Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. [quote name='Asior']aa, bo myślałam,że poprostu samo mu przechodzi :) Ogłaszacie go w kundlu???[/quote] ehh a wiesz Asiu,ze nie wyslalam:oops:bo na miejsce raczej nie ma szans...
  2. [quote name='Asior']karusiap, a bierze antybiotyk?????[/quote] Bierze,bierze...
  3. Ale pomagaja sfinansowac czy sterylizuja w schronie?
  4. Kacperek ladnie nam przybiera cialka:loveu:szeleczki, ktore na poczatku lataly luzno,dzis nie daly sie zapiac:evil_lol: Kubraczek juz maly,pierze sie i oddamy:loveu::loveu::loveu: Poza tym moje malenstwo kaszle dalej.... aaa i stara sie zachowywac czystosc:)
  5. Grot byl dzisia w wysmienitej kondycji:loveu:Agamika biegla za nim z wywieszonym jezykiem:eviltong: A Grot...uciekal przed Amikiem:evil_lol:takie male,rude cus go gonilo natretnie:loveu:
  6. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/66/3716d299f7c4833emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/70/4b32544f0f1bf584med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/66/ce20b62128bf657amed.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/66/92b335a7653a2560med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl /70/43fd10dbf2927f8emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/70/287c18b9172e60a9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/70/ffae3de9c122d01dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/66/408230323c396970med.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/66/5b3bfb7f0a1a99d1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/66/a67e044ce0b86d84med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/70/2e53452ec598076amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/70/29a10043ba365909med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/66/b6245a6b75663ff6med.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/66/51a31ea32b8ae80emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/70/875a838d4f64a09dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/66/6f11f6d465754c55med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/66/2b60375b7bedb273med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/70/ff1f3699ca1de290med.jpg[/IMG][/URL]
  10. Lolitka:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/66/d151633144caf803med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/70/6682320d688252d4med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/66/fcb583d57c69dcd7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/66/16e842f6057b0a20med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/66/5011f7cf17bb2bdamed.jpg[/IMG][/URL]
  11. Apollo od czerwca nie jest w schronisku tylko w hotelu dla psow.
  12. i biega biega:loveu: sam nawet co raz czesciej trafia do swojego boksu,z nim spacer to prawdziwa przyjemnosc
  13. przeskoczylo znowu.:roll: a wlasnie,gdzie Amik ma ogloszenia?wie ktos?
  14. z Grocikiem jeszcze nie mial przyjemnosci,jakos zawsze inna para mu przypada na spacery:)ale nadrobimy:)moze nawet jutro:cool3:
  15. Ja tylko sprostuje jedno...bo ja moglam...i mialam jechac...tylko po prostu nie trzeba juz bylo.
  16. [quote name='Asior']jakiej Pani Eli???[/quote] Pani Ela,o ktorej pisala Foksia. Jutro jednak Pani Ela nie moze,zobaczymy..moze w czwartek
  17. ale nie,ze agresywnie...wlasnie nie wiedzialam jak to ujac...tak jak pies zza krat smakolyka chce przeciagnac:evil_lol:
  18. [quote name='Koniczynkakr']To tyle na dziś... nie chce zapychać dogo nadmiernie, za jakiś czas pozwolę sobie jescze wkleić parę fotek. Buziole[/quote] zapychaj zapychaj dogo:loveu:
  19. [quote name='majka50']Karolinko co u naszej malizny??????????:loveu: Trochę się martwię.[/quote] Dostaje antybiotyk i sie kuruje:) Jutro odwiedzinki:)
  20. Jaka cudna pannica,dumna dziewczynka:loveu::loveu:
  21. [quote name='Foksia i Dżekuś']. Po pierwsze ta pani najpierw zadzwonila do Karolina ,a[B] ze Karolina jja polecila to powinna pomoc w transporcie[/B] ,a nie nastawiac ta pania ze cos wolontariusz powinien zrobic , ta pani nie powinna miec zadnych pretensji bo na wszystkie warunki zeby tylko dostac suczke sie zgodzila ,a byly inne telefony i pewnie nikt nie smialby nawet prosic wolontariusza o wozenie juz swojego psa do weterynarza jezeli wczesniej powiedzila ze nie bedzie problemu z transportem.Po drugie odmowilam jej pomocy osobiscie bo nie mogla jej na ten czas odemnie dostac , ale dostala telfon do tozu i tam ja tez jak juz pisalam zadzwonilam i powiedzilei ze jak tylko pani zadzwoni napewno ta pomoc uzyska . Ale pani nie zadzwonila ,[B]Karolinka osobiscie tez tej pani nie zawiozla[/B] chociaz ona ja polecila ,a dobrze wiedzila ze pies nie jest pod moja opieka tylko tozu . .[/quote] Mialam sie nie odzywac,ale zostalam wywolana... Wiecej juz domu nie polece,skoro potem odpowiedzialnosc spada na osobe polecajaca. Powinnam pomoc w transporcie???Owszem,wie Pani dlaczego?? Dlatego ze wspaniali ludzie i pies w potrzebie porezebowali pomocy!!! Dlatego,a nie dlatego ze polecilam dom. Nie raz jezdzialm w psami juz wyadoptowanymi,bo wlasnie w poczatkowym okresie adopcji jak i calym dalszym powinnismy pokazac,ze dom nie jest sam.Ze pomozemy,doradzimy a nie tylko zostawimy psa i tyle!!! Karolinka nie zawiozla psa osobiscie??a moze Karolinka taczkami miala jechac? Roznica jest taka,ze Pani Pani Beato odmowila pomocy ,a wystarczyl jak widac bylo z wpisu Iwony,jeden telefon do niej.Mozna bylo chyba powiedziec "Ja niestety nie moge,postaram sie jednak kogos poprosic" , a nie mieliscie miec tranposrt to sobie radzcie. Karolina osobiscie nie pojechala ,ale Karolina wydzwaniala juz po ludziach i dzieki p.Irence i Romkowi mielismy jechac.Bylam juz z Romim umowiona,ale Panie znalazly inny transport-jak widac nie siedzialy z zalozonymi rekami. Co do KTOZu,sama Pani pisala,ze co...KTOZowskie psy inne?gorsze?A teraz wszedzie tylko "to nie moj pies tylko KTOZu"...Uwazam,ze angazowanie ich,gdy mozna naprawde pomoc w obrebie wolontariuszy a nie prosic o pomoc kierowce,ktory w tym momencie moze miec pilna interwencje, jest po prostu bez sensu . Dziekuje wiec za przypomnienie co ja powinnam robic jako wolontariusz-mysle,ze wywiazalam sie ze swoich'obowiazkow',bo w tej calej sytuacji tylko ja je mam jak widac:shake:
  22. My stalismy chwile przy nim z Panem,ktory przyjechal zobaczyc psiaki i Furio byl normalny...skakal,bardziej sie cieszyl,zloscil nie.... Ten Pan przylozyl do kraty reke,zewnetrzna czesc,zeby Furio powachal tylko,a ten tak delikatnie zabkami chcial dotknac:)
  23. [quote name='Koniczynkakr']ufff wklejam zdjęcia Negry, mam nadzieje że się uda :) [IMG]http://imageshack.us]Free Image Hosting[/URL[/IMG][/quote] nie widze:roll:
  24. co dzis sie dzieje:( jeszcze Bater:placz: [*]
×
×
  • Create New...