Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. [quote name='Ania W'] Pchełka [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/655/pcheka1.jpg[/IMG] [/QUOTE] ale ma nosek śliczny :loveu::loveu::loveu:
  2. [quote name='halbina']fajniutkie, rozumiem, że sytuacja już opanowana?[/QUOTE] opanowana czy nie?? :cool3:
  3. śliczna mordka :loveu::loveu::loveu:
  4. [U][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/257/e906db8cfcb0ce8bmed.jpg[/IMG][/URL][/U] reszta tu: [URL]http://picasaweb.google.pl/MichNatSzy/Szczeniaki#[/URL]
  5. [quote name='_bubu_']ostatnio AgusiaP miała isc na wizyte dla innego szczeniaczka z Żywca ale ludzie zrezygnowali. Więc jeszcze do niej można napisać. Jest też jotka.[/QUOTE] do jotki napisałam a AgusiP nie moge znalesc bo wyszukiwarka nie działa
  6. [quote name='halbina']Poproś DG32 o wizytę...[/QUOTE] nieda rady wlasnie :(
  7. [quote name='_bubu_']wspaniale !! trzymamy kciuki :) w jakiej miejscowości potrzebna wizyta?[/QUOTE] no wlasnie to smieszne troche ale w Dąbrowie Górniczej Strzemieszycach ja kompletnie niemam jak tam dojechac,nawet nie kojarze gdzie to jest.. Dlatego potzebna osoba z Dąbrowy ;) bubu tak jak pisalam ci smsem szczeniaki zostaly wczoraj drugi raz zaszczepione,dzis wstawie toche fotek ;)
  8. Wczoraj była Pani obejrzeć szczeniaki,zdecydowali się na suczkę. Maja dom z ogródkiem,onka i wiekową suczkę,dwa koty. Bardzo fajni ludzie.Poszukam kogos na wizyte i moze sunia bedzie miala domek :)
  9. [quote name='Kana']Ja nie wiem nie chcą mi dzialać linki. Kliknij proszę w pierwszy banerek u mnie w podpisie.[/QUOTE] ok działa ;)
  10. [quote name='Kana']Zapraszam na wątek zbiorowy szczeniaków!! [URL="http://www.dogomania.pl/../179156-SZCZENIAKI-w-potrzebie-Pomagamy-maluchom-PomA-A-i-TY?p=14021300"]http://www.dogomania.pl/threads/179156-SZCZENIAKI-w-potrzebie-Pomagamy-maluchom-PomA-A-i-TY?p=14021300[/URL][/QUOTE] mi link nie dziala :(
  11. od dzis juz kupy u lolka sa super :) w sobote bedziemy szczepic wiec mozna juz oglaszac bo po szczepieniu moga juz isc do adopcji :)
  12. dzięki Emilko,internet juz mam wiec tez pooglaszam je.Najpierw sobotnie szczepienie ;)
  13. w sumie to maja naazie imiona jak na umowie wpisano Mysia i Lolek wiecej zdjec wstawie wieczorem juz mam neta wiec nie bede miala takich problemow
  14. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/251/738e90c584fde0b1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/251/60b2748345235558med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/255/74fb07ca23cb099amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/251/f78afc37965ed612med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/254/fa7324b5a17fa9c8med.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/141/a36e6c7d50dda4e2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/167/6d966e8f8686d7bamed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/251/744f565284323d1emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/255/06cd3a40f6e4b1c6med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/141/6ff8471c8831e634med.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/141/a36e6c7d50dda4e2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/167/6d966e8f8686d7bamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/251/744f565284323d1emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/255/06cd3a40f6e4b1c6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/141/6ff8471c8831e634med.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='MartynaP']ale fajne ;) a ja bym chciala taka puchata kulke na tymczasik:razz:[/QUOTE] nawet dwie :eviltong:
  18. [quote name='kaja555']Trzymam kciuki żeby policja ją odebrała!!!! To skandal, jeżeli nic nie zrobią....[/QUOTE] jesli nic nie zrobia bede szukala "pomocy" w sadzie
  19. ale fajne ;) a ja bym chciala taka puchata kulke na tymczasik:razz:
  20. psiamo ja tez chetnie wierz mi :mad: ale teraz jak policja sie tym zajela niemoge zrobic nic-niemoge tam isc,zadzwonic (jakbym miala numer) bo babka moze to obrócic przeciwko mnie. W poniedzialek rano powinnam cos juz wiedziec. Mysle ze baba wywiozla ja do córki i odda ja po interwencji policji-przeciez tak naprawde jej niechce zrobila to na zlosc mnie. Pamietam jej słowa wtedy w lipcu: "...jak ja uwiążecie na smyczy to ona i tak wam ucieknie i do mnie przyjdzie..." [SIZE=1](to sie tyczylo tego jak mi baba powiedziala ze ona nie umie na smyczy chodzic a ja jej na to ze bez problemu dala sobie zalozyc obroze i wyszla ze mna na smyczy na dwór)[/SIZE] musze czekac niestety choc stasznie mi jej brakuje :-( ale ostatnio troche przy okazji kursu mialam wykładów z prawa i i pochopnie nie zrobie nic :roll:
  21. [quote name='agnieszka24'] [SIZE=5][SIZE=3][B] DT DLA SUKI Z DWOMA OCALAŁYMI SZCZENIAKAMI[/B][/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=3][B] (sunia z Pakosza,nie ma dla niej i dla szczeniaków nic,można brać na dt nawet po jednym)[/B][/SIZE][/SIZE] [/QUOTE] która to sunia???
  22. [quote name='esperanza']MartynaP już nie pytaj :-( Jasio odszedł za TM i Florek odszedł, a miał jutro z nami pojechać do nowego domu. :-( Przed chwilą dzwoniłam do schroniska. Zakładam, ze to znowu parwo. Maluchy są po surowicy. Mój nr to 607-077-350[/QUOTE] nosz cholera no,juz powysylalam wiadomosci na forach jak beda takie maluchy u was to zabieraj je odrazu i dzwon do mnie,bedziemy szukac transportu,takie maluszki wezne zawsze masz moj numer????
  23. aha czy twoj numer jest aktualny ten co mialas??? czym jest karmiony???
×
×
  • Create New...