[quote name='Morgan:-)']No wow :lol: To już jutro :multi: :multi:
I chyba Asta zaraz w piątek pojedzie ze mną do Przemyśla, bo to jest długa trasa. Przygotuję jej "tron" obok mnie, zawiążę czerwoną apaszkę na karku albo założę odlotową koszulkę i dwie baby wyruszą w trasę. A co! Jak szpan, to pełną gębą :diabloti: :evil_lol:[/quote]
Morgan ale bedziesz miala towarzyszke podrozy:)super:loveu: