Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. przepraszam ze jeszcze wracam do tego...ja chyba potrzebuje lopatologicznego wytlumaczenia...pojechalby ktokolwiek do schronu...dajmy na to ja,ktora nie wiem nawet jak sie tam zachowac i....po prostu chce wiedziec by np moc pomoc na przyszlosc... Aga moje auto potrzebuje mechanika ale jesli wchodzi to w gre pojade autobusem..mam wolne... o kurde nie mam wolnego ale jak na 9 to zdaze...bo mam na 10 wiec jak sie przydam to nie ma sprawy
  2. no to czekamy na fotki:loveu: Aga a jak u Was??
  3. ja podobnie jak sugarr chyba,nie rozumiem paru rzeczy...ktos napisal czy nie znamy nikogo kto by mogl wiec mam prosbe czy ktos moze wyjasnic mi jak to jest w takich sytuacjach?ja zrozumialam ze kiwi potrzebuje wolontariuszke by wyadoptowala psa...a teraz czytam ze ktokolwiek??
  4. biedactwo:( ale noemik nie martw sie roznie bywa...Elik bedzie zdrowy!!!!
  5. noemik nawet tak nie mysl.....wszytsko bedzie dobrze bo i Tobie i Elikowi nalezy sie w koncu szczescie i spokoj!!!!
  6. no i jak tam??ja na razie nie mam zadnych inf:shake:czy komus poszlo lepiej??
  7. o kurcze:lol:Alutka badz grzeczna:evil_lol:
  8. no wlasnie..tak czy siak trzeba od zaraz pytac wsrod naszych wetow...no i bedziemy myslec dalej:)
  9. 400 zl :crazyeye:super:loveu:
  10. no dokladnie...Jaga ma racje Wa-wa to byloby dobre...kurcze no ...jesli nikt sie tego nie podejmie to moze taka wyprawa weszla by w gre..tylko pieniazki na operacje, przejazd...no i domek by potem nie musial wrocic do schronu...
  11. Patia mowila ze poprosi Age by spytala dr. Kujawskiego ale nie wiem czy nie zapomniala..ja poprosze siostre by spytala dr. Slowinskiego:)i postaram sie u siebie u weta
  12. Perfi jest konkret babka:)oki to juz jestesmy dwie...sprobujmy podpytac wetow czy jest jakis specjalista od tych spraw...ale zastanawiam sie co z pieniazkami..chyba na razie nie ma co zbierac bo nie wiadomo jak to bedzie a ewentualnie bedzie trzeba oplacic jedna wizyte pierwsza..ale potem czy bedzie czas na zbieranie...ehh ja to jestem sama nie pozbierana...
  13. tylko teraz jaki plan?po pierwsze szukamy specjalisty od pupci...no i potem albo operacja albo:(:(pieniadze sie na pewno przydadza, a jesli uda sie sprawa z operacja to tymczas....i tu moze byc problem..zblizaja sie Swieta... halo halo jak myslicie??
  14. no wlasnie jak to jest z tym bo sie nie znam:oops:nie przepuszcza takie pieluchy??czy ktos sie pisze na akcje z Berosem??bo ja bardzo!!
×
×
  • Create New...