Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. halbinko znowu lezka mi sie zakrecila:loveu:
  2. ja tam i do schronu i do hotelu bym sie chetnie wybrala:)
  3. no wlasnie,to wcale nie takie proste...jak wyplynie z serducha to i do czyjegos trafi...musze poznac dokaldnie jak to z tym naszym Berosikiem bylo..wiecie dziewczyny czemu go oddano?przez ten odbyt??i czy operacje mial 2 w schronie czy poza nim tez??no i wiek i takie tam,charakter...sprobuje cos splodzic ale nie bede umiala tego zrobic jako aukcji:(
  4. kochany Bandus...moze zrozumial ze lepiej trzymac z kobietami:evil_lol:
  5. kurcze ta aukcja jest swietna..wyrazna i chwytajaca za seducho...czy ktos potrafi zrobic podobna dla Berosa..mysle ze trzeaby bylo napisac jaka jest sytuacja i jakies pomocy nam trzeba w razie gdy operacja sie powiedzie lub nie...dt na pewno..moze staly...moze nawet gdy sie nie uda to ogrod...ale wlasnie tak chwytliwie....ja niestety jestem lewus w sprawach takich technicznych...
  6. no wlasnie zalamuje mnie dlatego ta sytuacja..bo Beros po zabiegu nie moze wrocic do schronu a co jesli sie nie uda??(tfu tfu):(:(:( no i martwi mnie to ze z tego co zrozumialam dr przyjezdza do kliniki a nie wiadomo na ile ...jak bedzie syt z dnia na dzien...trzeba myslec juz:)
  7. do kiedy Pan moze trzymac Rendi?musimy mu pomoc
  8. a czy jesli sie nie jest wolontariuszem to mozna jakos pomoc w schronie??
  9. no na to wychodzi elik...ale nic sie nie martw same sie zabierzemy nawzajem:)
  10. kurcze to moze i mnie ktos przygarnie:cool3:
  11. no wlasnie moze zdecydujecie sie na hotelik...musi byc jakis tanszy iz 40 zl w okolicy
  12. kurcze no wlasnie...i co teraz robimy??no bo nagle Patia dostanie tel ze dr przyjezdza,konsultacja,termin , zabieg...i co dalej??mozemy przez brak dt stracic szanse...jakies pomysly??
  13. no wlasnie a mnie chodzi o czas po operacji...no bo dopoki nie wydobrzeje to chyba zostaje w tej klinice (podobno maja opieke pozabiegowa) ale co dalej...jesli jeszcze domku nie bedzie???
  14. no wlasnie..niech sie ktos zlituje...:modla::modla::modla:
  15. czy naprawde nikt nie ma miejsca dla malenstwa...?gdyby nie moj zwierzyniec juz by byl u mnie..on sie na podusi zmiesci:)
  16. a czy ktos moze porozmawiac z Panem kierownikiem schroniska czy jest mozliwosc by Beros po zabiegu ewentualnym mogl czekac na domek w swoim boksie?wiem ze powrot do schroniska nie jest dobry ale z tego co pisza dziewczyny ma wlasny wybieg i dobre warunki a musimy wiedziec gdzie go zabierzemy...tzn chodzi mi o moment gdy juz nie bedzie potrzebowal opieki pozabiegowej...no bo chyba ze hotel..ale czy zdobedziemy tyle pieniazkow....
  17. kurde strasznie nie dobrze...schron nie jest dobrym miejscem dla psow ale...chociaz jest a teraz...czemu je likwiduja??w jakiej to miejscowosci??
  18. a co z psami, ktore nie zdaza znalesc domow??
  19. jejku blagam o kontrole...ten psiak nie moze spedzic zycia na lancuchu:(
  20. napiszcie do elik..gdy ostatnio byla potrzeba oferowala pomoc, ze pojedzie pociagiem...moze mialaby czas,,,
  21. hahahaha(przepraszam Morgan:))ale sobie wykrakalas:)
  22. pierwszy raz na dogo widze brak radosci ze szykuje sie domek...ale...u mnie tez jej brak...Babel=Halbinka:)
  23. o sa fotki:)kiedy ja sie naucze...:shake:
×
×
  • Create New...