlasnie to...ale jakos ulzyc biedakowi ehh takie marzenia moje.,...bo ja ciagle mam nadzieje ze jest dla niego szansa na jakies wyleczenie a tym samym adopcje...nadzieja umiera ostatnia...
zdjecie zdjecia zdjecia!!!ja sama nie wiem jak:oops: ale jak mi Aga przeslesz na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to ja przesle komus zeby wstawil:)