Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. a czy sa moze jakies plakaty do rozwieszania??pomoge...kurcze trzeba ja bidule oglaszac...
  2. mam nadzieje ze sie udalo:)dzieki Anashar:lol:
  3. Patia bedziemy sie kontaktowac jak cos:) kiwi super:loveu:dziekuje...a teraz potrzebuje od kogos bardzo łopatologicznych wskazowek jak mam dac sobie banerek w podpis:oops:moze byc na gadu :)
  4. nie kupilam..jutro poszkam jeszcze...dla doroslych byly duze wiec albo dla duzego dziecka albo najmniejsze dla doroslych..
  5. do kiedy ta bida moze wogole zostac u tego Pana?
  6. czy ktos moglby zrobic mi sliczny banerek z Beroskiem,prosze:loveu:
  7. ja proponuje wiersz,ktory jest np na allegro Berosa,zdjecie slicznej mordki+pupki, no i ze zbieramy na leczenie bo Beros jest bez pomocy ludzi skazany na najgorsze...:(
  8. na aukcji Shilli uzbieralo sie duzo pieniazkow z tego co widzialam...nam tez by sie przydalo... kurcze troszke jestesmy w kropce bo jak daga slusznie zauwazyla schronisko nie bedzie po operacji dobrym miejscem na powrot...tzn chodzi o to ze wlasnie warunki nie do konca sprzyjaja rekonwalescencji
  9. [quote name='Agnieszka W']No proste ze swietnie! Jest mega madra. :loveu: Umie dawac głos, łape i siadać. Wie ze jak sie jej powie "czekaj" do moze dopiero wejsc do domu jak sie ja zawola - nawet jak drzwi sa otwarte!. Wie ze nie moze wchodzic do kuchni i jadalni, nie sępi przy stole bo wie ze zawsze dostaje troszke resztek. Bardzo lubi zupki wszelkiego rodzaju nawet warzywna! Tylko boi sie ludzi, i wszystkiego co nowe jak ja biore do rodziny (w aucie zawsze super grzeczna) to chodzi po osiedlu miedzy blokami mega skulona. A jak sasiadka chciala ja kiedys poglaskac to myslalam ze ze strachu wyrwie mi smycz z reka. Takze nie wiem jak bedzie wygladal nasz spacerek......:evil_lol: Aha no i oduczylam ja juz skakac po mnie jak sie wita, bo to juz nie szczeniak tylko wielki psiur i troszke wazy!!!![/quote] kochana psina..wie ze musi byc grzeczna jak ma tak dobrze:loveu: spacer?hmm mam nadzieje ze Sonka pamieta kto jej taki extra domek zalatwil :cool3:i po znajomosci sie zachowa:eviltong:
  10. Aga a Sonik jak sie sprawuje??
  11. no to jak?czy ktos da rade zrobic taka aukcje z cegielkami jak nam podsuwa daga??
  12. daga super ze dajesz dobre pomysly:) ja osobiscie aukcji zrobic nie potrafie:oops:
  13. no tak to jest...ale chyba cudu potrzebujemy zeby do soboty znalesc dom:(
  14. tam jest bloto..jak to na wybiegu w taka pogode...bedziemy z Panem kierownikiem starac sie pogadac ale jak go nie spotkamy to prze tel...postaramy sie bardzo..wiadomo
  15. no wiec wlasnie...albo Pan kierownik zgodzi sie przyjac Berosa z zagojonymi ranami albo... nie nastawiajmy sie wiec na operacje na 100%...no i co z tym jedzeniem...ja moge pojechac oprocz weekendu jakos w tyg ale 2 razy w tyg to ja moge kwiatka podlac a nie psa karmic:(
  16. dzieki daga:)moj nr 507058628.. Patia a czy moge prosic Twoj??na priva moze byc. a czy wlasnie w sobote bedzie Pan kierownik? powiemy jak jest, ze Beros ma szanse ale potrzebujemy ich pomocy czyli miejsca w schronie...wazne jest czy bedzie Pan kierownik kiedy przyjedziemy po Berosa...bo jesli nie to wypadaloby zadzwonic wczesniej i zapytac o to, bo inaczj nie wiemy czy zostawiac Berosa na zabieg...
  17. [quote name='jotka']Ludzie! Moze ten Azor jest zwyczajny, ale zeby zaraz miał byc bez domu docelowego?[/quote] azorej jest raczej nadzwyczajny:loveu:
  18. nic jeszcze nie powiedzial...po prostu chce najpierw zobaczyc psa... no to kto chce byc z nami w kontakcie tel??:razz:
  19. rozmawialam z Dr Ingardenem...niestety nie umial podac mi ceny, bo zalezy ona od bardzo wileu czynnikow i wszytsko ustalimy na konsultacji...nie on tez bedzie ja ewentualnie przeprowadzal wiec nie chcial sie za kogos wypowiadac...zalezy to tez od rodzaju tej choroby,czy bedzie trzeba cos amputowac,czy zaszyc czy cos innego...potem bardzo wazna jest opieka i przede wzsytskim specjalne jedzenie...jak powiedzial Pan Dr rozne sa wyniki..czasem wszytsko ladnie sie konczy , czasem odnawia..po rpostu musza zobaczyc Berosa i wtedy wszytsko sie ustali... ja sie boje tego ze bedziemy tam z Jaga i staniemy przed decyzja co robic...a nie majac Was (przenosnego neta z dogo:)) przy sobie bedzie ciezko:(
  20. no to juz..a wiec pani ktora odebrala stacjonarny nie ma pojecia...ale mam zadzwonic za godzinke to sproboje sie dowiedziec czegos...spyatal tez o czas opieki po operacji i zalecane jest 1 dzien ale zalezy to od nas...a w tym momencie chyba mnie Pani pomylila bo powiedziala ze wie od Pani Maji ze Ja(sunie jakas) trudno upilnowac wiec lepiej dluzej:roll: a czyj jest nr komorkowy?moze lepiej jak na niego zadzwonie?Patia czy moge sie powolac ze ty nas umawialas?
  21. tak daga pomysl bardzo dobry...tylko ze ja nie umiem...ale juz zwabiam na watek Anashara:cool3:
  22. Patia podaj prosze adres tej lecznicy i nr tel,faktycznie warto zapytac o cene...
×
×
  • Create New...