[quote name='Od-Nowa']stwierdzić to jeszcze nic. jakby tak sie zerwać i pojechać o 2 to by było coś :eviltong:[/quote]
chciałam, ale nie miałam tramwaju ani busa:evil_lol:
[quote name='basia bonnie']ja miałam podobnie :evil_lol: na wystawe do wrocławia miałam pociąg koło 4 rano, bo miałam przesiadkę no więc koło 22 się kładłam spać i nagle prawie zawału dostałam, bo sobie przypomniałam, że zapomnialam się zapytać matki czy ja w ogóle mogę jechać(znaczy bardziej jej oznajmić że jadę) :evil_lol: bo ona miała mi dać kase i zawieźć na pkp(19km)! :evil_lol: na szczęście się udało...:lol:[/quote]
ja na miejscu Twojej matki bym Cię rozczasła:evil_lol:
[quote name='Owczarkowa'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f620/czarno-ruda-galeria-czyli-fcry-osa-32781/"][IMG]http://img17.myimg.de/Beznazwy1114f390.jpg[/IMG][/URL][/quote]
dzięki!:multi: będę miała w zapasie!:multi:
[quote name='Od-Nowa']banerek fajny ale gdzie Adusia?? :roll::angryy:[/quote]
adusia trafi do ava:eviltong:
[quote name='olekg89']Starczy jeden flat i tak tylko ja odróżniam:cool3: OO moi synowie tam w głębi.Jacy śliczni:evil_lol: i ruda chabeta.:lol:[/quote]
mosz recht, Ty i Tania:evil_lol:
synowie rosną i śmierdzą:cool3:
[quote name='eria']a to nie Ada na banerze jest????????[/quote]
toż to Moniczka w swej czystej postaci ;)