Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. załamują mnie te adopcje... stary czy młody, rasowy czy nie, siedzą w tych schroniskach, a odzew z ogłoszeń jest żaden...
  2. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Shel'][url]http://img203.imageshack.us/img203/5120/s25042010195.jpg[/url] haha boskie![/QUOTE] też się uśmiałam, jak to dzieło zobaczyłam ;) [quote name='gonek'] matkooo 1000 stron pie...ia.. :D ;) Jakie masz obroże p\pchelne dla psiorów? Bo szukam czegoś na moich pchlarzy...[/QUOTE] no nie, 1000, jak to zleciało :P Kiltixy mamy, moim zdaniem najlepszy tego typu produkt ;) [quote name='SabaNera'][url]http://img532.imageshack.us/img532/2411/s24042010061.jpg[/url] Piękna minka :loveu: Flatki takie dostojne :p[/QUOTE] Flaty tylko udają takie dystyngowane, to śmieciarze i padlinożercy wstrętni :P [quote name='Pestka'][url]http://img338.imageshack.us/img338/5103/s25042010068.jpg[/url] Co za bieg :cool3: Gratuluję 4 lat wytrzymania z nami :P[/QUOTE] owszem, dogo to gehenna momentami :evil_lol: ale widzisz, jakoś tu nadal trwam ;) [quote name='evl'][url]http://img96.imageshack.us/img96/9483/s25042010190.jpg[/url] jak ją dźgnęła, małpa jedna, hahaha :lol: Gratulujemy tysięcznej strony ;)[/QUOTE] bo to takie bydlę wredne :P [quote name='Shel']:cool3:[/QUOTE] dzięki za spacer i za super zdjęcia, mam nadzieję, że to nie pierwszy i ostatni raz ;) [quote name='despera'][URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0015-15.jpg[/URL] super fotka! [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0038-7.jpg[/URL] trzy grubaski:evil_lol:[/QUOTE] Shel wymiata ;) a tam grubaski :> [quote name='Marta_Ares']ale fajna fotka :) [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0015-15.jpg[/url][/QUOTE] Ada miała straszny ubaw z tego hopsania przez rowy :evil_lol: a później okulała :evil_lol:
  3. na chwilę obecną zrobiłam tylko e-zwierzaka i wyróżnioną ale.gratkę, bo net mnie doprowadza do nerwicy :P ale w tym tyg dorzucę jeszcze parę, jak zmienię lokalizację :P
  4. a ja tak jakoś za tymi psimi imprezami nie przepadam ;) :P
  5. cieszę się, że wszystko idzie ku lepszemu :) [url]http://i42.tinypic.com/5akx0n.jpg[/url] tu dopiero widać, jaki jest piękny! :)
  6. Gosia, a pytałaś ludzi deklarujących na Fionę? Może zgodziliby się przekazać deklaracje...
  7. Ładnie dziewczyna zasuwa :) No tak mi się wydawało, że trasę do 30 km może spokojnie pokonać :)
  8. wiq

    czarno-ruda galeria

    [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/5120/s25042010195.jpg[/IMG] a to jak skomentujesz? :evil_lol:
  9. osz, szkoda, że pociągiem, bo chciałam Was namówić na wizytę u mnie :P
  10. mnie też podeślij nr konta to coś wyślę, bo obiecałam :)
  11. jakie dystanse pokonujecie? pannica wygląda na taką z wytrzymałych :)
  12. wiq

    czarno-ruda galeria

    łał, 1000 stron głupot, produkowanych od 4 lat :evil_lol: parę paskud podczas zabawy ;) [URL=http://img442.imageshack.us/i/s25042010024.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/1848/s25042010024.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img338.imageshack.us/i/s25042010068.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5103/s25042010068.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img200.imageshack.us/i/s25042010076.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/1889/s25042010076.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img219.imageshack.us/i/s25042010084.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/6277/s25042010084.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img96.imageshack.us/i/s25042010190.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/9483/s25042010190.jpg[/IMG][/URL]
  13. no to rozwiążcie temat kastracji tak, żeby było jak najlepiej dla psa ;)
  14. ja także ;) mam nadzieję, że będzie szczęśliwy finał... ;)
  15. biedne psisko.. w weekend zrobię mu kilka ogłoszeń.. czy ma?
  16. ano ja też uważam, że trzeba podpytać weta, co o tym sądzi. to w końcu nie jest duży zabieg ;) tym bardziej, że z tego, co widzę, sunia doty nie jest wycięta (dobrze mi się wydaje?) i cieczki może dostać w najmniej spodziewanym momencie ;) a izolowanie napalonej psiej pary to nie takie łatwe...
  17. ja jeszcze jako podły księgowy proszę o rozliczenie finansów Fiony za kwiecień ;)
  18. super, w takim razie zmieniam tytuł :) nareszcie! :D
  19. wiq

    czarno-ruda galeria

    to jest spojrzenie pełne pogardy - Mona nienawidzi siedzenia w ogrodzie :evil_lol: po zrobieniu rundy dookoła płotu próbuje się wymknąć, a gdy jej pilnuję taki właśnie przybiera wyraz twarzy :evilbat: edit: o proszę, mina spacerowa nieco weselsza :P [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/8228/s25042010025.jpg[/IMG]
  20. wiq

    czarno-ruda galeria

    parę zdjęć ;) [URL=http://img215.imageshack.us/i/s24042010060.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4126/s24042010060.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img532.imageshack.us/i/s24042010061.jpg/][IMG]http://img532.imageshack.us/img532/2411/s24042010061.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img405.imageshack.us/i/s24042010067.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4350/s24042010067.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img688.imageshack.us/i/s24042010071.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/2990/s24042010071.jpg[/IMG][/URL]
  21. pewnie, że pochwały się należą! profesjonalna strona :)
  22. ja od maja deklaruję 30 zł na stałe...
×
×
  • Create New...