Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. milosc sie rodzi...teraz juz nie stare lata ze mlodzianowi nie wypada z dostojna dama;)
  2. jeden z moich psikow teznigdy sie nie bawil...nie wiedzialam ze wie jak sie to robi...a teraz-czasem sam lapie za miska,mauczyl sie od "siosty";)a jak Asta nie ma innego psiaka w domu to Morgan musisz jej pokazywac:)
  3. :loveu::loveu::loveu:Kasiu duuuuzo zdrowka dla Ciebie i dzidziusia:loveu:Bari wie ze musi byc grzeczny:)
  4. taki piekny pies...a czy sprecyzowali w jakis sposob nie spelnial ich oczekiwan?:angryy:
  5. Kasiu ja wiem ze Ty go bys nie oddala,ale zdaje sobie sprawe ze nie jest Wam latwo...kurde znajdzie dom,na pewno byle szybko... p.s z rosnacym brzuszkiem,przepraszam, ze jestem wscibska ale czy moge pogratulowac?:loveu::loveu:
  6. o Matko biedny...czy jest jakis pomysl??
  7. mnie po prostu brak slow:loveu::loveu::loveu:
  8. ale bedzie cudownie jak Ivi w koncu sie poszczesci....
  9. nie mam sily...z jednej strony ciesze sie ze ludzie w czas podejmuja decyzje niz jak wezma psa ,ale znowu odwolane:(:(:( rano dostalam wiadomosc ze dlugo dyskutowali z zona i nie sa gotowi na nowego psa, a pragnal by Miska miala super dom i przeprasza ....
  10. łłłłooooo matko Bari w schronie:(:(:( cos musimy wymyslic...j bede piatek,sobota troche "podrozowala"...porozwieszam ogloszenia tez w pobliskich miastach,moze tam ktos czeka wlasnie na Bariego....
  11. co do podatku to popieram w 100% a co do wyciagania Farta to mysle, ze jesli bedzie pomysl gdzie go ulokowac to znajdzie sie ktos anonimowy dla schroniska kto go wyciagnie...
  12. Mialam kolejna rozmowe w sprawie suni.p.Darek jest z Trzebini i mial kiedys dobermanke. Zgodzilby sie na wizyte przedadopcyjna i pytal tylko czy nie wyje jak zostaje sama bo mieszka w bloku...hmm no zobaczymy co z tego bedzie.jutro zadzwonie do Miski spytam co slychac , a p. Darek czeka na wiesci.o sterylce tez mowilam i rozmowa toczyla sie nadal...;)
  13. cholera no ,taki psi aniolek...ogloszenia sa...a w necie jest gdzies poza allegro??
  14. przepiekne!!!uwielbiam dalmatynczyki:loveu:
  15. [quote name='daga_27']a ja nie moge przewinac:roll:[/quote] przewinac tez nie moglam,puscilam i czekalam na 18 minute;)
  16. ja sama nie wiem.onni juz ja chyba kochaja ale jak pytalam czy suni nadal szukamy domu to caly czas slysze ze tak... nie maja chyba mozliwosci jej zatrzymac
  17. ja to widze,ale nijak pomoc...jakis tymczas,hotel...co to za zycie na lancuchu:(:(:(
  18. nie no takich ludzi powinno sie...:angryy::angryy::angryy::angryy:odebrac psu szanse na ratunek...ale sie wkurzylam!!:angryy::angryy::-(
  19. monita wlasnie co pytam o wyjazd to slysze," na razie z sunia pracujemy"... a z obserwacji to przegania psy jak sie zblizaja do domu...:shake:
  20. monita super napisane:loveu: kurcze Miśka chyba nie jest zbyt pozytywnie nastawiona do innych psow:(
  21. kurcze rozstanie bedzie bardzo bolesne a im dluzej tym gorzej...Bari jest cudasny...kazdy powinien go chciec
  22. [B]monita [/B]podaj tez nr domowy 0124156218 niektorzy wola dzwonic na dom niz komorke:)
  23. [quote name='monita']Ok dzięki, postaram się ładnie napisać :p Sama bym ją wzięła na DT, ale mam psa i nie wiem, czy by się zgadzały :???: Zabieram się za pisanie meila :p[/quote] a jakiego masz tego psa??:cool3::cool3:
×
×
  • Create New...