Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. Regisek ma swoj raj na ziemi:loveu: stojaczek na miski pierwsza klasa...my kupilismy mojej dobce taki stojak na 2 miski i ...stoi sobie w kaciku bo ni chce z niego ani pic ani jesc a miseczki na stolkach:)albo na tapczanie bo czasem lubi jesc w towarzystwie:lol:
  2. hahaha Chania mala aktoreczka...no psiaki potrafia sobie radzic...moze nauczy Bandiego paru sztuczek:cool3:
  3. hehehe tylko sie kobiety nie dajcie tam chlopom:)
  4. Pitty ja tez tak mowie ze swiata nie zmienie ale z drugiej strony zawsze to jakas czastka.... a Bandi ma na Chanie chyba dobry wplyw skoro tez przespala spokojnie Sylwestra:cool3:
  5. to dla psiakow straszne dni....moja sunia wczoraj nawet z klatki raz nie wyszla mimo ze juz nie strzelalali....
  6. nie mozemy tracic nadziei...serce mi sie kraje jak patrze na niego...gdyby byly pieniazki moglby isc do hotelu...
  7. no to piekna opowiesc...ach ten Platon-nic tylko sie zakochac:loveu:
  8. slicznie wyglada..taki szczesliwy...:loveu: proponuje tylko jakies krzeselko na mieske z woda coby mu sie kregoslupik nie pokrzywil:)
  9. biedactwo..taki piekny..potrzebuje cudownego domku!!
  10. grzeczna ,kochana Niteczka!!:loveu:
  11. no normalnie sie rozplacze zaraz:(Asta tak pragnie milosci..nie wie co sie dzieje...czemu jest atakowana ....blagamy o dom!!!!
  12. Pitty a my cieszymy sie, ze z nami jestescie:loveu:
  13. prosimy chociaz o tymczas!!!!:(
  14. Aga dziekuje za sliczna niespodzianke:loveu:postaram sie poprosicv kogos albo sama sie nauczyc (malo prawdopodobne:evil_lol:) i wkleic zdjecia Sonci na watek ( no i Filuni najnowsze)...ciesze sie ze Swieta przebiegly spokojnie i ze Sonia nie reaguje na petardy-zazdroszcze:) caluski dla wszytskich i udanego Sylwestra:)
  15. wlasnie taka mam nadzieje ze bedzie suchutko tylko musze sie dowiedziec czy teraz niezaleznie od pogody jest obowiazek zimowek czy tylko gdy jest slisko i snieg...
  16. :evil_lol: lancuchy co prawda mam ale jak pojade nimi po drodze sliskiej ale bez sniegu i jeszcze na letnich to mnie w domu.....;) czekamy na dalsze sugestie:lol:
×
×
  • Create New...