karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
karusiap replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
od Kulfonow to potrafi:mad::placz: a wyjasnic,ze ten szczegolnie inteligentny wyraz pysia nie wzial sie bez powodu to juz nie laska?? Moje sloneczko glowke ze sniegu otrzepywalo,a paparrazzi (czy jak to sie tam pisze:oops:) tylko na to czekala:cool1: :evil_lol::evil_lol: Amiczek naprawed bardzo sie juz osmielil,sam podbiega i smieje sie zeby go poglaskac:loveu: -
u Yetiego wszystko dobrze,uwielbia spacery,jest cholernie radosny i skory do zabaw:loveu:takie sloneczko:loveu: Dzis sie czesalismy,ten peis jest pozbawiony cienia agresji....meczylam,czesalam,wyrywalam martwa siersc a on tylko nakrecal sie do zabawy:loveu: Wyczesalam chyba 2 tony bo nie ladne nam sie futerko zrobilo... Nie mozemy sie tez cos pozbyc tych lablii mimo,ze Yeti pieknie przytyl. Jemy sobie witaminki na siersc piekna i czekamy na domek:)
-
dla niedowiarkow nasz grubasek:loveu::loveu::loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/69/83e7082dc96947bemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/69/fbe5f066b9bf4a69med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/69/b0d8880a574bfaf7med.jpg[/IMG][/URL] ciotka dawaj calusa:evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/73/3ad8587dab023b56med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/69/b6614bf6e3fff901med.jpg[/IMG][/URL] Kacprutek dzis nie kaszlal,za tydzien szczepienie a wczesniej chcialabym zbadac mu kal,bo badania krwi wskazywaly na robale..zobaczymy czy wszystko na sie uda;)
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/73/29eae82ff093ba10.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/69/caf1c111e0330011.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/73/cf9b19c38c229a9d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/73/8e5b3982c8c65688.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='epe']Karolinko! A ta pani co nad Sudołem mieszka nie jest chętna na Kacperka? Czy Ty uważasz,że się nie nadaje?[/quote] :oops::oops:bylam pewna,ze pisalam Pani po wizycie jak poszlo:oops: a wiec...tej Pani...zawozimy dzis...kotka.... Ona chce po prostu przyjaciela a my doszlysmy do wniosku,ze spokojna paroletnia kicia bedzie lepsza niz psiak:)
-
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
karusiap replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Pani Mariolu...nikt nie moze Pani dyktowac takich rzeczy...To Pani jest z Pajutem zawsze,na dobre i zle...i tylko Pani wie....czuje to i ma prawo mu pomoc,jesli tak bedzie trzeba... -
Beda zdjecia,bede:) Bede dzwonic do Pani z Bielska,bo obiecalam dac znac po wizycie p.Eli. Oczywiscie domku szukamy nadal,bo ja psow nie rezerwuje....Wolalabym,zeby dom byl z Krakowa lub okolic....Ale wszystko sie okaze... Na razie maluszka chce zaszczepic jak przestanie kaszlec,bo bez tego do domu na pewno nie pojdzie.
-
dostalam takiego maila: młoda suczka pilnie poszukuje domu. Została znaleziona wczoraj na skrzyżowaniu w centrum miasta, przez moja koleżankę. Zwierzak jest kochany, oswojony - pewno został porzucony przez właścicieli, bo miotał się jak szalony między samochodami. Jeśli macie możliwość i chęć przygarnięcia psiaka, proszę o kontakt z Basią:507 810 155 Sprawa jest pilna, ponieważ koleżanka która znalazła psa wyjeżdża w niedziele na 4 miesiące z Polski.
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Wczoraj zostawilam u lekarza 95 zl: 70 badanie krwi Kacperka, 17 witaminy dla Yetiego, 8 tabletka na odrobaczenie dla Kacperka. Dzis kupilam Yetiemu Heparegen oslonowo: 10,65. W hotelu zostawilam tez 100 zl,zwrot dla p.Tomka za badanie kalu Yetiego i antybiotyk Kacperka. Kupilam dzis Yetiemu tabletki na lamblie za 96 zl,jelsi one ich nie wytlucza to nie wiem co... -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
mamy kolejne 60 zl od BUDRYSKA z bazarku rzeczy od Ela and Krzys:) -
Marysiu Fredzio zyje jak paczek w masle:evil_lol:jest rozpieszczany i kochany bardzo:loveu: Bardzo kocha swoich Panstwa a szczegolnie....Pana Wojtka:loveu:
-
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
karusiap replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
a czy ktos pisal,ze on lapie zebami?:roll: -
[quote name='aleksandra janina']Witam! Nie było mnie tu kilka dni, przez ten czas pracowaliśmy z Sonią. Pojawił się problem jej kontaktów z kotką. Odkąd spotkały się razem w ogrodzie, gdzie Sonia zaczęła napastliwie gonić kotkę, aż na drzewo, nie daje jej spokoju (odezwał sie instynkt psa łowczego? gen psa tropiącego zwierzynę?). Od tego czasu gnębi kotkę non stop, doszło do tego, że muszą być w oddzielnych pomieszczeniach, jeść osobno. Nie wiemy czy Sonia jest zazdrosna o Klarę. Jest też bardziej agresywna w stosunku do nas (mnie, syna a nawet męża któremu do tej pory okazywała największy szacunek). Zaczepia wszystkich zębami- niby w żartach, chwyta za ręce, nogi, podskakuje do nas. [B]Jest jakaś krnąbrna, nieposłuszna[/B]. Myśleliśmy, że większa dawka ruchu dobrze jej zrobi, np. zabawy w ogrodzie, długie spacery, że po takim wybieganiu uspokoi się. Ale po powrocie do domu jest jeszcze gorsza, jakby nakręcona. Jeszcze bardziej dokucza. Do tej pory prawie zawsze słuchała męża, od pewnego czasu nawet do niego potrafi doskoczyć, zaczepić. Sa sytuacje, że boimy się, że doskoczy niby w żartach np. do mojej 82 letniej mamy i jej coś sie stanie.Mamy poważny problem i nie wiemy co zrobić. Pokochaliśmy ją, robimy wszystko, żeby była u nas szczęśliwa, staramy się wynagrodzić jej ten czas, gdy sie tułała. Ale boimy się co bedzie dalej? Czy możemy ją zostawiać samą z moją mamą? Jak długo można ja izolować od kotki? Czy popełnilismy jakiś błąd?[/quote] tak jak tamb napisala....a jaka ona ma byc?? Jej nigdy w zyciu NIKT NICZEGO NIE UCZYL....ludzie tylko mieszaja jej w glowie.Nie mozna wymagac od niej chodzenia przy nodze i zachowania na tip top po 10 dniach bez szkolenia nawet we wlasnym zakresie:roll: