-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
trzymam mocno! gdzie dziewczyny z Milanówka? :P
-
[Śląsk]Porzucony,stary,przerażony-JUŻ w nowym DOMU!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
świetne wieści! zaraz zmieniam tytuł wątku :P -
[Śląsk]Porzucony,stary,przerażony-JUŻ w nowym DOMU!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
Kamii, dziewczyny Cię chyba na rękach będą nosić, jak zawieziesz Ernesta do DS :Rose::multi: -
mnie się ostatnio trafił konduktor śmiertelnie bojący się rudej :evil_lol: zazwyczaj są bardzo dobrze nastawieni do psów, a ten biedak chodził po ścianach ;)
-
gonek, o, dokładnie, ja jestem bardziej wyrzutnią :evil_lol: wyrażanie emocji - fuj :( negatywnych - jak najbardziej, głośno i wyraźnie :evil_lol: ale chwalenie i szczera radość - hjuston, mamy problem :evil_lol: Mona już dziś spokojnie, tfu tfu tfu ;)
-
...:::DORA uratowana "majorko-amstaffka" // WAKACYJNIE:::...
wiq replied to natalia_aa's topic in Foto Blogi
bardzo lubię tu zaglądać :mdrmed: czekam na c.d. ;) -
nakręcanie Rudej na szarpanie idzie dobrze, już goni za mną z zabawką :P w sumie zawsze to lubiła, ale chodzi o to, że zaczynam przejmować kontrolę w zabawie ;) gdyby nie te upały przyjemniej by się z nią ćwiczyło :placz: ale robię postępy, nie ma co, pierwszy pies wcale nie aportował, dwa kolejne, popsute totalnie, jakoś udało się odratować, choć aportują bez wielkiej pasji, za to czwarty ma totalną korbę na aporty, tylko że ja tego nie kontroluję :evil_lol: miejmy nadzieję, że piąty będzie miał korbę i będzie grał na moich zasadach :evil_lol: a Monika dziś narobiła nam strachu - na spacerze zakrztusiła się czymś okrutnie, próbowała odkaszlnąć, zwymiotować, napinała się i odksztuszała bez skutku :shake: na koniec poszła jej krew z nosa, w ilości niczego sobie.. :cool1:
-
co ten pies musiał przejść, że po tylu miesiącach nadal trzyma taki dystans :shake: a jak z kasą, jakis bazarek by sie pewnie przydal, co? ;)
-
ja tam lubię te 6ciołape gadziny, ale psi zdjęcia też chętnie obejrzę :loveu: łał, Foxiasta jest rówieśniczką Ady ;)
-
nie, to jest pierwszy stopień ;) ha, dla moich to te nieszczęsne ''waruj'' i ''siad'' w marszu :shake:
-
:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: :diabloti:
-
BOB & Marley- psy w stylu reggae szukają domu. Nowe zdjęcia - strona 5
wiq replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
ta, chłopcy bardziej bluesowi :evil_lol: -
tekst jest na pierwszej stronie, aczkolwiek coś świeżego i krótszego nie zaszkodzi ;) nie na wszytskie portale ogłoszeniowe wchodzą te epopeje - jest limit znaków ;)
-
brzydki jak noc, i jeszcze ta przepuklina... :scared: :evil_lol:
-
taki wstępny projekt jest, żeby pojechać zdawać PT1 październiku do Rybnika, dla Was A4 to w sumie niedaleko :P [url=http://www.dobermann.net.pl/Regulamin%20PT.htm]REGULAMIN PT[/url] to jest chyba najaktualniejszy regulamin :evil_lol: jutro muszę się zwlec najpóźniej o 6.00 gnojków poćwiczyć, bo później kaszana z tym upałem :shake:
-
no więc powtórzę, że nie widząc psa ciężko coś doradzić.. to co ja rozumiem przez normę dla Ciebie może oznaczać coś przeciwnego, i vice versa :P przyczyn może być dużo, nie tylko jakieś ONkowe sprawy, ale wady rozwojowe, urazy, złe żywienie... tfu tfu tfu, odpukać, oby to była zwykła szczeniacka niezgrabność ;)
-
tak, jeszcze mi dziś Ziunia napisała smsa, czy pamiętam o egzaminie PT w październiku :evil_lol: na szkolenia mogę sobie jeździć, ale egzamin... :scared: taa.. będzie taka rachityczna jak my 4 :roflt: ale podrzuć, potrzebuję jakie bydlę wytrzymałe do rowera, bo ostatnio nawet Bystra się snuje 50 m za kółkiem :placz: chyba upały i frisbee dały jej popalić ;)
-
Szpilka, byłoby super :modla: ja jej jakieś pojedyncze wrzucam, ale taki pakiet to wymarzona sprawa :Rose:
-
gdzie dom dla Lando?.. :(
-
co słychać u partyzantki ? :P
-
BOB & Marley- psy w stylu reggae szukają domu. Nowe zdjęcia - strona 5
wiq replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
jakieś nowości u panów? -
a tu znów zastój?..
-
[Śląsk]Porzucony,stary,przerażony-JUŻ w nowym DOMU!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
nie mogę się doczekać wieści z nowego domu :P brawo dziewczyny! :) -
kurna, Ernest idzie do domu, starszy, brzydszy, bardziej schorowany, a nasz piękny Nikoś?..
-
[url]http://img139.imageshack.us/img139/786/dsc06659z.jpg[/url] to zdjęcie rządzi :mdrmed: wiesz, ciężko powiedzieć nie widząc psa.. faktycznie duże rasy są takie nieposkładane, ale pewnie nie zaszkodziłoby obmacanie szczona przez ortopedę albo mniej inwazyjne od RTG, USG stawów.. no i dobra karma, pilnowanie wagi psa, dywany, ostrożnie ze schodami, skokami, biegami...