Tych topornych jest sporo,ale ja juz widze pozytywne rezultaty moich wiecznych stekow i jekow:evil_lol:
dzis ogladalam jakis serial (wiece W11 czy detektywi-te z "wyzszej" polki:evil_lol:) a tam mowia ze za znecanie sie nad zwierzetami 2 lata a gwalt na kobiecie dozywocie,,,a ja na to co to za prawo 2 lata:angryy: i pytam,kochanie jak Ty bys zrobil...a on mechanicznie-"za znecanie sie nad zwierzetami dozywocie..."...a co mial biedny innego powiedziec:evil_lol::evil_lol: