tekst z pierwszej strony nie jest zły ;)
szczerze mówiąc uważam, że Alina ma rację - skoro ma dobre warunki, to po co targać ją do hotelu? zauważmy, że w hotelu już była.. właściel, schronisko w Ostródzie, hotel, poźniej chyba drugi, którego właścicielka oddała ją do schroniska w Milanówku...
skupmy się lepiej na szukaniu DS.
ja jej wystawiam allegro, irysek załatwi pakiet ogłoszeń, Negri artykuł w MP, pościągajmy więcej ludzi na wątek, podbijajmy i dom się znajdzie, nie ma bata :P