Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. nikt Foxiastej źle nie życzy, po prostu 1 pies to super sprawa, a 2 jeszcze lepsza :mdrmed:
  2. up up up up :shake:
  3. tymczasem podrzucę dziadka ;)
  4. Chandler, podaj mi swojego maila, to przekieruję tę osobę na Ciebie bezpośrednio ;)
  5. szpadlem:evil_lol:
  6. wiq

    czarno-ruda galeria

    może po obroży, hę?.. :P
  7. dostałam z allegro ofertę płatnego DT dla Marleya. jesteście zainteresowane?
  8. Rota się przypomina!
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Od-Nowa']stwierdzić to jeszcze nic. jakby tak sie zerwać i pojechać o 2 to by było coś :eviltong:[/quote] chciałam, ale nie miałam tramwaju ani busa:evil_lol: [quote name='basia bonnie']ja miałam podobnie :evil_lol: na wystawe do wrocławia miałam pociąg koło 4 rano, bo miałam przesiadkę no więc koło 22 się kładłam spać i nagle prawie zawału dostałam, bo sobie przypomniałam, że zapomnialam się zapytać matki czy ja w ogóle mogę jechać(znaczy bardziej jej oznajmić że jadę) :evil_lol: bo ona miała mi dać kase i zawieźć na pkp(19km)! :evil_lol: na szczęście się udało...:lol:[/quote] ja na miejscu Twojej matki bym Cię rozczasła:evil_lol: [quote name='Owczarkowa'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f620/czarno-ruda-galeria-czyli-fcry-osa-32781/"][IMG]http://img17.myimg.de/Beznazwy1114f390.jpg[/IMG][/URL][/quote] dzięki!:multi: będę miała w zapasie!:multi: [quote name='Od-Nowa']banerek fajny ale gdzie Adusia?? :roll::angryy:[/quote] adusia trafi do ava:eviltong: [quote name='olekg89']Starczy jeden flat i tak tylko ja odróżniam:cool3: OO moi synowie tam w głębi.Jacy śliczni:evil_lol: i ruda chabeta.:lol:[/quote] mosz recht, Ty i Tania:evil_lol: synowie rosną i śmierdzą:cool3: [quote name='eria']a to nie Ada na banerze jest????????[/quote] toż to Moniczka w swej czystej postaci ;)
  10. myślę, że możesz dodać, że to pilne, że bardzo potrzebne ogłoszenia...
  11. podnoszę! ile jeszcze Rota ma czekać na dom?.. :shake:
  12. myślę, że da radę któryś z trymerów hakowych albo furminator :cool3:
  13. Satka tonie w zielonościach :mdrmed: Pokazałam zdjęcia kumplowi: "Satucha? Ale ładna!" ;P
  14. mogę mu wystawić allegro, ale poprosze o tekst i ładne zdjęcia na PW..
  15. Tania, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość - jednak wybrałam się na Śląsk.. taaak.. wiem, grunt to konsekwencja :D
  16. wiq

    czarno-ruda galeria

    narazie wyczesałam, ręce mi odpadają :P bo tak, jestem psychiczna i o 2.00 w nocy stwierdziłam, ze jednak pojadę do suk... :roflt:
  17. dobrze, że są foty, dołączę jutro do allegra ;)
  18. zostaję na weekend, cieszysz się? :loveu: popodziwiam Twoje mistrzynie :mdrmed:
  19. ja tam nie śledzę ich poczynań, jedyne, co mnie złości to to, że nie możemy się doprosić o kasę na to ogłoszenie.. co do bazarku - potrzebny by był ochotnik, do którego można by po prostu przesłać fanty, żeby zajął się zbieraniem wpłat i wysyłką..
  20. może dziś będą zdjęcia?;P Sati ma szczęście, że planowaną ma sesję zdjęciową, a nie sesję na uczelni:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. fatum jakieś nad tym psem wisi:shake:
×
×
  • Create New...