Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. [quote name='Morgan:-)']No wow :lol: To już jutro :multi: :multi: I chyba Asta zaraz w piątek pojedzie ze mną do Przemyśla, bo to jest długa trasa. Przygotuję jej "tron" obok mnie, zawiążę czerwoną apaszkę na karku albo założę odlotową koszulkę i dwie baby wyruszą w trasę. A co! Jak szpan, to pełną gębą :diabloti: :evil_lol:[/quote] Morgan ale bedziesz miala towarzyszke podrozy:)super:loveu:
  2. nie ma szans na chocby platny tymczas????
  3. brawo Karolcia dla Filki i cierpliwych trenerow:evil_lol:
  4. Toska serdecznie dziekujemy..co do terminu to wlasnie do Patii ma ktos z kliniki zadzwonic...ale kiwi ma racje, ze Patia ma kupe na glowie...trzeba ja jakos odciazyc..
  5. kurcze trzeba pomoc temu Panu..uratowal Rendi przed schroniskiem....
  6. kurcze jak milo czytac ze Bandi zaznaje milosci, ze potrafi sie nia cieszyc i z niej korzystac po latach w schronisku.... milego dnia:)
  7. masienka Ty za glupia??ja tyle nawet nie umiem:evil_lol:
  8. czy ten biedak jest w tym schronie w ktorym byl Golf co oznaczaloby brak spacerow??:(
  9. czy tylko mnie sie zdjecia nie wyswietlaja??:oops: ok sa:)masienka dziekujemy!!!!
  10. ja uwazam ze to swietny pomysl...moja rodzina juz w sieci nie kupi jak cos:)
  11. to teraz dopiero zaczela sie zrec z ich suka??przeciez troche czasu juz minelo...:(biedna sunia:(
  12. dzieki za informacje:)tak pytalam z ciekawosci czy daleka podroz ja czeka:)
  13. super Morgan!!a skad jestes (jesli moge spytac:oops:)
  14. pewnie ze sliczny!!i oby co raz zdrowszy!!!!!:)
  15. rewelacja....Toro bedzie grzal zadek w domku:)
  16. szansa dla Toro!!! Perfi z kim trzeba sie kontaktowac??ze schronem?
  17. super, dzieki aisaK za wiadomosc... mozna wplacac pieniazki!!!!
  18. no i jak?jest jakis hotelik w okolicy?moze w necie poszukajcie...
  19. o kurcze ale zawalilam:oops: Swieta, Sylwester..mam nadzieje ze sie nie gniewacie:pjuz wysylam do masienka..dziekujemy za pomoc:loveu:
  20. no wlasnie...co z kontem Berosika...musimy zbierac na juz...czy dziewczyny z Nadziei wiedza o tym??czy mozna juz wplacac na AFN?czy zakladamy osobna skarpete??
×
×
  • Create New...