-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]tak sobie własnie z moim synkiem śpi[/B][/SIZE] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/92/65c319a83cde0b78med.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][B]a tak się zmieniła[/B][/SIZE] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/88/8c7e3a99ebb47c95med.jpg[/IMG][/URL] -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']patrz to Ty masz synka :crazyeye: takie śliczne że myślałam że to ona ;) pewnie w tatusia :cool3:[/quote] a no bo ja mam to i to :cool3: -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jayo'] Martyna - a zapedy amstafoowate ma jakies ? :evil_lol:[/quote] narazie zaobserwowałam jeden zapęd amstafowaty-mała musi spać na łóżku,sama wchodzi na łóżko mojego syna bo jest niskie a jak na nasze chce wejsc a jej sie nie udaje to sie wydziera,wiec amstaff jak talala :evil_lol: -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']to zostaw sobie kluskę :eviltong: ona już Twoja druga mniejsza dzidzia ;)[/quote] ale cyca niechciala doic :evil_lol: -
[IMG]http://img15.imageshack.us/img15/8325/dsc0345z.jpg[/IMG] biedna stasznie tak mi jej żal jak na nią patrzę,strasznie musi cierpieć :-( Człowieka komar ugryzie i nie umie sie powstrzymac zeby sie nie podrapac a to malenstwo ma cały pyszczek w tym cholerstwie :placz:
-
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']tak tak :evil_lol::evil_lol::evil_lol: bo ty mama karmiąca przecież :eviltong:[/quote] niestety juz nie :placz::placz::placz: -
[quote name='Soema']Ja mam teraz 2 oszołomki na DT, sikanie mi nie straszne :cool1: miejsce też się znajdzie. Jakby coś wcześniej było to też się nic nie stanie. Sandomierz jest 13km od Tarnobrzega. Mogę zawieźć, ale mogą też i podjechać :eviltong: nie wiem dokładnie czym będę wracała i czy nie przypadkiem przez Tarnobrzeg, ale jak tylko będę wiedziała to napiszę. Z umową też nie ma problemu. Powiedz mi tylko, czy on ma chorobę lokomocyjną? Muszę się przygotowac, od razu mówie, że i takie ekscesy przeżyłam.:) Będzie w transporterku? Czy będzie grzeczny na rękach? Co go mniej sresuje? :razz: [SIZE=1]pytania jak na wuziycie przed adopcynej..:oops:[/SIZE][/quote] co chwila sprawdzalam czy odpisalas ale ze post przeskoczyl to sie mi nie pokazalo :diabloti: wiec tak: ja jutro do nich zadzwonie i zapytam co i jak pozniej to juz bedziecie musieli sie telefonicznie ugadac. Co do choroby lokomocyjnej to szczerze powiem ze niewiem-jezdzil z nami na krótkich trasach góra godzinka w samochodzie i piszczal ciagle-znaczy sie nie lubi jezdzic wiec nieweim gdzie mu bedzie lepiej napewno na rekach bedzie czul sie bezpieczniej i moze zasnie.Mysle ze w zamknieciu spanikuje i dopiero bedzie :p
-
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
MartynaP replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
dobre wieści na sen :multi: -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Ale to jest kruszynka :loveu: jak Ty ją oddasz...[/quote] niechce nawet o tym myslec bedzie lament i płacz :p ale domek tak przeswietle ze hohoho suchej nitki nie zostawie tosz to moje dziecie na mojej wlasnej piersi wychowane :evil_lol: -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/92/4786108609ca2dcamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/92/ff3cce44c60aa1c9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/88/3096e4c8e7985c72med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/88/ba240fb2b8a6b711med.jpg[/IMG][/URL] -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/92/163dcc87be7ae1e3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/92/51face2d9ea320acmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/92/5e31782ace0253a3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/88/36dff5007761a177med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/92/a9bab924f7ffb835med.jpg[/IMG][/URL] -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/88/0b9188527379c791med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/92/37f6de286be3ed72med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/92/4936837851d0616bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/88/1c245b874c459ee3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/88/6fa741b5a8af9ff6med.jpg[/IMG][/URL] -
bosz biedactwo :-(
-
bardzo dziekuje :) Ja pisalam Marlenie zeby z nimi porozmawiala na temat sikania i gryzienia nieweim czy ci przekazala. W takim razie szukam transportu -soema rozumiem ze do Krakowa mam szukac? Pisalas 8-9 czy jakby byl na 8 kwietnia moglabys Deniska przetrzymac?bedziesz miala gdzie.on nie jest kłopotliwy pozatym ze czasami sie zsiusia :oops: Czy ty bys go do tych Panstwa dowiozła?Oni mówili ze moga podjechac do Kielc,Ostrowca wiec moze do ciebie tez by mogli. Podpisalabys umowe?dałabym umowe a pozniej bys mi odeslala. Jutro bym zadzwonila do Panstwa i przekazala co i jak.
-
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
MartynaP replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
maluszki śliczne :lol: -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
MartynaP replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
w górę maleństwo -
śliczne ma kolorki :loveu:
-
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='beam6']Witaj w klubie - mój tymczas sprzed 1,5 roku świetnie się miewa ino tej zimy troszkę przytył :evil_lol:[/quote] oj nie strasz nie strasz myślałam że mnie sie to nie przydarzy :evil_lol: -
[quote name='jolek68']ja chwilowo walczę ze zdrowiem :shake: i chciałabym ale nie mam jak tym psiakom pomóc :-([/quote] spoko poprostu z toba tu caly czas pisze i tak mi sie jakos pomieszalo ze to ty :roll: i dopiero zobaczylam ze soema jest z tamtych okolic a do Krakowa to wiadomo rzut beretem wiec : Soema czy ty ewentualnie Deniska zabierzesz z Krakowa do tego domku (narazie czysto teoretycznie pytam) dobranoc :)
-
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']to czemu jej nie zostawisz :shake: u Ciebie będzie jej najlepiej ;)[/quote] łatwiej powiedziec trudniej zrobic :shake: zreszta nic nie mowie moze pod wpływem impulsu powiem nie :cool3: dobra spadam-dobranoc -
[quote name='jolek68']nie zabiorę bo on ma już dobry domek ;) tylko musisz troszkę poczekać ;)[/quote] chyba musze isc spac-wszystko mi sie pomieszalo patrze teraz a to ty nie z tamtych stron :evil_lol: to przeciez [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/83014.html"][B][SIZE=3][COLOR=#000000]Soema[/COLOR][/SIZE][/B][/URL] pisala cos o tym
-
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']czasami jak dobrze przemyślany to udaje się trafić na dobry domek ;) ale niestety czasami :shake:[/quote] to ja według mnie jestem tym domkiem :eviltong: jak pomysle ze musze ja oddac to :placz: to przeciez moje trzecie dziecko :roll: -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']nie no, co Ty opowiadasz :mad: mądra jesteś i wiesz co małej potrzeba ;) mnie zwierzęta na prezenty źle się kojarzą :angryy:[/quote] wiem co jej trzeba...mnie :evil_lol: nienawidze jak ktos mowi ze da komus na prezent zwierze i nie ma dla mnie znaczenia czy to pies,kot czy rybka,pozniej znajduje ogloszenia typu: "sprzedam/oddam nietrafiony prezent" :angryy: