Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. wiq

    czarno-ruda galeria

    taa.. :D czekam, aż się ochłodzi, żebym mogła z nią trochę poćwiczyć ;) a za to w sierpniu będzie to kundel IPOwski :evil_lol: natomiast flaty powoli przeistaczają się w labki, maszynka się dotarła i w końcu jako tako tnie :diabloti:
  2. wiq

    czarno-ruda galeria

    kundel faktycznie dał czadu, pierwszy raz jechał pociągiem, tramwajem, autobusem, był na szkoleniu z obcymi ludźmi i psami, a nawet, po zdjęciu okowów (kagańca i smyczy :evil_lol:), nie utłukł żadnego psa i pogonił za dyskami :evil_lol: natomiast mnie czeka duuuuużo pracy, zaczynając od motywowania psa, kończąc na technice rzutów.. :P ale ćwiczymy :mdrmed:
  3. wiq

    Precel&Bazyl

    nie wierzę oczom własnym, zdjęcia Bazyla.. :P a wdzianko w ochronie przed strzałem? :evil_lol:
  4. [url]http://images45.fotosik.pl/161/e8105a1f5be1729bmed.jpg[/url] żeby się na drutach nie zawiesiła :evil_lol:
  5. wiq

    czarno-ruda galeria

    zaraz tam na łyso.. na krótko, od razu ładniej wyglądają :loveu:
  6. wiq

    czarno-ruda galeria

    zlot, woodstock - bleee rok temu się opamiętałam :grin:
  7. wiq

    czarno-ruda galeria

    zlot, o matko, trzeba mieć źle w głowie, żeby na to tracić kasę :shake: to jak wrócisz daj znać :P moje są ogólnie unikaty :loveu:
  8. wiq

    czarno-ruda galeria

    Barbaro, może w przyszłym tyg? :diabloti: a wiq dziś cięła psy..:D powoli wynurzają się z chaosu, jedna łapka, jedno uszko, druga łapka... :evil_lol: i jednak maszynka za 150 zł nie jest w stanie pokonać futra Ady :evil_lol:
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    mam dla Was złą wiadomość: wróciłam! :multi: :evilbat:
  10. Kamila, żebyś wiedziała, że tak wygląda rozumowanie Gośki :roflt:
  11. tekst z pierwszej strony nie jest zły ;) szczerze mówiąc uważam, że Alina ma rację - skoro ma dobre warunki, to po co targać ją do hotelu? zauważmy, że w hotelu już była.. właściel, schronisko w Ostródzie, hotel, poźniej chyba drugi, którego właścicielka oddała ją do schroniska w Milanówku... skupmy się lepiej na szukaniu DS. ja jej wystawiam allegro, irysek załatwi pakiet ogłoszeń, Negri artykuł w MP, pościągajmy więcej ludzi na wątek, podbijajmy i dom się znajdzie, nie ma bata :P
  12. jak założycielka wątku tu zajrzy to na pewno zmieni;) po prostu niektórzy nie siedzą 24/7 na dogo :evil_lol:
  13. anett, zdolna bestio! :P
  14. przypominam o Rotce, może jakaś pomysłowa dusza się tu napatoczy, jak ją zobaczy.. ;) pomysłów na znalezienie domu nigdy dość :cool3:
  15. hopnę se z braku laku...
  16. wiq

    Furminator

    aaliw, moje też tak przysypiają :evil_lol: Toller, kupuj, warto :P
  17. ale boski dziwak, jak moja ruda, tylko w wersji czekoladowej ;)
  18. w poniedziałek będzie się działo...:evil_lol:
  19. od Olka tak leniem śmierdzi, że aż na pół dogo czuć :evil_lol:
  20. Ernest na pierwszą i do domu!:multi:
  21. co do Boba, zawsze można mu założyć osobny wątek, ale tu ma już gotową ''publikę'' ;)
  22. hopnę se z rana...
×
×
  • Create New...