-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
[quote name='Kisses']O matko :crazyeye: 'Świetnie socjalizować się z opiekunem', a stres towarzyszący takiej wycieczce, to co? :mad: Jeszcze nikt nie kupił, ciekawa jestem, czy znajdzie się mądry na taką wysyłkę :angryy:[/quote] zgłosiłam do allegro naruszenie zasad normalnie idiota jakiś. Mysli ze jak wsadzi do pudelka i napisze "ostroznie zwierze" to na poczcie sie tym przejmą :angryy:
-
facet wysyła fretki poczta :angryy: [url=http://www.allegro.pl/item692777892_tchorzofretka_sklep_diodon_lodz_tanio.html]Tchórzofretka sklep DIODON Łódź tanio $$ (692777892) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/73217.html"][COLOR=#000000]lunarmermaid[/COLOR][/URL] szczerze uwazam ze sama nie dasz rady,mysle tez ze chociazby ktos z Jaworzna powinien ci pomoc,moze w dzien pochodzic poszukac? Uwazam ze takie wyczekiwanie go w nocy moze trwac miesiacami.
-
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
najlepsze jest to ze odkad saba jest u mnie kociaki byly zamkniete bo sie balam ze cos sie moze wydarzyc,ale wczoraj mowie kurcze dosć!!! nie beda w łazience spedzac całego czasu,niech sie dzieje co chce-wypuszczam je. Saba oczywiscie musiala je obwachac całe,po czym poprostu je zignorowala. Kociaki buszowaly pol nocy a ona spala sobie smacznie :lol: ciesze sie bo przynajmniej wiem ze do domku z kotami moze isc no i ze nie zje mi kociaka :evil_lol: -
[quote name='Kisiaraf']Martynko jeżeli wizyta w Sosnowcu może się odbyć przed 15 to polecam transport z mojej strony(moge podjechać pod Ciebie i potem "odstwić" Cię do domku). Tylko ja moge tylko do 15 potem jestem z moja córcią w domu.[/quote] ale to nie o to chodzilo,moj maz mnie wozi tylko smieje sie ze po pracy go ciagam :evil_lol: jak narazie on jeszcze nie narzeka. Bardzo ci dziekuje dam rade,mowilam pani ze i tak wieczorem dopiero jak cos kolo 20 ;)
-
Szukam przyjaciela- przyjaciel a raczej przyjaciółka znaleziona :)
MartynaP replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
pokaze jeszcze sunie z Zabrza od Halbinki [IMG]http://lh3.ggpht.com/_7WippezDP6A/Slf2_bvuiPI/AAAAAAAABF4/wzy0Qj02B3Y/s576/P7100220.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_7WippezDP6A/SlEOtpNA42I/AAAAAAAAAu0/B7ytZSZbFek/s576/P7050561.JPG[/IMG] i u Niny siostrzyczki [IMG]http://lh3.ggpht.com/_hRqtiLyasOg/Sm8cg75ULMI/AAAAAAAAAs0/nIk6aZp8WAM/s512/9.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_hRqtiLyasOg/Sm8ch8uJEbI/AAAAAAAAAs4/cOeXVKUL2mM/s512/10.JPG[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/potrzebne-wsparcie-finansowe-na-karme-male-sunie-szukaja-domu-138556/index27.html"][B]http://www.dogomania.pl/forum/f28/potrzebne-wsparcie-finansowe-na-karme-male-sunie-szukaja-domu-138556/index27.html[/B][/URL] -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='psiama']Fajne to jest jak zwierza za Tobą łążą :evil_lol:. Moje asystują mi przy więszości czynności domowych. Pomagaja pranie wieszać, sprawdzają w czasie prysznica czy aby mam się dobrze, a [B]najlepsze jak się gapia w czasie posiedzen na tronie[/B] :diabloti:[/quote] no chcialabym to zobaczyc :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
był Kudłaty w nocy?????
-
[quote name='jolek68']za długo nie posiedzę bo rano wstaję :shake: a powiedz mi jak Ci się udało tak fajnie znaleźć domki ;)[/quote] dopiero trzy znalezione,pod warunkiem ze dzis panstwo przyjada-bo roznie to bywa. Dzis mam w planach jechac do Sosnowca sprawdzic dom dla suni...ale niewiem czy moj maz da rade.Biedny po pracy,zmęczony a ja go ciągam po ludziach :evil_lol: [quote name='psiama']Martyno, dzielna ciotko, wrzuć mi dane do przelewu na PW, dołoże się do sterylki mamusi :p.[/quote] dzieki dobra kobieto :buzi:
-
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']ja kocham koty jak sh :loveu: pachną i są takie czyściochy :crazyeye: a miziaste....:cool3:[/quote] chcesz dwa jeszcze do kochania? :cool3: -
[quote name='Ninka'] Tekst mialam ten sam co Halbina, tylko mysle, ze one srednie beda, a nie duze...[/quote] ok,skopiowałam tekst,oczywiscie poza tym ze znajduja sie pod opieką fundacji SzP :lol: Ale tak czytałam ten tekst i... twoje tez chodzą na smyczy??? sa zaszczepione??? maja jakies imiona??? bo w to ze przebywaja z innymi zwierzetami to nie watpie. Przeczytaj ten tekst i powiedz czy wszystko sie zgadza ;) A tu masz allegro dla swoich suczek [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=700322312]Dwie trzymiesięczne suczki spragnione miłości.. (700322312) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
[quote name='monitomi']Jeju MartynaP jesteś wielka :lol: Kurcze szkoda, że tego postu nie przeczytałaś wcześniej to maluch już by dupkę grzał a nie tam na ziemi leżał. Najwcześniej w sobotę tam będę, bo jutro wyjeżdżam do Wrocławia. A co z pozostałymi 2 szczeniakami, mam je zostawić przy tej suni? W ogóle nie wiem jak tą operację przeprowadzę , żeby baba z widłami mnie nie pogoniła:mad: Czemu ludzie na wsi ( nie wszyscy oczywiście ) są tacy uparci??? Porobię zdjęcia psiakom i suni i wstawię na forum. Szkoda tylko, że zostaną 2 ślepaczki...[/quote] chyba lepiej zabrac wszyskie ale wtedy suka zostanie z mlekiem bez szczeniat-niewiem co lepsze tylko odrazu mowie ze ja 16 sierpnia wyjezdzam ktos bedziem musial go przejac ale za 2 tygodnie to juz bedzie tylko z górki z nim :cool3: