karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
U suni wszytsko w porzadku...Panstwo zaprosili nawet trenera ,ktory bedzie staral sie im pomoc w kwestii smyczy...psina zna komendy siad itp, jest ulozona i widac ze ktos ja tresowal,,,ale na smyczy ani rusz...nie ma szans..Panstwo chca wiedziec jak postepowac,,,naprawde dobrze zajmuja sie nia i choc mowia wprost, ze doswiadczenia nie maja wcale to robia co moga...w zwiazku z tym sterylka jest problemem bo nie da sie jej na razie przewiesc...ale moze doswiadczona osoba pomoze... a poza tym sunia jest podobno przekochana tylko musi sie do kogos przyzwyczaic..czasem sie jeszcze boi... aha no i jeszcze wskazna osoba majaca duzo czasu, bo sunia kocha towarzystwo
-
POGRYZIONY PŁOTEK w koncu sie doczekał. MA SUPER DOM
karusiap replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
nooo od razu lepiej sliczny pyszczku:) -
POGRYZIONY PŁOTEK w koncu sie doczekał. MA SUPER DOM
karusiap replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
no jak to nie??wracaj Skarbie!! -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
piekna gromadka:) moze halbinko zaktywizujesz Karoline i Age do jakis fotek:loveu: -
[quote name='Ylajali']Hejhej, dziś zdałam ostatni egzamin, jutro ruszam do Krakowa załatwiać swoje sprawy. Bardzo się cieszę :cunao:, bo to egzaminy wydawały mi się największą przeszkodą na drodze do Krakowa. Tak więc na razie wszystko zgodnie z planem! :cool3: Bari, nie daj im się jutro! :eviltong: Pozdrowienia, Ylajali :B-fly:[/quote] Gratulacje!!:lol:
-
ATAMAN: kaukazowaty z Ligoty znalazł już swój dom na stałe.
karusiap replied to Kasie's topic in Już w nowym domu
piekny psiak...jak dobrze, ze jest juz w dobrych rekach.. -
Kasiu zadzwonie jutro i zapytam jak to z tymi kotami dokladnie...pwoeim Ci ze dzis jestem w szoku w zwiazku z Satti a Pani pisala tylko rano..teraz cisza a ja czekam az mosii da rade wpasc zrobic wizyte przedadopcyjna ale ta zeby i jej i tej Pani pasowalo to przyszly weekend...w tamtych okolicach malo jest podobno dogomaniakow...
-
KRAKÓW-Krystian! I stał się cud!!! Zamieszkał w mieszkaniu Pani Eli
karusiap replied to Asior's topic in Już w nowym domu
hopkaj Krystek!! -
KRAKÓW mix syberian husky znalazł domek PROSIMY O PRZENIESIENIE
karusiap replied to Asior's topic in Już w nowym domu
psiak jest przepiekny!podnosze! -
ja o persie dostalam dzis wiadomosc,dlatego sie zmartwilam bo oprocz tego wszytsko wydawalo sie jak najbardziej ok...a Miska kurcze raczej do kotow na nie...prosilam mosii z dogo.jak nie dzis to w przyszly weekend moze zrobic wizyte u tej Pani...zobaczymy...fajnie by bylo gdyby jakis dobek domek znalazl:)
-
hmmm troszke dziwan sprawa bo do mnie Ula tez dzwonila...jest zdecydowana na Miske z mojego banerka:shake:nawet zgodzila sie na wuizyte przedadopcyjna,ktora zalatwaim...wiec troszke dziwne ze szuka tez innych bo pisala ze jest zakochana w tej suni i chce jej pomoc:roll: hmmm...ale zobaczymy bo podobno ma kota a ja nie wiem czy Miska lubi koty...