Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. U suni wszytsko w porzadku...Panstwo zaprosili nawet trenera ,ktory bedzie staral sie im pomoc w kwestii smyczy...psina zna komendy siad itp, jest ulozona i widac ze ktos ja tresowal,,,ale na smyczy ani rusz...nie ma szans..Panstwo chca wiedziec jak postepowac,,,naprawde dobrze zajmuja sie nia i choc mowia wprost, ze doswiadczenia nie maja wcale to robia co moga...w zwiazku z tym sterylka jest problemem bo nie da sie jej na razie przewiesc...ale moze doswiadczona osoba pomoze... a poza tym sunia jest podobno przekochana tylko musi sie do kogos przyzwyczaic..czasem sie jeszcze boi... aha no i jeszcze wskazna osoba majaca duzo czasu, bo sunia kocha towarzystwo
  2. nooo od razu lepiej sliczny pyszczku:)
  3. no jak to nie??wracaj Skarbie!!
  4. piekna gromadka:) moze halbinko zaktywizujesz Karoline i Age do jakis fotek:loveu:
  5. przepiekne:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:ale doszukalam sie tylko jednego kotka...przegapilam czy sa juz ofiary:evil_lol:?
  6. [quote name='Ylajali']Hejhej, dziś zdałam ostatni egzamin, jutro ruszam do Krakowa załatwiać swoje sprawy. Bardzo się cieszę :cunao:, bo to egzaminy wydawały mi się największą przeszkodą na drodze do Krakowa. Tak więc na razie wszystko zgodnie z planem! :cool3: Bari, nie daj im się jutro! :eviltong: Pozdrowienia, Ylajali :B-fly:[/quote] Gratulacje!!:lol:
  7. ja tez jestem zakochana w Barim:loveu::loveu:jest przeslodki i taki,,,bezbronny,powalajacy:loveu: za tydzien okaze sie co z mieszkaniem w Krakowie... Barus walentynko ciesz sie meskoscia ,,,ciesz:diabloti:
  8. no wlasnie wczoraj nie udalo mi sie dodzwonic,bede dzis dzwonila i dam znac:)
  9. piekny psiak...jak dobrze, ze jest juz w dobrych rekach..
  10. ok zaraz poszperam miedzy postami,czego sie w miedzyczasie podowiadywalismy i uaktualnie
  11. zawarte sa w nim wszytskie inf jakie mamy na biezaco mysle ,ze malo ktory watek jest czytelny dla ludzi z zewnatrz...idea przewodnia jest chyba jasna:dobermanka szuka domu i inf o niej sa podane
  12. aha...kurcze ja mam sentyment do takich cudnych rudziaszkow..sa naj....Oskarek musi znalesc najlepsiejszy domek...
  13. black do jakiej Azy??ja tez mialam strasznieee podobna Azunie,ktora odeszla po 16 latach:(
  14. Kasiu zadzwonie jutro i zapytam jak to z tymi kotami dokladnie...pwoeim Ci ze dzis jestem w szoku w zwiazku z Satti a Pani pisala tylko rano..teraz cisza a ja czekam az mosii da rade wpasc zrobic wizyte przedadopcyjna ale ta zeby i jej i tej Pani pasowalo to przyszly weekend...w tamtych okolicach malo jest podobno dogomaniakow...
  15. Bari taki dzielny rycerz,no prosze:loveu::loveu:aisaK super, ze Twoja corcia taka psiara,ma smykalke po mamie:cool3:no i utrzyma tradycje pomagania zwierzakom jak dorosnie:)
  16. jej dobek to samiec,ale ja powiedzialam ze Miśka bedzie wysterylizowana i nie bylo sprzeciwu...dlatego tym bardziej jest to dla mnie dziwne...
  17. psiak jest przepiekny!podnosze!
  18. ja o persie dostalam dzis wiadomosc,dlatego sie zmartwilam bo oprocz tego wszytsko wydawalo sie jak najbardziej ok...a Miska kurcze raczej do kotow na nie...prosilam mosii z dogo.jak nie dzis to w przyszly weekend moze zrobic wizyte u tej Pani...zobaczymy...fajnie by bylo gdyby jakis dobek domek znalazl:)
  19. hmmm troszke dziwan sprawa bo do mnie Ula tez dzwonila...jest zdecydowana na Miske z mojego banerka:shake:nawet zgodzila sie na wuizyte przedadopcyjna,ktora zalatwaim...wiec troszke dziwne ze szuka tez innych bo pisala ze jest zakochana w tej suni i chce jej pomoc:roll: hmmm...ale zobaczymy bo podobno ma kota a ja nie wiem czy Miska lubi koty...
  20. psy i koty musza sie dogadac bo jak nie:mad::mad::mad:
  21. ja tez mam dwa koty i radza sobie z psami...ale wiesz persy sa chyba z natury leniwe i niekoniecznie chce im sie zwiewac przed psami;)
  22. cholera zawsze cos musi sie stac:(:( Pani ma kota persa i z pewnoscia chcialaby by przezyl on spotkanie z Miśka...a akurat wczoraj Pani,u ktorej jest sunia mowila mi ze koty to jej wrog:(:(dopytam dokladnie...oby to byly wczoraj jakies moje przeslyszenia:shake:
×
×
  • Create New...