Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. No jak na sterylki sie nie zgodzi to tak zaraz stado ebdzie nowe....
  2. Jezeli nie wypadnie nic niespodziewanego to Lolitka wystapi w przyszlym tygodniu w Kundlu Burym:multi::multi:
  3. 15 zl od matrioszka2, 55 zl od izabela29 z bazarkow Brucio:loveu: luty nadal nie zaplacony:roll:
  4. Sprobuje popytac o dobrego weta z Krzeszowic. Rozumiem,ze ta Pani zgadza sie na szukanie psom domow? Trzeba by wybrac sie ktoregos dnia w pare osob,spisac wszystkie psy i porobic dobre zdjecia....no i czym predzej sterylki...
  5. [quote name='Soema']Czy jest ktoś z okolic Krowodrzy/Azorów, kto mógłby mi pożyczyć aparat albo zrobić moim tymczasowiczom zdjęcia porządne do ogłoszeń?[/quote] Postaram sie pomoc;) Daj znac na PW albo tel,kiedy Ci pasuje,to jakos sie dogadamy.
  6. zaistniala sytuacje moge wyjasnic tylko tak,ze podsiwadomie myslisz ze chcesz adoptowac mamuske.nie mozesz biorac pod uwage Twoj inwentarz...wiec....myslisz,ze jak oddasz Zolze to wezmiesz Mamuske... po prostu chcesz pozbyc sie Zolzy,bo mamuska a Mika hmmmmm:evil_lol:
  7. takie cudo tyle w hotelu...jest naprawde kochanym,milym psem:loveu::loveu:
  8. rewelacja!!! Krosno to dobre miejsce:loveu:
  9. Tamarko,jesli w Wieliczce to pewnie 150 zl.
  10. W tym tygodniu wyjatkowo jutro:) Oby pogoda sie taka sliczna utrzymala...
  11. [quote name='majku33krakow']podblok przyjade ty wyjdzies i ci podam[/quote] Wolalabym,zebys gdzies zostawil a ja albo Jaga sobie odbierzemy.
  12. [quote name='majku33krakow']a nie moge ci to dac,zrobisz sobie co chcesz.[/quote] oczywiscie,ze mozesz.Nie bardzo wiem tylko jak.
  13. [quote name='weszka']A mnie dzisiaj odwiedził Negrulec :loveu: Będą śmieszne fotki ale już nie teraz bo mi się oczka zamykają.[/quote] nie moge sie doczekac:cool3:
  14. Dziekujemy majku bardzo,czy mozesz zrobic zdjecia,zeby moc juz wystawic bazarek?
  15. Dzieki kochanej Brucio:loveu: mamy 65 zl od izabeli29 i 19 zl od matrioszka2 z bazarkow oczywiscie:)
  16. agamika nakrecila jak Apollinek wspaniale sobie radzi:loveu::loveu: [URL=http://s301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/apollo/?action=view&current=100_9238.flv][IMG]http://i301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/apollo/th_100_9238.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/apollo/?action=view&current=100_9239.flv][IMG]http://i301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/apollo/th_100_9239.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='Gosiapk']Wiem, ale nie z nowego domku prawda?[/quote] Wszystkie, na ktorych Kacperek jest w jakimkolwiek domu,czyli ostatnie zdjecia sa z JEGO nowego ,jedynego domku.Nigdy wczesniej nie mial domu. Tez wczesniejsze sa z hotelu,ale z domku tez juz sa,na kanapach itp:) Nie ma z przeciagu ostatnich paru dni,bo nie bylam w odwiedzinach od czasu jezdzenia po lekarzach.
  18. Barus:multi::multi: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/78/5ca65f567ff7a244med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/78/ec4108d3f963517fmed.jpg[/IMG][/URL]
  19. Amik:multi:Amik jest kochanym skoczkiem,lazikiem i biegaczem przełajowym:loveu::loveu: On normalnie sam juz podbiega do czlowieka i skacze po nogach z radosci:) Moje skarby kochane,nawet dzis calusa w nos dostalam:loveu: A co sie dzis stalo to jestem dumna....Amik....zaszczekal...no prawie zaszczekal. Szlismy sobie z gorki,a te duze chlopy Drwal i Grot ze swoimi dziewuszkami spowalniali eskapade.No to Amik podskoczyl pare razy i.... Raf Raf!!! A potem prawie sie udalo i wyartykulowal cos w rodzaju HAU!!!! :loveu::loveu::loveu:
  20. Wszyscy dokarmiaja,nikt nie podaruje kawalka ogrodka,standard;/
  21. [quote name='Gosiapk']Tylko jedno zdjęcie? :cool1:[/quote] Przejrzyj watek jest ich znacznie wiecej:roll:
  22. Lolunia bryka sobie na spacerkach,ale zaczynam sie martwic. Nie mozemy dac jej tyle czasu ile dziecko potrzebuje.W tym momencie powinna uczyc sie swiata w swojej rodzinie,a ona? Jest przerazona gdy widzi samochod,nawet obok zaparkowanego nie przejdzie za cholere.Trzeba ja brac na rece. Nie zna wielu rzeczy,ktore bedzie musiala poznac w miescie,jak wtedy bedzie reagowac? Wylysienia na nosku sa nadal,ale chyba juz nie takie jatrzace sie...Tak jakby sie goily.Widziala je p.wet i kazala nadal smarowac. Nudzi sie biedactwo:(
×
×
  • Create New...