-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
tylko jeden takli kociak jest??? -
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
MartynaP replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cajus JB']Dołączam się do trzymania kciuków i placem. Niech Olo trafi do wspaniałego domu [B]Przepraszam za offa, ale ivette3 nie może doprosić się o zdjęcia z DS a była DT to normalne? [/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=148195[/URL][B][/QUOTE] [/B] bardzo czesty przypadek...:shake: -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucy*']ok, tylko zaznaczam że jeśli o to chodzi to się zmienia z dnia na dzień, po szczeniaki przychodzą częściej a i kociaki dosyć szybko wyciągane są przez [B]dobre duszyczki[/B] ;) ale spoko, zrobię fotki[/QUOTE] no tak kilka znam nawet ;) -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucy*']Będę w piątek w schronisku - jeśli czegoś potrzebujecie / coś sprawdzić/ ustalić itp napiszcie :razz:[/QUOTE] jesli mozesz sprawdz czy sa jakies małe szczeniaki bądż kocięta...proszę :D -
Katowice - pomocy 4 szczeniaki i matka na Francuskiej
MartynaP replied to missieek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magnesiatko']Witam ;) Już po wizycie. Państwo w szpitalu o Matkę i dzieciaczki bardzo dbają. Martwią się ich losem, głównie suni. Widać, że jest po przejściach, że była bita. Boi się mężczyzn i... kija. Jest bardzo kochana, milusia, chce być głaskana. Kochana psinka. Na grzbiecie ma jakiś ślad, mnie skojarzył się z żelazkiem. Szczeniaczków jest [B][COLOR=DarkRed]SZEŚĆ[/COLOR][/B] a nie cztery :razz: 5 czarnych, 1 brązowy. Już pomału otwierają oczka, ale jeszcze nie wychodzą z budy. Nie wyciągałam ich. Zrobiłam 3 zdjęcia, ale są średniej jakości, bo nie chciałam psiaków straszyć. No i zdjęcie suni i ich domku. Psiaki mogą tam zostać dopóty, dopóki będzie taka potrzeba. [B]Osoby martwią się, że przeniesienie całej gromadki do DT tylko mamę z dziećmi zestresuje[/B]. Co do adopcji psiaków. Niby ktoś tam chce, ale... Panie same nie wiedzą. Zresztą wiadomo jak to jest. [B]Często ktoś chce, chce, a jak przychodzi co do czego, rezygnują. [/B]Panie i Pan kierownik bardzo przejmują się losem suni i małych, chcą dla całej gromadki jak najlepszego domu. Byle komu nie wydadzą :diabloti: Ja powiedziałam, że nie jestem tutaj osobą decyzyjną, że tylko zdjęcia mam zrobić. Więc Panie proszą o kontakt kogoś bardziej zorientowanego, najlepiej Paule, jako że jest w temacie i miała kontakt z Panem kierownikiem :cool3: Eeeeh coś jeszcze? Nie pamiętam, jak coś napiszę :)[/QUOTE] niechce nikogo uazic ale uwazam ze to troche nie tedy droga takie myslenie. Uwazaja ze to stres dla nich do DT je dac??(oczywiscie wezmy pod uwage ze ten tymczas jest) czy nie jest wiekszym stresem to ze jakby nie patrzec mieszkaja na ulicy??stres to bedzie jak maluchy sie rozpełzna i stanie im sie krzywada.Naprawde uwazam ze ludzie sa wspaniali i wielcy ze otoczyli ta psią rodzinke taka opieka ale uwazam ze nie mozna poprostu powiedziec:"narazie niech beda,chcemy dla nich dobych domow" tylko ze szukanie tych dobrych domow czasami zajmuje kilka dni a czasem kilka tygodni szczeniaki beda wieksze zaczna sie rozlazic ido, nieszczescia nie daleko nie chce nikogo urazic-rzecz jasna -
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
MartynaP replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
ooooo a jak się ładnie w lustrze przegląda :loveu: -
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
MartynaP replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
zapisuje sie tez i ja ;) -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Masz rację Jaszo - napiszę zaraz Martynie. [B]Zaraz też sprawdzę czy wpisała nowe rozliczenie w 1 poście[/B] :cool3: Dzięki za trzymanie kciuków :lol: strasznie mi zależy żeby się udało!!! ludziom też na nim zależy, żeby się tylko nie rozmyślili :nerwy::nerwy::nerwy::modla:[/quote] jasne ze tak :eviltong: tytuł juz zmieniam ;) -
[quote name='piechcia15']moim zdaniem o rozdzieleniu suni od dzieci nie ma nawet mowy!! skoro mają to szczęście że mają matkę to niech z niej "korzystają" a twoje miejsce niech zostanie dla porzuconych szczeniaków :p[/quote] wlasnie tez mnie to meczylo,ale ja czytalam watek na szybko chyba cos gdzies zle zrozumialam ;) tzymam kciuki za kluseczki i mamusie :)
-
szczeniory jesli juz byłyby u mojej siostry piętro wyzej w moim bloku :p ja sama niemoge bo mnie niema calymi dniami w domu,ale oczywiscie bede nad nimi czuwała i bedzie ok.Zreszta musze "przeszkolic" nowy DT :eviltong:, Tylko tak jak pisze-nie bede sciemniala ze jakos to bedzie,mnie nie stac na utzrymanie szczeniat,ledwo daje rade z kociakami ktore mam,nie mowie juz o wydatkach na sprawy codzienne.Ogólnie mowiac ledwo wiaze koniec z koncem wiec niestety nie pomoge :shake: Moja siostra niestety tez nie-ublagalam ja o miejsce,pierwsze co powiedziala zeskad kasa na nie jak niema :( tak wyglada cala sytuacja i moja propozycja Szkoda tylko ze sunia zostałaby w schronie :(
-
Katowice - pomocy 4 szczeniaki i matka na Francuskiej
MartynaP replied to missieek's topic in Już w nowym domu
w piątek jestem w Katowicch planowo od 14 do 20 moglabym pojechac wczesniej ale ktos musiałby mnie pokierowac jak tam dojsc.Ja wysiadam z autobusu na placu Andrzeja,moge na Sokolskiej tez -
Katowice - pomocy 4 szczeniaki i matka na Francuskiej
MartynaP replied to missieek's topic in Już w nowym domu
tez jestestem w katowicach codziennie wiec jak cos to moge pomoc. Pilnie tymczas jest potrzebny. W tym raczej nie pomoge bo moja Saba raczej sie z inna suczkanie dogada amaluchów chyba nie bedziemy od mamy zabierac? -
[quote name='halbina']tyle ma ogłoszeń... a domu nie ma...[/quote] no ale ponoć szanse ma...czy nie? :cool3:
-
Wszystkie Murzynki w nowych domach! Dziękuję za pomoc!
MartynaP replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
maluchy śliczne :loveu: cuś tam moze bym wzieła :razz: tylko zawsze mam problem jak jest wiecej maluchow ze jak wezne dwa czy jednego to reszta tam zostanie :shake: no i jeszcze musze z TZ pogadac bo niewiem czy sie zgodzi,finansowo ciezko stoimy-chyba ze na poczatek ktos wspomorze kociaki na żarełko i weta :cool3: sprawe w sumie wole jasno postawic..ze kasy niemam :( -
[URL="http://www.adopcjakota.pl/"]Adopcja kota. Ogłoszenia: koty do adopcji, szukam kota, oddam kota[/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/"]Alegratka.pl - Ogłoszenia drobne. Kupię, sprzedam - ogłoszenia drobne w Internecie[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/"]Kokosy, darmowe ogłoszenia drobne[/URL] [URL="http://www.ojej.pl/"]ogłoszenia drobne > ojej.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/"]Darmowe ogłoszenia drobne, praca, mieszkania, sprzedam, towarzyskie, Polska, Anglia, Świat: Warszawa[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/"]Ogłoszenia Kupię Sprzedam[/URL] [URL="http://katowice.gumtree.pl/"]Darmowe ogłoszenia drobne na Gumtree Katowice[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/"]ogłoszenia zwierzęta - Petworld.pl[/URL] [URL="http://www.rozglos.net/index.php"]Darmowe ogłoszenia drobne - Rozglos.net - praca, nieruchomości, motoryzacja, ogloszenia towarzyskie i anonse[/URL] [URL="http://www.anonseogloszenia.pl/ogloszenia_pl"]Darmowe anonse ogłoszenia PL,darmowe ogłoszenia,anonse ogłoszenia PL[/URL] [URL="http://www.najpewniej.pl/"]Bezpłatne ogłoszenia drobne - sprzedam, kupię, oddam....[/URL] [URL="http://www.mammisia.pl/"]Mammisia.pl - Ogłoszenia zwierzęta. Wszystkie zwierzęta. Oddam, sprzedam, kupię, zamienię![/URL] [URL="http://petsy.pl/ogloszenia/13__l_skie/"]Ogłoszenia zwierzęta Katowice Śląskie - Petsy[/URL] [URL="http://www.vendito.pl/search.php"]Vendito - Polska[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]Adopcja zwierząt, oddam, sprzedam, kupię, znalezione, hodowla - E-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.twoje-ogloszenia.pl/"]Anonse, Ogłoszenia, Darmowe Anonse, Praca, Ogłoszenia Praca Nieruchomości I Inne[/URL] [url]http://www.morusek.pl/[/url] [url]http://www.olx.pl/[/url] [url]http://www.sprzedasz.pl/[/url] [url]http://www.neeon.pl/index.php[/url] [url]http://ogloszenia.e-gratka.info/[/url] [url]http://www.oddamzadarmo.eu/?oddamzadarmo/[/url] [url]http://www.top-ogloszenia.com/index.php[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/[/url] [url]http://www.adin.pl/[/url] [url]http://www.oglosili.pl/index.php?method=jobs[/url]
-
Tramp pies z przystanku zakonczyl podróż , jest w DS !!!!
MartynaP replied to orpha's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolina_g_k']... Te mikro trzesidupki strasznie biedne :shake: Jesli dowiecie sie o nich czegos wiecej to poprosze na prw zeby tu off nie robić. [SIZE=2][B]Może miałabym DT dla jednego chociaż[/B][/SIZE]. Takie male da sie wcisnąc... Bo jesli one dalej zostana tam gdzie sa to zdziczeja do reszty..o ile nie zamarzną :shake:[/quote] ja wlasnie chyba tez ;)