karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
Zara - malenka śliczna diabełka szaleje w cudownym domku w Krakowie
karusiap replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Ale pomagaja sfinansowac czy sterylizuja w schronie? -
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/66/92b335a7653a2560med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl /70/43fd10dbf2927f8emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/70/287c18b9172e60a9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/70/ffae3de9c122d01dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/66/408230323c396970med.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/66/5b3bfb7f0a1a99d1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/66/a67e044ce0b86d84med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/70/2e53452ec598076amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/70/29a10043ba365909med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/66/b6245a6b75663ff6med.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/66/51a31ea32b8ae80emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/70/875a838d4f64a09dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/66/6f11f6d465754c55med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/66/2b60375b7bedb273med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/70/ff1f3699ca1de290med.jpg[/IMG][/URL]
-
Lolitka:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/66/d151633144caf803med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/70/6682320d688252d4med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/66/fcb583d57c69dcd7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/66/16e842f6057b0a20med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/66/5011f7cf17bb2bdamed.jpg[/IMG][/URL]
-
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Apollo od czerwca nie jest w schronisku tylko w hotelu dla psow. -
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
i biega biega:loveu: sam nawet co raz czesciej trafia do swojego boksu,z nim spacer to prawdziwa przyjemnosc -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
karusiap replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
przeskoczylo znowu.:roll: a wlasnie,gdzie Amik ma ogloszenia?wie ktos? -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
karusiap replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
z Grocikiem jeszcze nie mial przyjemnosci,jakos zawsze inna para mu przypada na spacery:)ale nadrobimy:)moze nawet jutro:cool3: -
Psiaki zabrane przez KTOZ z Olkuskiej mordowni
karusiap replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Ja tylko sprostuje jedno...bo ja moglam...i mialam jechac...tylko po prostu nie trzeba juz bylo. -
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
karusiap replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
ale nie,ze agresywnie...wlasnie nie wiedzialam jak to ujac...tak jak pies zza krat smakolyka chce przeciagnac:evil_lol: -
Psiaki zabrane przez KTOZ z Olkuskiej mordowni
karusiap replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Foksia i Dżekuś']. Po pierwsze ta pani najpierw zadzwonila do Karolina ,a[B] ze Karolina jja polecila to powinna pomoc w transporcie[/B] ,a nie nastawiac ta pania ze cos wolontariusz powinien zrobic , ta pani nie powinna miec zadnych pretensji bo na wszystkie warunki zeby tylko dostac suczke sie zgodzila ,a byly inne telefony i pewnie nikt nie smialby nawet prosic wolontariusza o wozenie juz swojego psa do weterynarza jezeli wczesniej powiedzila ze nie bedzie problemu z transportem.Po drugie odmowilam jej pomocy osobiscie bo nie mogla jej na ten czas odemnie dostac , ale dostala telfon do tozu i tam ja tez jak juz pisalam zadzwonilam i powiedzilei ze jak tylko pani zadzwoni napewno ta pomoc uzyska . Ale pani nie zadzwonila ,[B]Karolinka osobiscie tez tej pani nie zawiozla[/B] chociaz ona ja polecila ,a dobrze wiedzila ze pies nie jest pod moja opieka tylko tozu . .[/quote] Mialam sie nie odzywac,ale zostalam wywolana... Wiecej juz domu nie polece,skoro potem odpowiedzialnosc spada na osobe polecajaca. Powinnam pomoc w transporcie???Owszem,wie Pani dlaczego?? Dlatego ze wspaniali ludzie i pies w potrzebie porezebowali pomocy!!! Dlatego,a nie dlatego ze polecilam dom. Nie raz jezdzialm w psami juz wyadoptowanymi,bo wlasnie w poczatkowym okresie adopcji jak i calym dalszym powinnismy pokazac,ze dom nie jest sam.Ze pomozemy,doradzimy a nie tylko zostawimy psa i tyle!!! Karolinka nie zawiozla psa osobiscie??a moze Karolinka taczkami miala jechac? Roznica jest taka,ze Pani Pani Beato odmowila pomocy ,a wystarczyl jak widac bylo z wpisu Iwony,jeden telefon do niej.Mozna bylo chyba powiedziec "Ja niestety nie moge,postaram sie jednak kogos poprosic" , a nie mieliscie miec tranposrt to sobie radzcie. Karolina osobiscie nie pojechala ,ale Karolina wydzwaniala juz po ludziach i dzieki p.Irence i Romkowi mielismy jechac.Bylam juz z Romim umowiona,ale Panie znalazly inny transport-jak widac nie siedzialy z zalozonymi rekami. Co do KTOZu,sama Pani pisala,ze co...KTOZowskie psy inne?gorsze?A teraz wszedzie tylko "to nie moj pies tylko KTOZu"...Uwazam,ze angazowanie ich,gdy mozna naprawde pomoc w obrebie wolontariuszy a nie prosic o pomoc kierowce,ktory w tym momencie moze miec pilna interwencje, jest po prostu bez sensu . Dziekuje wiec za przypomnienie co ja powinnam robic jako wolontariusz-mysle,ze wywiazalam sie ze swoich'obowiazkow',bo w tej calej sytuacji tylko ja je mam jak widac:shake: -
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
karusiap replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
My stalismy chwile przy nim z Panem,ktory przyjechal zobaczyc psiaki i Furio byl normalny...skakal,bardziej sie cieszyl,zloscil nie.... Ten Pan przylozyl do kraty reke,zewnetrzna czesc,zeby Furio powachal tylko,a ten tak delikatnie zabkami chcial dotknac:) -
Baster- już nie szuka domu - ma dom u doddy :)
karusiap replied to Gosia>>>'s topic in Już w nowym domu
co dzis sie dzieje:( jeszcze Bater:placz: [*]