Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. blagam powiedzcie ktora sunie ma dzodzo?nie bylo mnie pare dni i nie przedre sie przez watek:oops::oops::oops:
  2. wrocilam:) slicznie dziekuje za pilnowanie watku;) o sunie dzwonila pewna Pani ale po rozmowie z mezem jednak nie moze sie zdecydowac.uwazam to za odpowiedzialna decyzje bo Panstwo maja 7miesieczne dziecko...wiec nadal szukamy zadzwonie po 20 zapytac co u suni i od razu dam znac;) dziekuje za ogloszenia i plakat:loveu::loveu:
  3. o kurcze a tylko pare dni mnie nie bylo:shake: faktycznie za szybko uwierzylismy, ze Bari ma domek... jestem spowrotem gotowa na akcje szukania domku trzymaj sie piekny:loveu::loveu:
  4. no i juz jestem:)caluski dla gromady:*
  5. biedny Drwal...:( a czy jest szansa, ze jest to cos co da sie leczyc??
  6. serdeczne caluski dla dzielnych dziewczyn:loveu:
  7. tak myslalam ale gafy nie chcialam strzelic:oops: no to :Rose::laola::popcorn:
  8. Tych topornych jest sporo,ale ja juz widze pozytywne rezultaty moich wiecznych stekow i jekow:evil_lol: dzis ogladalam jakis serial (wiece W11 czy detektywi-te z "wyzszej" polki:evil_lol:) a tam mowia ze za znecanie sie nad zwierzetami 2 lata a gwalt na kobiecie dozywocie,,,a ja na to co to za prawo 2 lata:angryy: i pytam,kochanie jak Ty bys zrobil...a on mechanicznie-"za znecanie sie nad zwierzetami dozywocie..."...a co mial biedny innego powiedziec:evil_lol::evil_lol:
  9. Asiu piekna walentynka:) Nawzajem cioteczko:loveu:
  10. Bede w sobote lub niedziele:)a Barusiwoi jeszcze pare wspanialych ciotek zostaje wiec jestem spokojna:)dziekuje Asia:loveu:
  11. Caluski malenki,nie bedzie mnie pare dni wiec caluje tym mocniej!!!
  12. Skarbie kochany trzymaj sie...mam nadzieje, ze zrozumie ze nikt mu krzywdy nie chcial zrobic...
  13. Walentynkowe caluski dla naszych milusinskich:loveu: Pitty nic sie nie martw.bedzie dobrze,jestem z Wami!!
  14. Perfi cudownie zaopiekuje sie Wedelkiem:)
  15. z tego co sie doczytalam na watku Wedelka ,okropnie znosi rozstania i gdy zostaje sam wyje,robi demolke i chyba ma biegunke z nerwow moze (przepraszam jak czegos nie doczytalam)...a teraz mialby zostawac 10 godz sam i dlatego konieczna jest opieka na te godziny!!!1
  16. o kurcze...konieczna osoba do opieki malutkim!!!:(
  17. no to z Sonki panisko sie robi...no pieknie,czuje sie juz pewna zupelnie:) ciesze sie ze wszytsko ok....czekamy na fotki i duzo zdrowka Aga!!
  18. no i potwierdzila Pani wet ze ma okolo 2 lat ( nie wiem czy juz to pisalam) kurcze ona bardzo potrzebuje stabilizacji...
×
×
  • Create New...